Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
6
Favori
7.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam o 10-9.5 falan farklılıklar birim farklılıklarından dolayı. ikisi de mbps alsa da birisi 1 mbps = 1024 kbps = 128 kb/sn alıyor birisi 1 mbps = 1000 kbps = 125 kb/sn alıyor. @hakan2423

ps: 2 kere alıntı atmayı denedim ama atılmıyor site hafif yamulmuş bugün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcislocked -- 17 Ağustos 2023; 14:43:22 >
  • hakan2423 H kullanıcısına yanıt

Upload 10240 x 0.93 = 9.5 mbps alabileceğiniz gerçek hız.

Download 102400 x 0,93 = 95.2 mbps alabileceğiniz gerçek hız

*Bazı İSS lerde 100000 tanımlı olanlar = 93 mbps maksimum hız alabiliyor. 0,93 katsayısıyla modemde görmüş olduğunuz değerlerin çarpımı sonucu ulaşabilirsiniz gerçek hız değerlerine.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt

Fatura ödemiyorsun, sen Türk Telekom ibadethanesine bağış olarak para veriyorsun, onlar yüce konseyi toplayıp Yüce Honos eşliğinde senin işlediğin günahları, sevapları hesap edip sana herhangi bir internet hızını uygun görüp o hızı veriyorlar.

Hala anlamadınız değil mi istediğiniz kadar uğraşın, böyle forumlarda istediğiniz kadar hız isteyin, toplasan ülkede Upload diye bir hızın varlığını bilen birkaç yüz kişiden biriyiz.

Daha insanlar Download hızlarını bile bilmiyorlar, siz Upload talep etmelerini bekliyorsunuz. Ülkedeki eğitim seviyesi yükselmedikçe hiçbir zaman internet işleri yoluna girmeyecek.

• pcislocked kullanıcısına yanıt

Değiştiremeyeceğin şeyler için üzülmeyi bırakmalısın, VDSL kullanıcısı olarak alabileceğimiz Upload 8-10 arası bir şey ise bununa uğraşmanın anlamı yok.

Hayatta müdahale ettiğinde düzelen şeyler için uğraş vermelisin.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Senin düşüncelerinden bize ne güzel arkadaşım forum burası bilgi paylaşımı yapılıyor eğer mümkünse gölge konular aç oradan devam et rica ediyorum ya da moderatörler gereğini yapsın toksik düşüncelerin artık katlanılmaz bir noktada evine fiber gelse orada yine maraz çıkartmak gibi derdin var derdin üzüm yemek değil bağcıyla kişisel husumetin var.

not: bu uslüp ile asıl şikayet konusu olan konunun tartışılmasına ve karşı bir eylem yapılmasının önünü kesiyorsun tepki çekerek biraz olgun hareket etmenin zamanı geldi de geçiyor senden ricam konuları manipüle etmemen yoksa şikayet etmek zorunda kalacağım mesajlarını troller dışında kimseyi engellemiyorum forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 17 Ağustos 2023; 16:4:10 >

müdahele ettiğimde düzelen şeyler için uğraş verdiğim için o speedtesti attım zaten TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] ama evimde o yok maalesef

drama çıkarmaya gerek yok, biz koşulların iyileşmesi için söyleniriz uğraşırız falan burda ayrı mevzu ama senin copium/başa çıkma yöntemin bu ise fazla bişey demem. lakin uğraşanlara "uğraşma böyle kalsın" diyip engellemek iyi niyetli bir hareket değil.

• Buradakileri çıldırtmak çok eğlenceli, uğraşın uğraşın yükselir upload TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] 

• Ne upload mış; arkadaşı arkadaşa, kardeşi kardeşe, dostu dosta, forumdaşı forumdaşa düşman ediyor.

Pes vallahi pes. TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady-Of-Ice -- 17 Ağustos 2023; 18:56:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sana fiber gelmediği sürece razıyım ben sorun yok TT gpon da var adresimde sol gpon da gelmek üzere tercih edeceğimi sanmıyorum.

