Çavuş
12 Haziran 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşla geçen yıllar da enpara.com üzerinden 2 kere kredi çekmiştim. 2sinde de her hangi bir dosya yada sigorta ücreti vs yoktu ki bu bankanın en güzel yanı buydu. Bugün kredi oranlarına bir bakayım dedim internet şubesinde incelemelerim sonucu sigorta ücreti almaya başlamışlar. Geçen yıl 20bini 12 ay taksitli çekmiştim ve nakit 20 bin hesabıma yatmıştı ama şuan aynı işlemi yapmaya çalıştığımda % 1 lik gibi bir sigorta ücreti kesintisi olduğunu gördüm. Şuan gördüğüm kadarıyla enpara nın kredide bir cazibesi kalmamış...
Enpara en iyi oranla kredi veriyor diye az daha onaylıyordum benim gibi düşünen arkadaşların bu hataya düşmemesi için bu bilgilendirmeyi yapıyorum. Vakıfbank bile kredi kartına 5000 TL 12 ay taksitli nakit avansa şuan güncel %12 faizle verirken enpara %13 faiz uyguluyor. Millete bir güven duygusu verdikten sonra öpmeye başlıyorlar haberi olmayanlara duyurulur.
Silinebilir
Arkadaşlar merhaba,
bu üç marka içinden hangisini sizce almalıyım kararsız kaldım.
Hem uygun olsun hem gösterişli hemde kaliteli olsun istiyorum:) üçü bir arada:))
Kawasaki Relax
Kawasaki G-6 26
Kawasaki Epik 26
Salcano Efes
Bianchi Storm

Bunlar hoşuma giden modeller öneri tavsiyelerini rica ediyorum.
Birde bu Mekanik fren kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa çok makbule geçer.
Sizce hangi modeli neden almalıyım.
Teşekkürler...
Arkadaşlar merhaba;
Mehmetçik serverında 3T kadar elimde yang mevcuttur almayı düşünenler mesajla yada arayarak bana ulaşabilirler...
0538 768 68 16
ihsan
Arkadaşlar merhaba Mehmetçik serverında +9 RUH PLAKA +4TAŞLI ZIRH arıyorum satanlar bana buradan yazabilirlerse sevinirim...
Arkadaşlar merhaba;

Mehmetçik server'ındaki itemlerimize oyun içinde alıcı bulamayanlar için burada forum içinde de yayınlayarak daha fazla kişiye hitap etmek baabında bu konuyu açma gereksinimi duydum en azından bende buna ihtiyaç duyuyorum.
Çünkü satılık itemim vardır oyun içinde ama onun için bilgisayarımı açık tutmak zorunda kalırım sürekli pazar kurma derdinden az da olsa kurtulabiliriz burda itemlerimizi yayınlayarak.Neyse lafı uzatmanın anlamı yok ben şuan elimde olan itemlerimi yazmak istiyorum...
Herkese ii forumlar...
Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Aday Adaylarının Dikkatine
02.08.2012
Değerlendirme süreci 06.08.2012 Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır.
Yoğun başvuru nedeniyle adaylarımız süreçlere gruplar halinde ve THY A.O tarafından belirlenen tarihte davet edilecektir.

Bilgilendirme e-mailleri tüm adayların hepsine aynı anda gönderilmeyecek , planlama yapıldıkça adaylara bilgilendirme e-maili iletilecektir.
Sizlere e-mail yoluyla iletilecek gün ve saate uymanız önemle rica olunur. Belirtilen gün ve saat dışında gelen adaylar sürece dahil edilmeyecektir.

Evrakları (dil belgesi hariç) eksik olan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Dil belgesini daha sonra ibraz edecek olan adayların 17 - 20 Eylül 2012 tarihi arasında dil belgelerini 09:30-16:30 saatleri arasında Florya İnsan Kaynakları Değerlendirme Merkezi’ne getirmeleri gerekmektedir.
İngilizce dil belgesi getiren adaylar sonraki süreçlere yönlendirilecektir.

Türk Hava Yolları A.O.
İnsan Kaynakları Md.

