Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.245
Cevap
99
Favori
266.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım hocam türk telekoma yazdım bakalim ne sonuc cikacak durumu takip ediyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • codename_lord C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, madde 1 uygundur.
    Evde hazırlayabilirsiniz, bilgisayardan da hazırlayabilirsiniz ama imzanız ıslak imza olacak.
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    Durumun akıbetini sorgulamak için;https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/
    adresine yazınız.
  • Crashlone kullanıcısına yanıt
    Bölgeniz şu listede yer alıyor mu?https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/sayfalar/planli-calisma-duyurulari.aspx
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim aboneligim yok türktelekoma yazmam icin hizmet numarasi istiyor millenicoma yazsam port isiyle ilgilenirler mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam, maalesef TürkNet bile aradı beni onlarda bilmiyor sorunu fiber çalışması olabilir diye geveledi,daha sonra hizmet numarasını verdiğim halde taşıma yapamıyorlar.
    Bu gün tekrar arayacaklardı 1-2 saat içinde onlardan duydugum kadarıyla buraya tekrar yazarım.

Hayır garip olan bu süre zarfında hatta son 2 yıldır en ufak kesintide yaşamadım karşımdaki evde fiber'de var.Türk telekomla uğraşmak istediğim için onlara yanaşmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crashlone -- 4 Mayıs 2020; 18:23:8 >
    Tamamdır teşekkür ederim. Bişey daha sorabilirmiyim. Bunu yine baya bir zaman önce Ttnet müşteri hizmetleriyle görüşürken müşteri temsilcisi bayan bana söylemişti. Eğer daireme sabit hat taktırırsam altyapının gelme süreci dahada hızlanırmış. Varmıdır öyle bişey ? Eğer varsa dilekçeyi vermeye gittiğimde sabit hat başvurusunuda yapıym diyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brabber B kullanıcısına yanıt
    cimer.gov.tr/

Buradan yazın dilerseniz.
  • Crashlone kullanıcısına yanıt
    https://tuketicisikayet.btk.gov.tr/

Buradan deneyin hocam bir de dilerseniz.
    Ben bu tarz bir bilgi duymadım, bilmiyorum hocam. Sizi yanlış yönlendirmek istemem.
    Tamamdır.. Tekrardan teşekkür ederim 😊

Rica ederim :)
  • Dün verdim dilekçeyi, bakalım hayırlısı.. Konuda denilenleri aynen uyguladım. Dilekçenin bir örneğinide muhtara verdim. Rica ettim abi biraz hızlandırabilirmiyiz süreci diye. Müdürlükte tanıdığı varmış. İnşAllah çok beklemem.

İyi yapmışsınız hocam. Bu tarz konularda muhtarınız vasıtası ile çok kısa sürede çok fazla imza toplanabilir bölgenizde, altyapı talepleri ile ilgili. Elbette bu işlemi muhtarın yapması güven açısından daha yerinde olur.
    Merhaba ;

24 daireli yeni yapı binada oturuyorum.200 metre aralıklarla 2 tane yeni tip saha dolabı var mahalede.Hemen arka caddede fiber internet olan eski yapı binalar var.Tek başıma dilekçe yazsam Avcılar türktelekom müdürlüğüne götürsem geçerli olur mu ? Şansım var mı ?

Not: Netspeed 'den TTNET geçiş işlemi başlatım VDSL 2 Transfer kapmanyasından yararlandım.3,5 güne açılır hat muhtemelen.Bununda etkisi olur mu ? 1 yıl içinde fiber gelirse fibere geçerim.
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Tüm daireler olmasa bile birçok daireden dilekçenize imza toplayabilirseniz fiber işlemi daha da hızlanacaktır.
    Hocam iyi akşamlar dilekçeden midir yoksa başka bi sorun olduda calişma yapildi bilmiyorum 2 gün önce netspeed tarafindan gelen msjda yogun trafikden dolayi calişma yapilicak msji geldi.müşteri hizmetlerini aradim alt yapii değil santral calişmasi olucal dedi iyleştirilme ile ilgili aciklama yok dedi ama dün akşamdan beri hat degerlerim yükseldi sanirsam vdsl portuda aktif ve görunuyor fiyat 56 tl oldugu için adsl mi vdsl mi halen karar veremedim şu modemdeki annex m ve annex A anlamini biliyomusunjx.? Annex M iken snr degeri 8 iken annex A yapinca snr 12 yükseldi.? Ve 2 mnps daha yükseldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Üç aşağı beş yukarı gibi kaba bir hesap ile snr, hız, zayıflama, ulaşılabilir hız değeri artıp azalabiliyor. Çok büyük değişim olmadığı sürece dikkate almayın derim.
    Annex ayarlarını bilmiyorum kullanmadım o tarz bir ayar.

Asus modemlerinde hep söylenti ve bilinen ayar ne oldugunu bilemedim o yüzden sorayim dedim ama bilmiyom yani vdsl sevinci değilde hizimin artigini görünce şuan rahatim daha önce 8,9 önps aliyodum şuan 13,14 arasi aliyorum tşk ettim:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEHZADE63 S kullanıcısına yanıt
    Evet o marka modemlerde Snr arttırma gibi ayarlar var ama o modemden hiç kullanmadığım için bilmiyorum hocam açıkçası. :) Güzel olmuş sizin adınıza çok sevindim. Güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.