Tespitimde haklıyım senin derdin mücadeleyi kırmak konuyu bulandırmak dikkat çekiyorsun evet ama olumlu izlenim bırakmıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 17 Ağustos 2023; 20:27:57 >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt

Valla bende Türksat DOCSİS var kurulu evimde, istediğim an 100 down 20 up olan kablo paketi alıp kullanabilirim. Ama almıyorum, VDSL ile gelen 8 Mbit uploadım ile mutluyum

• pcislocked kullanıcısına yanıt

twitter'dan hangi hesaba tam olarak ne yazmalıyım hocam

• grikurtccc G kullanıcısına yanıt

ttdestek

ben şöyle yazmıştım mesela

> İyi günler kolay gelsin xxxxxxxxx hizmet numaralı VDSL hattımı interleave mod yerine fast mode'a alabilir misiniz? Hattım fast mode'da idi interleave'a geçmiş yeni fark ettim, valorant istanbul pingim iki katına çıkmış. (6 > 13ms)

hat değerlerini ss attım. irtibat numarası da bıraktım(zaten hat da benim adıma numaram da var onlarda, ama hizmet/abonelik numaranı mutlaka belirt)

dönüş yapacaklar muhtemelen ilk dönüşte saçma sapan şeyler soracak sonra biraz dil dökünce arıza kaydı açıp teknik ekiplerimiz dönüş sağlayacak diyecekler.

• 15 Mbps'ten 10'a düştü

TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU]
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt

En azından 15'i hiç almadım da alışmadım. Direkt 8'den 10'a geçenlerdenim.

Zamanında AKK kalkmayacak boşuna uğraşmayın diyorlardı kalktı bu upload için de geçerli mücadele etmezsen internet kullanmanın bir anlamı yok git köyde yaşa tavuk falan besle izole et kendini

tabii şu gerçeği de unutmayalım geç sağlanmış adalet, adalet değildir. İstanbul depreminde bu kadar emek verilip kazılıp döşenen fiberler bakırlar zarar göreceği için şehrin internet altyapısı yok olacak sıfıra inecek sil baştan... belki upload 20 yıl sonra artırılır sonuç olarak mücadele etmezsen hiç artmaz elimizdeki tek seçenek sayıp sövmek burada içimizi dökmek bu lanet internet altyapısını düzeltmeyenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grikurtccc -- 18 Ağustos 2023; 20:14:59 >

Evet benim de öyle oldu. Ne büyük bir artış TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 18 Ağustos 2023; 20:39:42 >
  • maxi909 M kullanıcısına yanıt

adam haklı dolar 17 iken sözleşme yaptığım 100 mbit internete fiyatıda 130 tl olan internete 480 tl istiyorlar şimdi dolar 4 katmmı artı

bide utanmadan çok düşük uploadlar veriyorlar avrupadada vdsl var 35b profilli onlarda 50-100 mbit upload veriyorlar bir kısıtlama yapmıyorlar

iş direk siyasete bağlı bence sermaye için adalet ve kalkınma var halka gelince yok turknet babamın oğlu değil ama onu bile engelliyorlar gbit upload kotasız interneti 250 liraya veriyor

yiyosa versin telekomunda hadi tekel rekabet kurulu ayağı v.s. var %30 pahalı versin upload sınırsız gbit interneti turknetde 100 mbit vdsl 100 lira iken telekomdan 130 liraya aldım bende so'yuda bahane etmeyin oda aynı ücretti gbit internete tt 700 lira diyor artı modem parası var 3 kat pahalı veriyor turknete göre

konuşmamız dert etmememiz konuları dert ediyorlar bize 15 mbit varken oyunlarda lag felan yoktu 10'a düştü başladı çünkü bi ben kullanmıyorum evdekilerde kullanıyor damlacık kadar upload yetmiyor

TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU]Empty Mizahyoutube
    Cem Yılmaz Sen Nasıl Bir Üstadsın Bee #cemyılmaz #fundamentals #cmylmz
    https://www.youtube.com/watch?v=iStiwKF6BAQ

• 15 idi arıza kaydı açmıştım bir sebepten 8'e düşürdüler bir daha da artıramadılar şimdi 10 olmuş.

• eakkartal E kullanıcısına yanıt

arıza kaydı açmasan bile şimdi 10 olacaktı zaten.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.