Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.048
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalıda bu Tarifenin bir üstünü 1000 dakika 1000 SMS 8Gb internet 29 Liraya kullanıyorum vergilerle Aylık Toplam 30.75 Lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • -KaJMeRaN- kullanıcısına yanıt
    Günaydınn

Ben avea prime abonesiyim . Sözleşme bitti,arıyorum indirim istiyorum yüzde 15 veriyorlar, kabul etmiyorum.

Şimdi sizin dediğiniz gibi yaptım, yüzde 10 teklif etti kabul etmedim, faturasza geçicem arkadaşın şöyle bir tarifesi var dedim, öyle bir tarife yok dedi,geçiş işlemlerini onaylıyor musunuz dedi ben de evet dedim. ... geçmesem bari ? :( napicaz şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

19 tl 8 gb vay be; nasil indirim yaptirdiniz bu kadar? Biz de 8 gb tarifeye 30,75 aldik diye seviniyoruz.

Doğrusu ben de anlamadım. Anlatılan yöntemle 31.50 tl'ye anlaştım. Ardından tekrar aradılar. İndirim yapalım bir yıl bizle kalın dediler..memnun olurum dedim.. ilk faturada göreceğiz rakamı.. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz adamların teklifini kabul etmemişsiniz onlar da indirim yapmıs :)

• Merhaba. Benim aklıma bir şey takıldı. Faturasıza geçmek istiyorum dediğimizde faturasızda hangi tarifeyi istiyorsunuz diye sormuyorlar mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • beyler 2 kere aradım %10 teklif geldi telefonu kapattım. 3. de %10 teklif etti kabul etmeyip faturasıza gecis icin onayladım direk gecirirler mi ararlar mi ? yoksa taahhüt girecek 😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: fifacicocuk

Merhaba. Benim aklıma bir şey takıldı. Faturasıza geçmek istiyorum dediğimizde faturasızda hangi tarifeyi istiyorsunuz diye sormuyorlar mı?

Söylüyor tarifeyi..mobil öğrenci vs.gibi birşeydi.. 4 gb 25 tl'lik paketi de önermişti bana ama 8 gb.tercih ettim

• umutlu42 kullanıcısına yanıt
    Yok onu demek istemedim. İlk mesajda faturasıza geçmek istiyorum diyin sonra onlar sizi arayıp faturalı tarife öneriyor yazıyor. Biz faturasıza geçmek istiyorum dediğimizde hangi faturasız tarifeye geçmek istiyorsunuz demiyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun uğraşlar sonunda 1000 dk 1000 SMS 7Gb internet %10 indirimi aldım. 29 ₺ oldu fatura.

• Bende dün tt mh aradım başta %10 sonra %15 sonrasında 200dk hediye edelim dediler hayır faturasiza geçmek istiyorum daha uçuz kullanan arkadaşlarımiz var dedim ve 60 tl fatura veriyordum 1500 dk 1500 sms 6 gb internet için bugün arandim genel merkezden nedenini sordu faturanın çok olduğunu söyledim hemen paketleri siraladilar 30 tl ye 8 gb aldım sonradan bi %20 indirim daha dedi onu anlamadım 24 lira mi gelecek şimdi bakalım görelim . Allah razı olsun konuyu hortlatandan enayi gibi 2 katı para ödüyorum dün fatura ödedim 72 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vodafona her ay 70tl bayılmaktan bıkıp 2 ay önce ttnet tarifesine geçtim 1000dk hy 1000sms 3gb net 19tl.
  • Başlığı açan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara öncelikle teşekkürler. 1000 dk. HY, 1000 sms, 8GB internet 31 TL üzerinden tanımlandı ardından %20 12 ay indirim mesajı geldi.
  • basliktaki tarife bana cazip gelmiyordu acaba insanlar hala niye yorum yaziyorlar diye sasiriyordum.

Yorumlari okuyuynca anladim 8gb internet 19 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: aras

Başlığı açan ve katkıda bulunan tüm arkadaşlara öncelikle teşekkürler. 1000 dk. HY, 1000 sms, 8GB internet 31 TL üzerinden tanımlandı ardından %20 12 ay indirim mesajı geldi.

nasıl yani şimdi 24,80 TL mi oldu
  • benim taahhüt devam ediyor, şansımı denesem mi acaba?
    1000 dk hy
    1000 sms
    4 GB İnternet var ayda 30 TL ödüyorum faturalı.
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Orasını ben de anlayabilmiş değilim, kampanyaya katılım mesajından ayrı olarak hemen sonrasında geldi bu mesaj da müşteri hizmetlerinden arayıp teyit almaya vaktim olmadı henüz.
  • Bugün aradım, taahhütün bittiğini ve yüksek faturadan dolayı faturasıza geçmek istediği söyledim. Saçma sapan 50-70 TL arası tarifeler saydı. Onlarında fiyat olarak yüksek olduğunu ve kayıt oluşturmasını istedim. En fazla 48 saat içerisinde geri dönüş yaparlar diye söylendi. Bakalım geriye aradıklarında nasıl bir tarife teklif edecekler
  • Bugün bende arandım. 1000 dk 1000 sms 8 gb net 21 TL'ye anlaştık. Ekstradan 7 tl karşılığında kullandığım 2 gb internet ile 10 gb net 28 liraya gelmiş oldu. Ayrıca tt bana 3 ay boyunca 1 gb net hediye etti. Ver Allahım ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

benim taahhüt devam ediyor, şansımı denesem mi acaba?
    1000 dk hy
    1000 sms
    4 GB İnternet var ayda 30 TL ödüyorum faturalı.

Deneyin 8gb Internet alabilirsiniz ben aldim

• Hocam mükemmel bi ücret. Hattınız faturalı mi yoksa faturasız mi? Tarifenin adı nedir? Vb

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.