Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar beni de dün aradılar 2 seçenek sundular kendileri.
    1 - 1000 dk her yöne 1000 sms 4GB İnternet ve Tüm Türk Telekom ve sabit hatlara sınırsız 25
    2 - 1000 dk her yöne 1000 sms 8GB İnternet 30,78 her şey dahil

2. seçeneği istedim tanımladı hattıma sonradan biraz pişman oldum 1. seçenekte fena değil ama dönüş olmuyor bir ay sonra değiştirebilirsiniz dedi hattaki baaayan :)
  • anto0707 A kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkür ederim birader. Yalnız tam anlamadım, yardımcı olmanı diliyorum. Şimdi 26 aralıkta 49 hat ücretim+ 85 lirada telefonun son taksidi kesilecek. Hatla ilgili bir taahhüdüm yok. sadece telefon var. Ben şimdi 16 aralık civarı arayınca telefonun son taksidi nasıl yansımıyor ve 10 lirayı geçmiyor? Tam anlayamadım o kısmı? Öyle bişey olursa çok sevinirim vallahi
  • FaTaL_ErroR_44 kullanıcısına yanıt
    Bence doğru karar vermissiniz. Ben de aynı tarifedeyim 20 gündür ve 1 hafta önce m.temsilcisi ile gorüsmemde bana ℅ 20 ekstra indirimim olduğunu ve faturanın maksimum 23 tl geleceğini söylemişti size de sonradan ℅ 20 lık indirim gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iserhattan

cevap için teşekkür ederim birader. Yalnız tam anlamadım, yardımcı olmanı diliyorum. Şimdi 26 aralıkta 49 hat ücretim+ 85 lirada telefonun son taksidi kesilecek. Hatla ilgili bir taahhüdüm yok. sadece telefon var. Ben şimdi 16 aralık civarı arayınca telefonun son taksidi nasıl yansımıyor ve 10 lirayı geçmiyor? Tam anlayamadım o kısmı? Öyle bişey olursa çok sevinirim vallahi

telefon taksiti muhtemelen yansır ,o konuda birşey söyleyemem.bana 26 tl hat son ücreti gelmemişti.1 haftalık kullanım faturası 8 tl gelmişti.bende son fatura kesim tarihine 10 gün kala başvurmuştum.başvurudan sonraki detayları okumuşsundur

• Bende sansimi denedim faturasiz hatta gecmek istedigimi soyledim neden diye sordu 70 80 fatura geliyor dedim aricaklar dedi bitti bakalim yarin ne diyecekler ins bende de olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradilar beni istedigin faturas hangisi diye sordu bende 8 gb net 1000 dk 1000 sms olani istiyorum dedim tamam dedi 30 tl ye anlastik yaz tarifesinde dunki konusmamda bu tarifenin bittigi soylendi ama bugun gectim bu isi genel merkezdekiler yapiyor sanirim digerleri tirt.

• Bu arada 1000-1000-8gb a geçince primeli olunuyor,ayrıcalıkları kullanabilirsiniz

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Primeli nedir acar misiniz ?

• kendong33 kullanıcısına yanıt
    Vodafone red,turkcell platinium gibi hocam.Değişik indirimler avantajlar sağlıyor uyelere özel.

http://www.turktelekomprime.com burdan inceleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 30 Kasım 2016; 19:13:46 >
    Sagolun hocam arastirim bi neler var bakalim.

Çarşambaları biletix %25 indirimi var max50 ₺ indirim kullanmasanzda çek satış da iyi gidiyor

O degilde baya cahilmisim bu islerde az baktimda bise anlamadim simdi 100 tl degerinde bilet alirsan ve satarsam 20 tl mi kazancam yoksa ben mi yanlis anladim :D

Yok hocam kodu alçaksınız sattığınız kişi kullancak 2 kod hakkınız var sadece çarşambaları geçiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 30 Kasım 2016; 23:29:51 >
    Anladim hocam sagolun

• Ailece tarifesi kullanıyorum bana fatura gelmiyor ben de şansımı denesem nasıl olur acaba zaten fatura ödemesi yok diye hemen geçirmesinler faturasıza
  • 30.5tlye bende ayni yontemle 1000.1000.8gb lik tarifeye sahip oldum.Yol gosteren arkadasa tesekkur ederim.

• Ben şuan Vodafone'dayım nasıl 30 TL 'ye 8GB alabilirim.
  • Arkadaslar vodafone luyum 30 liraya 8gb lik tarifeye benimde gecme sansim olur mu yardimci olursaniz cok memnun olurum

• ben 1000dk 1000sms 6gb İnterneti 24 liraya kullanıyorum şimdi benim % 42 engelli raporum var bu raporu göstersem bu indirimin üzerine tekrar bir indirim yaparlarmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutup ayısı -- 5 Aralık 2016; 7:40:46 >
  • Vodafone konturlu hattımı, Türk türtelekom faturalıya taşımak istiyorum.
    Mevcutta bir TT hattım var. Kamu mega tarifesinde (1000 dk HY, 4 GB int. 1000 sms, Grupla 5400 dk)ve 24,50 tl ödüyorum.

Vodafone hattımı da bu tarifeye geçirmek istiyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim ?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.