Şimdi Ara

Türk 'teknoloji kanallarının' bi halttan anlamaması? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
14.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monitör incelemelerinde ghosting testi yapmıyorlar. "1ms yani oyuncular için güzel seçim" deyip geçiyorlar. ama bilmiyorlar ki 1ms değil o monitör 6ms. ve o mslerdeki hata oranlarını paylaşmıyorlar. o 1ms diye tanıtılan monitörleri 1ms moduna alıp baksınlar bakalım nasıl inverse ghosting oluyor.

Ancak bu Türklere özel bir davranış değil. Çoğu kanal bu incelemeleri yapmıyor. Yapan tek tük kanal var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 11 Ağustos 2020; 14:29:46 >
  • Hele shiftdelete tam komedi tam telefon alacan

1 gün önce

Samsung xhrnnlhdd = Amiral gemisi parçalayan

1 gün sonra

Huawei nhsbkohf = Bu telefon efsane

2 gün sonra

Apple kfyokfglş = Krala yol açın

3 gün sonra

“1 gün önce” zamanı tanıttıkları samsung xhrnnlhdd telefonu uzun kullanım testi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çünkü inceleme yapmıyorlar, reklam yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk "teknoloji kanallarının" bi halttan anlamaması?

• Bunlar hep fukaralıktan.

Gamernexus alıyor baba sıfır 2080ti yı selamın aleyküm söküyor soğutma bloğunu hemen.

Bi comp chart çıkarıyor 50 tane kartı test etmiş koyuyor grafiği.
    Ses, OC potansiyeli oyun performansı herşeyini öğreniyorsun alacağın parçanın.

Recep baltaş topladığı PC nin düğmesine basıyor. Çalışmayı nca 10 yaşındaki bebeler gibi tırsıyor 😅

• Bende bu tür seylere kafayi yorardimda sal boşver teknolojiyi takip et ama teknoloji nankördur zamaninda ögrendiklerin belli bir zaman sonra boşa gidiyor.max 2k 3k dolarlik cihazlar icin bu kadar kafa yormaya gerek yok al kullan parasi olan 2636 tane takla atmiyor parayi basip en iyisini aliyor zaten.Ekran karti islemci bunlari zaten 2 3 dk videodan anlasiliyor ne oldugu yabancilar dahil cogunluk ince detayina girilmesini sevmez 1 islemci icin 30 40dk test vesaire.Boşa geçen zamanmiş bunu anladim onun yerine daha fazla para kazanmak için calisip kullanmak en iyisi burada görüyorum 1050ti kullanan 570 kullananla tartisiyor yok öyle yok bu daha iyi parasizlik yoruma vuruyor harbiden:D.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaterialScience

Türk teknoloji kanallarının bir halttan anlamaması TEKNOSEYİR hariç :)
    Onlarda inceleme adı altında kitap yazsın alır okurum ama videoları çekmiyor beni ya nedense, 5-10 dakikada verilecek bilgiyi 1 saatte anlatıyorlar, saygım sonsuz çok severim bana çok katkıları oldu bu işe başlarken "dergi, incelemeler, makale vs" ama artık uzun süreli yapımlara katlanamıyorum, o nedenle de izlemiyorum artık ne yazık ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaLpazan

Linus'un nesi var.
    Çok reklam yapıyor ve taşı gediğine koyuyor, sözünü esirgemiyor, bütçe sıkıntısı da yok adamın o yüzden güzel ama 10 dakikalık videoya 5-6 tane reklam sıkıştırıyor üstüne youtube'da reklam koyuyor o yüzden bayıyor direk ileri sarıyorum..
  • yazılım konusunda da bi halt anlamıyorlar. vebtekno yazılım bölümünü okuyorum mal mal şu uygulamaya şu güncelleme gelecek diye haberler yapıyorlar. arada bir akıllarında gelirse yazılımla alakalı da yapıyorlar
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    Bu kanal sizin miydi hiç haberim yoktu. Sevindim. DH'de kendi kitlenizde var YouTubeda kanal açıklaması bölümüne eklerseniz daha çok takipçi gelebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DIA kullanıcısına yanıt
    İş sadece fukaralıkla alakalı değil. İster sanatçı karşılaştır,ister gazeteci, ister siyasetçi, ister teknoloji editörü o adamlarda sendekinden kat kat daha iyisi hep var(dı). Al bir örnek https://www.youtube.com/watch?v=jbTi5Ed89Yk adam gitmiş bakır IHS almış 8*9 euroya test etmiş. Bu sadece bir örnek çoğaltılabilir de. O çok beğendikleri Teknoseyir de dahil DH,Teknopat vs neden bunu alıp yapamasın, sebebi para mıdır? Tabii ki değil. Sebebi ülkedeki iş yapma kültürü,adanmışlık,tutku,eğitim,Abdurrahman Çelebiliğin(!) yetmemesi vs. Benim bu zamana kadar Mesut Çevik'i, Levent Pekcan'ı dinleyip de donanım dünyası için şunu öğrendim diyebileceğim bir tek şey yok. Şu videoda yapılan iş birinin küçücük odasında bile yapılabicek bir iş kaldı ki hepsinin ofisi var.
    O kadar yazdıktan sonra düşündüm de aslına bakarsanız ilk mesajı atan arkadaş bana ''ben ekran kartı,CPU,monitör vs bile incelemeyi beceremiyorlar diyorum senin attığın videoya bak'' diye sitem etse haklı.

• tr incelmesine bzakıp ürün alınmaz zaten daha yenimi ögreniyosunuz :D
  • İnceleme işinde donanımhaber hariç diğer firmaların hepsi çöp.
  • "Pchocası" diye bir kanalın klavye incelemesine denk geldim. Adam klavyenin tepki süresini, "tak basıyorsun, şak ekranda görünüyor euhehehe, çok hızlı" diye anlatıyordu. Bu bilgi birikimiyle Pcalimi rütbesine yükselmeli bence.

• Beğenerek izlediğim kanallar sadece iphonedo ve Özgür Bilge. Biri amerikada biri de almanyada yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myanlll -- 11 Ağustos 2020; 22:33:42 >
  • Şimdi isim vermeyeyim Samsung S10 Lite forumunda bir arkadaş inatla "kerem beyin yorumlarını boş zamanlarında oku" diyip kendisini çok beğendiğini söyleyerek ısrarla bana S10 Lite'nin 4300 TL'lere kadar inecek diyen Keremin teknoloji bilgisinin harika olduğunu savunuyordu. Samsung S10 Lite şuanda en ucuz 5099 liraya bulunuyor ve üstüne üstlük de 400 TL zam yapıldı. Bu dediklerimi dövizin dalgalanmasına bağlayacaksanız hiç gerek yok, çünkü pound ve euro stabil seyirinde ilerlerken cihaz bir ara 4300 TL ye düştü ve aynı döviz oranları devam ederken tekrardan 4700 TL'ye çekildi. Samsung'un bu cihazı düşürmesinin uzun vadeli bir niyet gözükmediği gibi uzun vadeli de olmayacağı aşikardı. SD855'li ve fiyatı 5000 TL den düşük olan iki telefondan biriydi.

İnatla tüm Türk teknoloji kanalları almayın fiyatı düşer, değmez gerek yok diyordu. Şimdi de insanların karşısına çıkıp hala video paylaşabiliyorlar.

• Webtekno kesin bu

• Sadece Suya Dayanıklı Denen Klavyenin Leğene Batırılmasına Takıldım Ne Gibi Bir Eksiklik Var Bunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.