Şimdi Ara

TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
6
Favori
7.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

80'e değil direkt 76800'e düşmesi lazım. 75 Mbit'in hızı budur.

• trolldetector kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin port yada kablo sorunlu sanırsam upload snr niz çok düşük atanabilir hız bile 8i geçmiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Daha bizim uploada ilişmemiş kan emiciler... FTTB bu arada...

TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokbiloz -- 12 Ağustos 2023; 13:1:44 >
  • miskindvd kullanıcısına yanıt

evet bir dönem 76.800 kullanılıyordu fakat daha sonra

telekom 75 mbps vdsl kullanıcılarının paketlerini 79.900 küsürlü bir sayıya çekti rahatça 75 mbps görebilmeleri için olsa gerek kendim 75 mbps vdsl kullanıyorum en son hızım

79.900 falandı upload ise 8. Uploadlar 15’e çıkınca downloadlar 88’e tanımlandı ilginç bir şekilde. Normalde 100 mbps kullananların hattı kaldırmayınca 88’e DSLAM kilidi koyar telekom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grikurtccc G kullanıcısına yanıt

O arttırmalar da aynı şekilde Upload gibi geçiciydi. iptal edebilirler her an. Ben ADSL kullanıyorum geçen ay halen 799 Kbit Upload'ım vardı. Güya 1024 olmalıydı mesela ama olmuyordu. Çok karışık işler. Ama her zaman Telekom yanına kâr kalır.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Telekomcu tanıdık bulup direkt hizmet aldığınız dolaptan modeme kablo çekebilirsiniz sizin için tek çözüm bu gibi.

• VDSL kullanıcıları 10 mbps aldı biz fiber kullanıcılarını unuttular galiba sözde ayın 10'unda yükselteceklerdi.

• Koskoca sağlık ocağı devletin kurumu ADSL kullanıyor. Üstelik Upload'ı 1011 Kbps yapınca Download hızı da 15 Mbps'e geriledi. Upload yükselmeden önce 16300 tanımlıydı 16940 destekliyordu. Şu anda 15500 destekliyor 14999 tanımlı. 120 Bin TL ödersek fiber getirirlermiş. Onun dışında planlarında yokuz.

• gokbiloz kullanıcısına yanıt

Nasıl 15.6 Mbps görüyorsunuz? Bende FTTH var henüz 14.8'in üzerini göremedim. Ancak upload yaparken 1.7 MB/sn görebiliyorum.

• grikurtccc G kullanıcısına yanıt

Dolap benden 1,5 Km uzakta dağın arka yamacında. Oradan kablo çekilmez :)

Çekilse bile gene ADSL çalışır, VDSL kaldırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskindvd -- 12 Ağustos 2023; 16:25:23 >
  • LBRTN kullanıcısına yanıt
    ben hep modem yuzunden oldugunu dusunmustum. modemi guncelleyince 14'ten 8'e inmisti.

siz yazinca olabilir dedim ama ariza kaydi acamam sanirim 50/8 tam aliyorum cunku.

• Desenize telekom kafasına göre bir şeyler deniyor

• Sanırım türk telekom bana QoS uygulamaya başlamış :D

• Ne artmış arkadaşlar neyi kutluyoruz 15 Mbps olan upload 10 Mbps düşmüş.

• Ekte hat değerlerimi bıraktım, upload 15mbit gözükür iken speed testte 10mbps upload almaya başlamışım. hemde upload latency'im olması gerekenden yüksek çıkıyor, ayrıca ilk 15 mbps yükselişinde speedtestte uploadda 15mbps değerlerini rahatça görebiliyordum hemde latency daha düşük olurken. bugün baktığımda ise durum vahim:D türk telekom hızımı yükselterek 15mbps den 10mbps'ye düşürmüş gerçekten alkışlıyorum. :D

• mustifb M kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum ki hocam. Aslında 16 mbps görüyorum orada düşük çıkmış.

• rocky_balbao kullanıcısına yanıt

ben şikayeti gönderdim ayrıca mesaja yapa ve vae modem değerlerini de ekledim. tt'nin upload hızlarını dsl de kasıtlı düşük tuttuğunun açık bir kanıtı. ftth'de zaten bir dayanakları yok.

• Fiber'de de hız 10 mbps olarak güncellenmiş hayırlı olsun.

• İşte geliyor!Fiber altyapı!TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU] TÜRK TELEKOM 10 MBPS UPLOAD ARTIŞI [ANA KONU]

• LBRTN kullanıcısına yanıt

hat değerlerinden farklı hız alma durumu telekomun hız sınırlaması yaptığının kanıtıdır tabii ki bir ton bahane uyduracaklardır

biz size 15 veriyoruz diyerek ama 10'a kısıyorlar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.