Şimdi Ara

Turk Telekom'dan 6GB 1000SMS 1000DK HY AŞIMSIZ 31,50 TL FORMÜLÜ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
78
Favori
80.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    20 tl yi kabul edeceksin. Blöflerini yeme. Olsun geçirin de. Hadi geçtin diyelim zaten kontor olarak yüklüyorlar onu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teote kullanıcısına yanıt
    benide bugn makina aradi internetnz azsa arayalim sizi dedi tamam dedim. sizinki de boyle mi oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Yok ben sadece faturasız talebi açtım sonra oparatör aradı.

• teote kullanıcısına yanıt
    tamamdr hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4GB internet, her yone 1000DK ve 1000SMS, 12 fatura donemi faturali mobil hatta kalma sozuyle ayda 19TL! Gecis icin FATURALI yazip 1265e gonderin. Taahhutsuz 39TLdir ve iptalde tarife ucreti alinir. Avea tanitim iptali icin IPT yazip 7672ye gonderin.

Bana da bu mesajı göndermiş Türk Telekom...

• _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    Bizde sms atsak ne olur acaba

• Avea prime minideyim 4gb internet yetmiyor üstelik 52.5tl. Nasıl bir yol izlemem lazım

• Kamu mega tarifesindeyim. 2 ay sonra taahhüdüm bitiyor. Aradım bugün faturasıza geçiş talebi için cayma bedeli+20 tl falan bişeyler saydı. Düşüneceğim dedim. Cayma bedeli istenen cıktı mı daha önce? Bir de geçirirlerse ekstra para ödemeyelim

• evet büyük bir mücadeleden sonra, Yaz 8gb lı oldum; 30.50 TL 1000 Dk + 1000 Sms+8 gb a 12 ay tahhüd ile evet dedim. Teşekkürler.

NOt: Nasıl mı aldım, açtım telefon dedim ''Faturasıza geçicem' , karşı taraf da 20 tl geçiş ücreti var, olsun dedim. Talep açtı, 3 gün sonra arandım, teklif geldi kabul ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

evet büyük bir mücadeleden sonra, Yaz 8gb lı oldum; 30.50 TL 1000 Dk + 1000 Sms+8 gb a 12 ay tahhüd ile evet dedim. Teşekkürler.

NOt: Nasıl mı aldım, açtım telefon dedim ''Faturasıza geçicem' , karşı taraf da 20 tl geçiş ücreti var, olsun dedim. Talep açtı, 3 gün sonra arandım, teklif geldi kabul ettim.

Merhaba, peki hemen şimdi geçiriyoruz dediler mi? Ya da 3 gün içinde faturasıza geçiş hiç olmadı mı? Bir de kaydı tam olarak ne diyerek bıraktınız? Yani geçirin. Çok pahalı diye geçeceğimi de ekleyin mi dediniz? Teşekkürler.

• 4 gb 750 dk 1000sms 29tl konturlu kullanırken 1 hafta kontur yuklemedim ve bir mesaj geldi
    bu mesaja evet yazarsanız faturalıya geçiş yapacak ve 8gb 1000 sms 1000dk 29tlden faydalanacaksınız.
    evet dedim kullanmaya basladım. ilk ayımı doldurdum ve 48 tl geldi. sebebiyse müşteri temsilcisini arıyıp taahhut yaptırmam gerekiyor olmasıymış. her neyse faturaya itiraz ederken bunu söylediler.
    sonuc olarak paketi yaptıktan sonra müşteri temsilcisini arıyıp, tahhutunuzun yapılıp yapılmadıgını sorun ki ay sonu sürpriz yaşamayın
  • Ilk aradim dedim kamu mega tarifesindeyim 3 yildir; herkes indirim almis bi indirim yapmicak misiniz dedim. Maalesef herhangi bir indiriminiz bulunmamaktadir dediler.
    Bu defa 3-4 gun sonra aradim dedim faturasiza gecmek istiyorum, 20 Tl gecis ucreti var dedi dedim olsun, bu defa dedi talep olusturucam nici. Gecmek istiyosunuz? Fatura cok geliyir ve 4 gb yetmiyor dedim. Tamam dedi kapadi.
    Bugun saat 15.00 gbi aradilar dediler faturasiza gecmk istiyomussunuz sebebi nedir? Ayni seyleri soyledim, peki gene faturalida kalin yaz 8 gb tarifesini hattiniza 30,50 tl ye tanimlayalim dedi, kabul ettim. Olay bu.
  • 10 gb
    1500 dk
    1500 sms
    40 Tl

Blöfle zor bela aldık :)
  • Arkadaşlsf turkcell kullanıyorum, ve Türk Telekom a geçmek istiyorum, faturalı yada faturasız fark etmez, en az 4 GB net 1000 dk lazım ne önerirsiniz

• 26 tl'ye 1000 dk 1000sms ve 6 gb li paketi aldım. 8 gb liside 30 tl'idi ancak önceden taahhütlü 2gb ekstra paket aldığım için yine aynı fiyata geliyor ve toplamda 8 gb paketim olmuş oldu

• dün bende aradım. faturasıza geçmek istiyorum diye. %10 verelim dedi. kabul etmedim. kayıt oluşturdu bekliyorum. kamu mega 1000+1000+4 gb (32 kusur tl olması lazım) tarifesindeydim. şimdi 1000+1000+ 8 gb 29 tl diyeceğim. tabi faturasıza geçirmezlerse
  • GERİ DÖNÜŞ YAPILDI. NEDEN FATURASIZA GEÇİYORSUNUZ DEDİ. ARKADAŞLARIM DAHA İYİ PAKETE AYNI PARAYI VERİYORLAR DEDİM. YAZ PAKETİNE HEMEN GEÇİŞ YAPTI. SONRA DAN GELEN MESAJLARA BAKTIM. AYRICA %20 DE İNDİRİM TANIMLANMIŞ.
  • arkadaşlar benim taahhüt 20 aralıkta bitecek, bu dediğiniz yönteme ne zaman başvurmak gerekir, taahhüt bitince mi yoksa taahhüdün bitmesine 1-2 gün kala falan mı?
  • 1000 dk 1000 sms 8 gb + 3 gb geceleri paketini 29 tl'ye kullanıyorum. Blöf yapma için müşteri hizmetlerini aradım faturasıza geçmek istedigimi söyledim %10 indirim teklif ettiler hemen kabul ettim 26 tl'ye gelmiş oldu :)
  • Taahhütün bitmesine 1 ay vardı. Aradım %10 teklifi kabul etmedim. Kayıt açtılar. Mesajda geldi, size bilgi verilecek diye, beni aramadan geçirmişler faturasıza. Taahhüt bozdum diye gelir bana 100 150 fatura. Ben şimdi ne yapayım neye geçeyim. Lanet olsun sana türktelekom 😥

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.