Şimdi Ara

Türk Telekom, AKN ve AKK'yı kaldıracak mı? Sınırsız internet mümkün mü? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
9.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Çağ açıyoruz" "Bu fedakarlığı ülkemiz ve kullanıcılarımız için yapmanın tam zamanı diye düşünüyoruz"

Yapma ya. Donanım Haber üyeleri ve destek veren editörler, bununla ilgili eleştirilerini yapıp hakkını aramasa, hala 3mbitlerde sürünüyorduk. AKN uygulamasını kaldırmak istemediğinizi bütün kullanıcılar biliyordu. Kullanıcılara gönderdiğiniz son bilgilendirme rezaletini de biliyoruz. Böyle yola geleceksiniz işte. Kimse size muhtaç değil. Siz bize muhtaçsınız.

Karşınızda her verdiğinize şükreden 50-60-70 nesli yok artık. Hakkını arayan nesillerle her şey daha güzel olacak.

• Telekom'a gram güvenmiyorum. Umarım söylendiği gibi olur ve bir bit yeniği çıkmaz.
    Taahhütüm ay sonu bitiyor. İyi bir teklif vermedikleri taktirde netspeed'e geçeceğim her türlü.
  • Türk Telekom, AKN ve AKK'yı kaldıracak mı? Sınırsız internet mümkün mü?

Ya bu nasil baslik ya!!? Ne demek sinirsiz internet mumkun mu?!!!

Yok anasini satim mumkun degil , hatta internet nedir?! Bir cesit buyu falan mi?!

Adamlar ezilmeye o kadar alismis ki baslikta bile eziklik var.

Ulan deli kanli gibi atsaniza oraya "Neden kalitesiz bir hizmet verip , her firsatta vatandasi soymaya calisiyorsunuz" diye.

• Yurtdışı hızlarını kısmasınlar da
  • Upload için son kısımda ileride sürprizimiz olacak deniyor.. 2019 için bakalım nasıl supriz olacak görecez...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir söyledintiye göre yurtdışı çıkışlarını düşürüp kotayı o şekilde kaldırcaklarmış. Bu aralar onun testini yapıyorlarmış. Ne kadar dogrudur bilmem
  • Bu kota saçmalıkları bitsin de çağdaş upload hızları için mücadelemizi başlatalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk defa güzel haber duydum o da olması gerekeni; ne hale düşürmüşler ki artık :D :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: DigitalKral

İnsanın inanası gelmiyor değil mi?
    İlla kelime oyunlarıyla bir hinlik yapacaklar diye bekliyor.
    Şahsen ben bekliyorum :)
    Ben şaşırdım doğrusu çünkü bizim ülkede geçmişte yapılanları görünce, insanın inanası gelmiyor. Tamamen Sınırsız olacağına inanasım gelmiyor. Olsa bile, fiyat olarak yüksek olacağını düşünüyorum.
  • Adam zaten çakal muhabirde kendine söylenen soruları soruyor. Suistimal etmek nedir ya? Böyle saçma bir şey olur mu hiç. Bana tanınan hızda zaten günde 50 gb tan fazla veri indirebilrim. Fakat akn 50 gb ise bu bana kelepçe vurmaktır. Kimin kaç gb indireceğinden size ne kardeşim. Biriğ 5 gb indirir diğeri yeri varsa 50 gb indirir.
    Süpriz diyor ne süprizi Sen ilk önce bunu kaldıracaksın yerine ne koyacaksın diye bir sor. DH bitmiş arkadaşlar tamamen paranın kölesi olmuş. İzlerken ne kadar sinirlendiğimi anlatamam. Kaç para aldınız ya. Ayıptır bu yaptığınız. Bir de başlık atmışsınız Türk telekom akn yi kaldıracakmı. He kaldırdı al. Yahu yerine ne getiriyor diye hiç bir soru yok. İnsanların hızlarını kısıtlayacakmısınız diye soran yok vs. Asıl sorulması gerekenler havada. Adam tutturmuş rakiplerinden öndeymiş ondan bahsediyor. Desene kardeşim adam gibi kaldırdık sınırsız limitsin hız düşümü olmadan uygun fiyatla internet vereceğiz diye... Yemez ama. Siz gidin önceden yazılan soruları sorun. Yazıklar olsun.

