Şimdi Ara

Türk Telekom, AKN ve AKK'yı kaldıracak mı? Sınırsız internet mümkün mü? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
9.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soruları ileten arkadaş kesininlikle tam bir torrento canavarı..Aklımda ne kadar soru varsa hepsini tek tek sordu :)

• sahtekarlık akıyor

• O değil de Slash t-shirt güzelmiş :))

• ben türknette zaten hazirandan beri kotasız limitsz ve tahahütsüz interneti 35mb olarak 65₺ ye alıyorum soyguncu ttnet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsami -- 4 Aralık 2018; 19:38:23 >
  • Güzel olur yalnız fiyat yüksek olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • milyonları kendinize düşman edip, en nefret edilen firma oldunuz. çok çalışmanız lazım.

• Röportaj daki müdür arkadaş bana ulaşsında Gebze ye 5 dk uzaklıkta çevresi fiber altyapı ile donanmış org. Sanayi varken 1 telefon direği yıkılıp telefon hatlarının kesildiği arıza İçin bilgi verince 2 ay gibi bir süre verilen Demirciler mahallesinde çay ısmarlayım. Yanlış duymadınız internet bile değil telefon hatları çalışmıyor. Ayrıca mobil operatörlerinde burda eksikliği var bırakın 4,5 G yi bazı yerlerde telefon ile doğru düzgün konuşulmuyor oy istemeye gelen siyasilerde ooooo hemen halledilecek deyip telefonda telekom müdürüne fırça atıp gidiyorlar sonuç nemi ? Yıl 2018 Gebze ye 10 dk masefede ne cep telefonları doğru düzgün çalışıyor nede telefon , internet zaten hiç yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aylardır alt yapı bekliyorum benim gibi binlerce insan mağdur ftth çekecez dediler gelen giden yok daha bakır kablo çekemeyen bir firmadan fiber alt yapı beklemek ütopik tabi ama daha adam gibi bir altyapı yapmamışsın hadi bakalım görecez
  • Reaktans kullanıcısına yanıt
    Hiç beklemeden geç
  • Suistimal ne arkadaş, sınırsız değilmi, Netflixte ben heergün bir düzine film izlicem , kime ne , soru soran arkadaş Truva atımı?

• Fiberleşme oranı %80 ne demek? BTK'nın 2018 2. çeyrek raporuna göre xDSL abone sayısı 9.1 milyon; kablo internet abone sayısı 858 bin; eve kadar fiber abone sayısı 1.18 milyon; binaya kadar fiber abone sayısı 1.38 milyon. Bu durumda sabit internette fiber abone oranı kabaca 2.5milyon/12.5milyon yani %20 oluyor. %80 fiberleşme nerede? Ayrıca gayet iyi biliyoruz ki şehirlerin göbeğindeki pek çok yere telefon kablosu bile çekmiyorlar. Bunu sikayetvar.com'dan da görebilirsiniz.
  • ttelekom ve hizmet aynı cümlede ?=?
    sokağımdan fiber geçiyor binaya 10 yıla gelebilir.
    hız ortlamam 2mb falandır.uploadda hiç bahsetmiyorum bile.

• Beni aradılar tekrar taahhüt için taahhüt yaptım acaba ocakta limitsizmi kullanacağım

• Bikaç gün önce bu firma tarafından arandım sanki ben istemişim gibi bana sormadan internet akn sini 100 gb a çıkaracaklarını ve sadece 8 tl vermemin yeterli olacağını söylediler. Baktım hala anlatmaya devam ediyor karşıdaki bayan. Dedim benim sizden böyle bir talebim olmadı ki istiyormuşum gibi zamanımı çalıyorsunuz dedim. Ama beyefendi internet hızınız çok yüksek yetmez bu size diyor pişkince. İstemiyorum diye birkaç dakika söyleyince anladı sağolsun. 1 ocaktan itibaren zaten kalkacak neyin derdindesiniz dedim. Akn kalkacak kotalı paketler gelecek falan diye saçmaladı. İstemediğimi tekrar söyleyerek kapattım. Sanırım yılbaşı öncesi kandırabildikleri kadarını kandıracaklar. Yazık.

• 1 ocak 2019 da haber: Türk telekom serverlarının olduğu data centerde büyük yangın :)))))))

• Ben geçen ttnet mhy le görüştüm. 29 TL'ye 4mbps 20gb kotalı kullanıyorum.. Bana 1 Ocaktan itibaren kotanız bitince hızınız 3mbpsye düşecek dedi..

• Şu mobil internetede bi ayar cekseler.Rezillik resmen 2 yere giriyorum video bile izlemiyorum kota doluyor (4gb) eziyet resmen.Ya sinirsiz yap 1mbit yap.O bile yeter.Artik 2-4-8 GB lar yetmiyor.10-20-30 gb li ama uygun fiyatli bseyler cksin artik yeter 28 -30 tl ye 4gb ne ya.Ha ckarmis tabiki hayir benimkide soylem isde.Kendi yazdigima bile inanmiyorum.

Not: TTelekom sil supurden dakika vermekden vazgec artik paketteki dakikamin bile 10/1 ini kullanmiyorken napay dakikayi her hafta internet ver ulan

• mstfckmk kullanıcısına yanıt
    Hadi kandırdılar diyelim ama diyoki müşterilerimiz 1 ocaktan itibaren limitsiz kullanacak diyor ben taahhüt yaptım eğer öyle olmazsa ceza öderim çıkarım taahhütten

• Ben halen şüpheliyim gerçek limitsiz olacağına..
    Eğer gerçek limitsiz olursa mutlaka zam yapacaklar maliyet, cart, curt diyecekler..
    Ocak sonuna kadar yaşayıp göreceğiz.

Konu le ilgili sözde merak edilen sorulara verilen cevaplarda hız kelimesi hiç geçmiyor!..

https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/Sayfalar/turkiye-interneti-sinirlari-kaldiriyor.aspx?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 4 Aralık 2018; 22:1:38 >
  • spooky61 kullanıcısına yanıt
    Orada o soruyu sorma sebebi objektif bir röportaj olması için. Hiç bir şeyin yanlısı iyi değildir. Şimdi düşünürsek 20 kişi toplanıp bir dairede akşamları film, oyun indirip cdlere basıp çoğaltıp ay sonu bireysel kullanıcı faturası ödesek hoş olur mu? olmaz. Orada kast ettiği tamamen bu durum. Zaten yetkili de bu duruma biz müdahale etmiyoruz devletin organları gerekli sınırları koyuyor, bu koyulan sınırlar bireysel kullanıcıların ulaşamayacağı sınırlar denmiş.. Hoş sizin/benim gibi kullanıcıların akn olmasına rağmen son 5 yılda ayda ortalama 500gb kullandığımızı onlar zaten sizden bizden iyi takip ediyorlar..Herkes sizin/benim gibi değil tabi. Bireysel kullanıcıların aylık harcadıkları akn ortalamalar 90gb olduğunu söyledi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.