Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.245
Cevap
99
Favori
266.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam metinini paylaşıyorum :

BİNAMIZIN İNTERNET ALTYAPISI FİBER(SÜPER HIZLI) İNTERNET ALTYAPISINI DESTEKLEMEKTEDİR. FİBER HIZLI İNTERNET SAYESİNDE İNTERNETTE GEZİNİRKEN, VİDEO İZLEMEDE VB DURUMLARDA KESİNTİ/YAVAŞLAMA GİBİ SORUNLAR YAŞAMAYACAĞIZ, SÜPER HIZLI İNTERNET KULLANACAĞIZ. TÜRK TELEKOMA DİLEKÇE VERECEĞİZ, BİNA SAKİNLERİNİN DE DİLEKÇEYE İMZA ATMASI ÖNEM TEŞKİL ETMEKTEDİR, İMZALARDAN SONRA, DİLEKÇEYİ TELEKOMA VERECEĞİM. 

• lethele kullanıcısına yanıt

Hocam ben bu durumda olsaydım Telekomun müşterisi olan bir bina sakinin dilekçeyi vermesini rica ederdim

• mcgill kullanıcısına yanıt

hocam binadakiler ya memur kafalı ya da buna da şükür kafalı biraz da yaşı geçkin insanlar. çok denedim ama iletişim falan kuramıyoruz. zaten 4 daireli küçük bir apartmandayım ve sadece 3 dairede internet var. nasıl port olmuyor onu hiç anlayamıyorum.

Kötü durum, umarım çözüme kavuşur

• Arkadaşlar merhaba,

Malum taahhütlü paketlerde cayma bedeli eskisi gibi makul bir miktar çıkmıyor artık. Eğer hattını devredersen tabiri caizse yırtabiliyorsun bu işten. Şimdi benim sorum şu: taahhüdü devam eden iki TT abonesi var (biri ben). Benim paketim 115 diğer abonenin 85 lira. Hattımı 85 liralık hizmet alan kişiye devretsem bu bir devir işlemi yerine geçer mi? Yani sadece devir ücreti ödeyerek hattan kurtulabilir miyim.
  • Fiber internet altyapısı için ilk mesajdaki gibi tüm bina olarak yaklaşık 20 daire imza toplayıp dilekçe hazırladık. Yakında teslim edeceğiz. Bizim sokakta olmasa da caddeden fiber geçiyor. Bu şekilde sonuç almış olabilen var mı? Yer Kağıthane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkesta -- 24 Şubat 2021; 15:55:27 >

Hocam merhaba.

https://twitter.com/krc_ysf

Yusuf beye durumu anlatan bir dm gönderir misiniz?

Rica ederim hocam, estağfurullah.

Çok iyi hocam.

Saha dolabında yer yok hocam büyük ihtimalle.

• darkesta kullanıcısına yanıt

Proje onaylanır ise bağlantı alabilirsiniz.

• tsufulits kullanıcısına yanıt

Birine devir yaparsanız taahhüt o kişinin üzerinde devam eder sözleşmenizde aksi bir madde yok ise.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

ah hocam, onu da denedim maalesef oradan da çözüm çıkmıyor. tam bir hafta oluyor türk telekom teknoloji gnl mdr yrdmcsı yusuf bey'e twitterdan dm atalı. görüntülenmedi bile maalesef. böylesine basit bir sorunun çözümü için somut bir adım dahi atılmamış olması gerçekten büyük sorun.

• İmza veren bir komşu kablo döşemesinde internet kesilecek mi, kesilecekse ne kadar kesilir diye sordu tecrübeniz nedir

@XpressMusic34

Hocam üzücü. Umarım çözülür yakında problem.
    Değişir hocam kimse net bir süre veremez.

Anladım hocam 👍

Kesileceğini sanmam ben hocam. Sonucta gpon gelince diğer operatörler dsl hizmet vermeye devam edecek. Apartmandaki halihazırda olan altyapıya dokunmazlar eğer çok ütopik bir durum olmazsa

umarım hocam. iyice kapandı bana yollar. bir gelişme olursa buradan bilgi güncellemesi yaparım.

• PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

Umutsuzluğa kapılmayın hocam, hallolur elbet. Tamamdır hocam.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.