• yalan kesin bunlar turk telekom işim olmaz

• Reaktans kullanıcısına yanıt
    katiliyorum yalanci bunlar

• Üste para verseler kullanmam ttnet insanı hayattan soğutur

• Nasıl ballandıra ballandıra anlatıyor. Sanki bu iş için can atmışlarda, hiç zorunda kalmamışlar da :))) Böyle rezillik yok. Ayrıca dünya 1gbps ile takılıyor bunlar 100 mb ile dünyanın 1 numarası olacaklarını iddaa ediyor.
  • Adamın tipinden çakallık akıyor.

• Sizce mümkün mü?

• Evet arkadaşlar gün itibariyle ttnet ile yeniden 24 ay taahhüt yaptım. 24 Mbit hız yalın internet(10tl) dahil toplam 66,90 tl. Yapmadan önce 1 ocağı beklemeli miyim? diye düşündüm fakat fiyatların enflasyon ve yasa ile birlikte artacağını minimum yalınla beraber 89,90 -99,90 tl gibi ücretlere çıkabileceğini öngördüm.

"Mevcut aboneler ek ücret ödemeden, 01.01.2019 itibariyle limitsize geçecektir." Yapılan bu açıklama sayesinde en kötü aylığını 20 tl den hesap etsek, 24x 20 = 480 tl kârdayım bu parayı herkesin huzurunda çatır çutur yemeyi planlıyorum

• Olley be artık kotasız 5mbps internetim var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaNexxx -- 4 Aralık 2018; 19:2:25 >
  • "yeni sınırsız" çağ demiş siz ilk değilsiniz
    kendi özverimizle yaptık dediği aslında zorlandık mecbur kaldık olacakmış aslında
    birde suistimal olabilir buna karşı ne yapacaksınız diye sorduya spiker terliğin altıyla ağzına vurasım geldi sözleşmeyle ben o hızın parasını veriyormuyum kullansamda kullanmasamda... istersem aynı şeyi indirir dururum keyfime kalmış gerisi

yıllar önce arkadaşımın başına gelenide yazayım
    küçük çiftçi arkadaş malum zor geçiniyordu belli dönemlerde özellikle
    faturayı ödeyememiş interneti kestiler tmm iyi hoş kesin de vermediği internetin parasını her ay istemeye devam ettiler bizim arkadaş sordu tabi bikaç ay ödeyemem durumum yok dondurun erteleyin olmazsa kapatın komple yada açın kullanayım falan yok parayı vermeden olmuyormuş internet vermeden bikaç ay internet parası aldılar
    kusura bakmasınlar ama ben o interneti sömüre sömüre kullanırım 50mbps hızda canım sıkıldıkça indirir siler bir daha indiririm zaten bu devirde oyunların filmlerin boyutlarını az çok herkez biliyor
    alık kullanımım 200gb bi aksilik olmazsa arttırmayı düşünüyorum

zaten bu .... pingini bir türlü düşürmediler sebebi nedir açıklamıyorlarda
    yıllar önce ADSL ile steam sunucularına 30ms ping değeri alırken sözde fiber de neden 70ms bilmiyorum bir ara "ışık" hızında internet veriyoruz demişlerdi ışık hızı nedir biliyorlarmı
    ping içnde bir düzenleme gelmesi lazım internet üstünden sesli görüntülü görüşme ve son yıllarda e-spor baya gündemde bunlar için ping de önemli
    parasını verdiysem limitlenmeden (sadece hız tesinde yüksek çıkmadan) kullanmak hakkım

• Upload hızı sorusu çok kritikti, teşekkürler.
    Umarım upload da hızlanır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.