Şimdi Ara

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.241
Cevap
99
Favori
265.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar en guzel yontem genel mudurluge gitmek ben gittim sukurki bu sene icinde subat martta bolgem fiber olarak donusume giricekmis
  • sunset58 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Valla sukur hocam port elden gitmesin diye netspeed tasima yapip beklicem yenilenmenin gelmesini insani heveslendiren durumda mudurluge giderken adamlarin bolgesinde fiber kablo gecirme islemini gormek
  • Online başvuru yapılıyor mu acaba gece çalıştığım için hat benim üzerime

Madde 3 ve 4 sokakta fiber var bina da yok saha kutusu eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Haziran ayından beridir altyapı bekliyorum ben de. 2020 yılı içerisinde demişlerdi, bugün gittim sordum bu sene ki planlama bitti 2021 başlarında yapılır denildi şimdi de, pandemi vs bahaneler ileri sürüyorlar. Bu süreç böyle böyle uzayacak gibime geliyor..
  • efsane190789 kullanıcısına yanıt
    Hocam sürekli mesaj atın bence.
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    2-3 kez btk üzerinden yazdım fakat kalıplaşmış sözlerle geçiştirdiler. Başka nerelerden kime yapabilirim?

LinkedIN’den Ümit bey e yazabilirsiniz

• sunset58 S kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam. Fiber optik aracı yazan arabalar oluyor mesela, görüyorum bazen.
  • The Kelkitli T kullanıcısına yanıt
    tuketici.btk.gov.tr adresinden yazabilirsiniz.
    tuketici.btk.gov.tr adresinden talebinizi belirli aralıklarla yenileyiniz hocam.
    Tamamdır hocam
  • Herkese merhaba öncelikle bana böyle bir geri dönüş yapıldı şimdi anlamadım ben müdürlüğe başvuruda neyi seçeceğim bina yeni müteahit her şeyin hazır olduğunu söyledi ama bilmiyorum binada sanırım internet kutusu yok baktım binaya vs neyse ne başvurusu yapmam gerekiyor bu konudaki maddelere göre teşekkürler

Türk Telekom Dilekçe Örneği - Örnekleri ve Altyapı Port - Fiber - talepleri
  • bahadrto B kullanıcısına yanıt
    Diyor ki, paketinizi seçin başvuru yapın. Talep karşılanabilir. Hayırlı olsun.

Nasıl yani ama ben 3-4 gün once ilk turkneti aradim onlar altyapiniz yok turktelekoma basvurun dedi tt yi aradim müdürlüğe başvurun dedi ben de açıkkapı dan yazdım dedikleri bu yani altyapı yok demişlerdi bi kac gun once simdi arasam yine altyapi yok diyecekler herhangi bi iss i arasam şimdi mudurluge gitmem gerekiyor mu yoksa direkt herhangi iss arayip internet alabilir miyim anlamadim

Cevap olarak şebeke mevcut denmiş. Altyapı sorgulama sayfaları ne şekilde bir hata veriyor?

turknette daire çıkmıyor ,millenicomda sorgulanmıyor sorgulayabildiğim bunlar bi bilgi yok yani zaten dediğim gibi açıkkapıya başvurmadan önce tt yi aramıştım müdürlüğe başvurun demişti internetten araştırınca burayı buldum açıkkapıya yazdım yani altyapı yok gözüküyor turkneti arayıp telefonda vs de sorgulattım yok dediler şimdi açıkkapıdan böyle bi yanıt geliyor bu 3-4 gün içinde gelişen olaylar müdürlüğe dilekçe mi yazmam gerekiyor yazmam gerekiyorsa hangisini yazacağım benim aklım çok karıştı haha

Merhaba hocam. Çağrı merkezi üzerinden abonelik başlatamıyorsanız size en yakın tt ofisinden başvuru yapabilirsiniz. Gelen cevabı da paylaşırsınız oradaki görevliler ile. Yeniden dilekçe yazmanıza gerek yok bu aşamada.

Tamamdır teşekkürler bakacağım ama ben normalde türktelekom istemiyorum iss imi millenicom bağlamak istiyorum onlar altyapıyı mı halledecek sadece gidersem ?

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.