Şimdi Ara

Türk Telekom'dan TürkNet'e Geçiş (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
6
Favori
22.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Hocam bugün şikayetvara yazınca ne hikmetse ordaki cevaplarından sonra adsl şifrem falan geldi
    Ben de şuan problemsiz şekilde klasik adsl 8 mbit bağlantı sağladım. Şuan o internetten yazıyorum bi önceki evde nasılsa internetim şuan da öyle. Benim için kâfi.
    Teşekkürler bilgiler, tavsiyeler, ilgin için :) darısı diğer abone aday adaylarının başına

Hayırlı olsun. 8 Mbps çok düşük ama bağlanmasına sevindim.
  • LNB L kullanıcısına yanıt
    Valla mecburum, kötü de olsa benim için gerekiyor.

Teşekkür ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme_programı

Valla mecburum, kötü de olsa benim için gerekiyor.

Teşekkür ettim

Öyle tabi taahhütsüz tek seçenek. Hayırlı olsun tekrardan ve iyi günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar turk telekomda aboneliğimi iptal ettirmeden yeni bir hat çektirerek turknet aboneliğimi başlattım. Bina fiber kutusunun yanında olduğu için hat zayıflamam sıfır gelende 135 gidende 65mb max hız alabileceğim gözüküyor hattıma tanımlanan ise gelen 75mb giden 4 mb. Yalnız ne yaparsam yapayım gelende 54 üzeri göremedim genelde de 35 civarında geziyor. Yurtdışı çıkışları da direk olarak 30mb ile sınırlandırılmış zaten asla üzerini göremiyorsunuz. Bu sorunları aşabilen oldu mu?
  • ColorTR kullanıcısına yanıt
    Bende max gelen 76 giden 35 modeme gelen 72 giden 4 , hız testinde 60 alıyorum. Yurtdışı çıkışlarda ise 32 alıyorum. Ortalama ise yani genelde 45-50 arası alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bir sorum olacaktı turk telekom fiber getirmese turknet o kadar hızlı bir internet alabilirmisiniz ?

• hayaller diyarı kullanıcısına yanıt
    Altyapınız ne destekliyorsa onu alırsınız. Mesela benim fiber değil. Saha dolabına kadar fiber geliyor. Daha sonra dolaptan binaya kadar bakır kablo üzerinden devam ediyor. Telekom bana size maksimum 24mbps verebiliriz dediği halde altyapı 75'e kadar destekliyormuş.

• hocam turk telekom daha iyi tahhüt olmasa snr sınırda internet kopma olabilir

Eğer geçisten sonra ineternette kopma yaşarsanız MH'yi arayıp hızı düşürebilirsiniz.

• selverin kullanıcısına yanıt
    hocam turk telekom dışındakiler port vermiyorlar süperonline başvurdum onaylanmadı olmuyor hocam turknet hoşma gitmiyor ise 1Tb akk versin.

Turknet 1tb kota verse telekom soluğu btk'da alır :) Altyapıda tekel olan bir kurum türknet'i zorlar.

• merhaba arkadaşlar bende ttnet internetimi turknete taşıma işlemine girdim turknete sıfırdan bir abonelik işlemi sıkıntılı ve uzun sürdüğü için ttnet abonesi oldum 2 yıl taahhütlü olarak baktım kota az hız az yetmiyecek müşteri hizmetleri aradım taahhüt bozma bedelini öğrendim turknet i aradım belli bir kısmını faturadan indirim olarak taksitli şekilde karşılıyoruz dediler bide kredi kartına otomatik ödeme talimatı verirseniz ilk ay ücret ödemiyorsunuz dediler taahhüt bozma bedeliyle turknet in karşıladığı bedel taksitli olarak tabi artı bir ay ücretsiz kullanım birbine yaklaştı bende geçiş için işlem başlattım evrakları gönderdim bakalım yarın ellerine ulaşır sonuç ne olacak bekliyorum
  • triatum T kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun. Son durum ne oldu? Umarım memnun kalırsınız.

•  Türk Telekom'dan TürkNet'e Geçiş
  • evrakları kargoladıktan sonra ttkom dan turknet e geçiş kaç gün sürüyor arkadaşlar ? ve buarada hatda kesilme oluyor mu ?
  • deividde kullanıcısına yanıt
    Benim bir hafta sürdü geçiş olana kadar telekom internetin kullandım. Geçiş olunca kısa süreliğine kesinti oluyor ve tam o sırda sms ile kullanıcı adı ve şifre yollanıyor modeme kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra internet geliyor.

• selverin kullanıcısına yanıt
    ben işyeri telefonumu geçireceğimde telefon hattı kesiliyor mu acaba arayanlar bana ulaşamazsa sıkıntı
  • Türk telekom 16 mbit tarife kullanıyorum hızım 8 10 mbit civarında 20 güne taahhüt bitiyor modemim adsl türknete geçsem aynı hızı alır mıyım ? Hattımın vdsl desteklediğini nereden öğrenebilirim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deividde kullanıcısına yanıt
    Telefon geçerken kesinti olup olmayacağını bilmiyorum fakat ben evrakları göndeririken içine not bıraktım; taahütüm öğlen saat 12.30'da bitiyor diye. Notunu dikkate alarak akşam geçiş yapıldı. Sizde evrakları yollarken buna benzer bir not bırakabilirsiniz dikkate alacaklardır.

• roronoar R kullanıcısına yanıt
    Turkent kendi sitesinde, başvuru aşamasında telefon numarasını girdiğiniz zaman, maksimum kaça kadar hız alacağınızı söylüyor. Ayrıca modeminizin VDSL desteği olması lazım, yoksa hattınız VDSL desteklese bile internette baglanamazsınız

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.