Arkadaşlar merhaba üstteki Yazı THY'nin sitesinden alıntıdır.
2012 Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Adaylığına başvuran arkadaşlar mülakata çağrılırsa yada herhangi bir gelişme olursa burdan haberleşelim istedim bu nedenden ötürü bu başlığı açtım.
Bu hafta içinden başlanarak(06.08.2012) mülakat mailleri atılmaya başlanacakmış.
Mutlaka aramızdan birileri mülakata çağrılacaktırlar.Mülakatta neler olup bittiğini burdan paylaşalım inş. birbirimize yardımcı olalım.
Saygılarımla...
Halikarnas server'inda 86 LEVEL ZİHİNSEL SAVAŞCI KARAKTERİMi SATMAKTAYIM.
GÜÇLÜ BEDEN ve RUH VURUŞU SKİLLERİ PERFECT'tir
Şiddetli vuruş M9,Güçlü Vuruş M7 ve Kılıç Darbesi M2'dir.
Bütün görevler yapılmıştır.

SİYAH ÇELİK ZIRH +9 (+4 HIZ,KORUNMA,KURNAZLIK taşları ekli)
2%Hasar,HP ile abs edlck***Çift--El Savunma 10%***Bıçak Sav. 15%***10% Hasar,SP ile absorbe edilecek***Kılıç Sav. 10%
YARI-İNSAN KILIÇ +9 (+4NİNJA,SAVAŞCI,SOĞUTMA taşları ekli)
Yavaşlatma şansı 5%***Ölümsüzlere karşı güçlü +10%***Güç +6***Hayvanlara karşı güçlü +20%***Kritik Vuruş Şansı +10%
DEMİR KASK +9
Ateşe karşı 4% *** Şeytanlara +6% *** Orklara +20% *** Yarı insanlara+10% *** 5% Hasar,SP ile absorbe edilecek.
ABANOZ KÜPE +9
Orklara karşı +6% *** Ölümsüzlere karşı +6% *** Çift-El Sav 10% *** Bıçak Sav 15% *** 6% İki Katı eşya düşme şansı
ABANOZ KÜPE +9
Mistiklere karşı +4% *** Çan Savnma +15% *** Hayvanlara karşı +4% *** Kılıç Savnma 10% *** Çift-El Savnma 15%
ŞAHİN KALKANI +9
Orklara karşı+4% *** Sersemlik karşısında bağşklık *** Ölümsüzlere karşı+10% *** Mistiklere karşı +10% *** Çeviklik +8
BEYAZ ALTIN BİLEZİK +9
Ölümsüzlere karşı +6% *** SP çalma şansı 10% *** Büyüye karşı 4% *** Yarı insanlara karşı +10% *** Şeytanlara karşı +6%
CENNETİN GÖZÜ KOLYE +8
Max.HP +1500 *** SP Üretimi +12% *** Kılıç Savnma 15% *** Kritik Vuruş Şansı +5% *** Çift-El Savnma 6%
ANKA AYAKKABI +9
Max. SP +80 *** Kılıç Savunması 15% *** Çift-El Savunması 10% *** Oka karşı dayanıklılık 10% *** Max.HP +1000

AYRIYETTEN 61 LEVEL EVLİ ŞAMANIDA YANINDA VERİLECEKTİR(Yansıtma M10,Ejderha yardımı M10,Kutsama M10)
Yanlızca istanbul içi nakit elden görerek satış olacaktır.
Detaylı bilgi için ciddi alıcılar bana mesajla yada telefonla ulaşabilirler.
Arkadaşlar lütfen mezarcılar hiç kendini yorup aramasınlar
Saygılar ii oyunlar...
Kilometresi düşük,modeli yüksek,az yakan,hasarsız ve dizel bir araç arıyorum...
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Mühendisi
Forum İmzası:
OMG He killed kenny :))
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Citroen
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Takım
Galatasaray
TV
LG
Notebook
Asus
Motosiklet
Kawasaki
Dünyadan Futbol
Yeni MalatyaSpor
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Sapphire
Kombi
Airfel
Modem
TP-Link
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.112
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 58.621 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 471 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.