Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Türk Telekom, AKN ve AKK'yı kaldıracak mı? Sınırsız internet mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Venerable Daha Az
1 Kayıtlı Üye
154
Cevap
2
Favori
8.544
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Türk Telekom, AKN ve AKK'yı kaldıracak mı? Sınırsız internet mümkün mü?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1660 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:21:19 Konu Sahibi

Mevcut Türk Telekom abonelerini ve yeni aboneleri kapsayan düzenlemelerle birlikte herhangi bir geçiş ücreti olmaksızın tüm kullanıcılar aynı tarifelerini 1 Ocak 2019'dan itibaren limitsiz olarak kullanabilecek. Detaylar videomuzda. 

• Yarbay
      3583 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:25:43
      Türk Telekom bu sefer şaşırrtı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Çavuş
      77 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:25:46
      Hiz dusurerek sunulan limitsiz internetiniz yerin dibine batsin. Sizin gibi kohnemis sirketler batmaya mahkumdur.

|
      |
    • Yarbay
      9754 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:26:26
      Video oynatıcı gene problemli arkadaş.
      |
      |

Nasıl anlatsam anlarlar?
      Bilemedim kaç yolu var? Ama var.
      Ben ha gayret çabalasam da anlatmaya, oldu olanlar.
    • DH Admin
      516 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:29:07
      Yeni bir çağ başlattık demiş. Mecbur kaldık demiyor da...
    • Yüzbaşı
      669 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:31:45
      Vodafone neti aradım belli değil diyor tt superonline akn yi kaldıracaklarını açıkladı eğer kaldırmazsanız vodafone aboneliğimi iptal edip başka sağlayıcıya geçicem dedim. Vodafone kullananlar BTK üzerinden şikayet oluştursun
      Lütfen herkes şikayet oluştursun arkadaşlar baskı oluşturmazsanız kotalıya çevirirler

quote:

BTK istediği üzerine 1 Ocak 2019 itibariyle AKK kaldıralacak fakat Vodafone Net abonelerine hiç bir şekilde bilgilendirme yapmıyor. Diğer servis sağlayıcıları bilgi veriyor, yıl başından itibaren AKK kalkacak, sınırsız internet olacak vs. diye bilgilendiriyor aboneleri ama Vodafone Net hiç bir duyarlılık ve saydamlık göstermeyecek abonelerini bu bilgiden mahrum bırakıyor. Acilen Vodafone Net'e genel şikayet hakkında bilgilendirme yapılmalı ve kullanıcılarına şeffalık ile bilgilendirme yapmalıdır.

https://sikayet.btk.gov.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeqona -- 4 Aralık 2018; 17:3:36 >

• Yarbay
      4336 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:32:13
      Kota mı gelicek ne oldu şindi ?
      |
      |
    • Emekli Yönetici
      27332 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:32:43
      Hadi bakalım, herkese hayırlı olsun.
      |
      |
    • Teğmen
      115 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:34:23
      Kendileri kaldırmış gibi anlatıyor, bizim baskılarımız sayesinde kaldırdınız

• Teğmen
      102 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:37:08
      türk telekomdan güzel bi hamle
      |
      |

• Çavuş
      83 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:38:02
      intcafe işletiyorum 10 yılı geçti ttnet abonesiydim 2 adet 16mb kotasız int için ayda 400tl giderim oluyordu aradım bunları dedim daha yüksek hızda kotasız interneti 35mb 90tl ye veriorlar statik ip vs dahil fiyatı düşürün dedim hiç tınlıyan yok kızdım gittim kapattım tahahütüm olduğu halde 1000tl ceza ödemeyi göze aldım soygunculardan kurtuldum şükür ...
      |
      |
    • Yüzbaşı
      489 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:38:20
      Koçum benim gözlere bak cin gibi
      |
      |
    • Teğmen
      202 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:38:35
      Next...
      |
      |
    • Binbaşı
      1559 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:39:22

Biraz beklemek gerek heralde.Mecbur kaldıracaklar.Onların rakibi Türkcell zaten.
      |
      |
      Xeqona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Yüzbaşı
      410 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:39:24
      Bunlar bizi salak zannediyor galiba. Fedakarlık yapıyorlarmış.(!)

• Binbaşı
      1522 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:43:28

Benım faturadada bu şekilde yazıyor kurtuluyoruz galiba sonunda bu beladan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Pentium G3258/8 gb ram/h81m-c asus anakart/gtx 750 ti strix oc/1 tb wd blue/cm cmp 350 500w kasa------ SONY Xperia Z5 DUAL /LG 42 LA 640S TV/D smart mega belgeselpaket modül
      [link=http://forum.donanimhaber.com/m_117507603/tm.htm][color=
    • Yüzbaşı
      347 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:43:53
    • Binbaşı
      1118 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:44:07
      nerede şimdi o taahhüt verenlere hint fakiri capsi yapanlar ne oldu şimdi.
      |
      |
    • Teğmen
      227 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:47:49
      quote:

Orijinalden alıntı: Xeqona

Vodafone neti aradım belli değil diyor tt superonline akn yi kaldıracaklarını açıkladı eğer kaldırmazsanız vodafone aboneliğimi iptal edip başka sağlayıcıya geçicem dedim. Vodafone kullananlar BTK üzerinden şikayet oluştursun
      Lütfen herkes şikayet oluştursun arkadaşlar baskı oluşturmazsanız kotalıya çevirirler

quote:

BTK istediği üzerine 1 Ocak 2019 itibariyle AKK kaldıralacak fakat Vodafone Net abonelerine hiç bir şekilde bilgilendirme yapmıyor. Diğer servis sağlayıcıları bilgi veriyor, yıl başından itibaren AKK kalkacak, sınırsız internet olacak vs. diye bilgilendiriyor aboneleri ama Vodafone Net hiç bir duyarlılık ve saydamlık göstermeyecek abonelerini bu bilgiden mahrum bırakıyor. Acilen Vodafone Net'e genel şikayet hakkında bilgilendirme yapılmalı ve kullanıcılarına şeffalık ile bilgilendirme yapmalıdır.

https://sikayet.btk.gov.tr
      Vodafone kullananlar BTK üzerinden tam limitsize geçilmezse aboneliklerini iptal edeceklerini yazsınlar baskı oluşturalım
      |
      |

• Çavuş
      67 Mesaj
      04 Aralık 2018 15:48:00
      canım ülkemi bu hale getirdiler yeni bir çağ , yeni dünya düzeni , yeni türkiye çok ahlaksız söylemler bunlar...
      |
      |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Paykasa
millenicom;internet;servis
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.