Şimdi Ara

Türk 'teknoloji kanallarının' bi halttan anlamaması? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
14.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • türkiyede kanal mı var ki yutup mu var ki sadece donanım özelinde konuşmuşsunuz
  • zaten bi halttan anladıkları için kanal açmıyor "tiktokcu" gençlere hitap ediyorlar.
    o kanlların altına bak eleştiren bikaç kişi anca bulursun.
    çoğu teşekkürlerini iletir.
  • paran varsa alıyorsun sonra inceleme videosu diye bir şey çekip youtube'a koyuyorsun tabi ki. tabi bu her emeğe saygımız var, bu "inceleme" videolarını da gerçekten ilgilenenleri değilde heves etmiş arkadaşlar takip ettikleri için çok ses etmeden uzaklaşıyorum. sonuçta herkesin kendi kitlesi
  • Biraz lisan bilenler Reddit'e girip senin benim gibi 'redditor' ların yaptığı kıçı kırık mouse hattâ bir özelliği yok diyebileceğiniz mousepad incelemelerine bir göz atın. Sonra gelin kaliteyi, tutkuyu konuşalım .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde bir ürünü incelerken yabancı kanalların içeriklerini tercih ediyorum. Bizimkiler biraz şov ve tık kazanma amaçlı atıyorlar.
  • Bir keresinde köydeki yolun üstünden geçen ana hat kablosunu kamyon geçerken koparmıştı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım

Kızın cevabı: "Beyefendi modeminiz takılı mı?" dedim hanımefendi kablo boynumda bekliyorum. "Beyefendi işlem yapabilmemiz için modeminizin vs..." anında kapatıp tekrar aradım, sonraki halletti.
  • Doğru tespit, Türk kanallarında donanımdan anlayan kimse yok. Hepsi 18 yaş altı olan fortnite ci cocuklara hitap ediyor. Zaten hepsi donanım kanalı adı altında firmaların hazır sistemleri için reklam yapıyor.

Eğer gerçekten donanıma meraklıysanız ve bilginizi geliştitmrk istiyorsanız Hu, gamernexus, tech yes city, optimum tech, ahoc(buildzoid), igorlab, der8auer, linus, toppc lin vs. izleyin.

O jayz bitwit paul tayfada çöp, low donanım muhabbrti yapıp, birbirini boostluyorlar.

• Donanıma uzak kaldım ama aynı şey otomobil sayfaları için geçerli. Gerek anlatan adam gerek arac5 sahibinin gram araç hakkında bilgisinin olmaması içler acısı gerçekten. Goy goyuna video çekiyorlar. Verdikleri bilgilerin çoğu da hatali zaten. Daha adam bindiği sürdüğü arabadan bir haber. 170hp sanırım diyor sanırım ne la? 300k lik araba almışsın sanarak mi aldın onu dingo? Otopark dışındaki araba sayfalarının çoğu geyik. Network ve goygoy ile isi yürütüyorlar. Ahh ah çevre\para yok ki işte...

• kardeş alternatif incelemeler yapabilirsin, eksik gördüğün kısımları tamamlıyarak. engel yok yani.
  • Bu kadar tespit yapabiliyorsan bence aç bı kanal bu kadar kişi fark etmiş öne çıkarmış ne duruyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örnek: Webtekno

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o atar-gider yapanlara,

sağlayın finansmanı, istifa edeyim işimden, yapayım incelemeyi.

Yok mu? o zaman size bol RGB'li incelemeler.
    Türk "teknoloji kanallarının" bi halttan anlamaması?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.