Şimdi Ara

Türk Oyuncular Blizzard'a Sesini Duyurmaya Çalışıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
21.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Blizzard gibi en paracı firmalardan birinin gerçekten böyle bir şey yapacağına inanan var mı ya :D Türkiye de kimse oynamasa pazardan çıkar gider, uğraşmaz.

• Sebep olanları protesto etmeniz gerekirken "blizzard bize acı" demek ne kadar mantıklı? Adamlar mı senin paranı çöp etti. Yanlış bir girişim.

• Bence fiyatlar gayet makul.
    Son 8 senedir dandik oyunlar çıkarmaktan başka bir şey yapmayan blizzarda niye yalvardığınızı anlamadım.

ülkeyi bu hale getirenlere konuşun dandik blizzarda değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene konusu açıldı destek istendi o kadar çok laf yedik ki forumda ki kitleden soğudum.Hala uygun diyen adamlar var o da garip. Adam pahalı oynamaktan aşırı zevk alıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cevap yok mu daha?

• Birisi EU forumunda konu acmis bu konu ile ilgili, bakinayim dedim. Brodan diye birisi tahminim beyin yasi 10 falan, hayati pahasina durmadan yazip, karsi cikmis. Turkleri sevmiyor belli ki, irkcilik yaparak karsi cikmis hep. Oyun oynamayi birakmis adam, dunden beri yazip durmus.

Bir de anladigim kadariyla bircok insan orda regional price nedir bilmiyor. O kadar cahiller ki, bizden niye daha az odeyeceksiniz diyor. Bu insanlar bence hayatlari boyunca blizzard oyunlarindan kafayi kaldirmamis kisiler. Ne steam, ne spotify, ne amazon vs biliyor. Senelerdir dunyaya kapanmislar, biz daha az odeyelim istiyoruz saniyorlar haliyle.

Bu durumda birilerinin olayi guzelce aciklamasi gerekiyor bu cahillere. Benim aktif hesabim yok bu yuzden yazamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Birisi EU forumunda konu acmis bu konu ile ilgili, bakinayim dedim. Brodan diye birisi tahminim beyin yasi 10 falan, hayati pahasina durmadan yazip, karsi cikmis. Turkleri sevmiyor belli ki, irkcilik yaparak karsi cikmis hep. Oyun oynamayi birakmis adam, dunden beri yazip durmus.

Bir de anladigim kadariyla bircok insan orda regional price nedir bilmiyor. O kadar cahiller ki, bizden niye daha az odeyeceksiniz diyor. Bu insanlar bence hayatlari boyunca blizzard oyunlarindan kafayi kaldirmamis kisiler. Ne steam, ne spotify, ne amazon vs biliyor. Senelerdir dunyaya kapanmislar, biz daha az odeyelim istiyoruz saniyorlar haliyle.

Bu durumda birilerinin olayi guzelce aciklamasi gerekiyor bu cahillere. Benim aktif hesabim yok bu yuzden yazamadim.

Yıllardır ruslar ucuz oynuyor bundan haberleri yok galiba

• Düşünce çok güzel ama kiminle masaya oturulduguna bakınca kahkaha atıyorum activision falanda giriyor bu işin içine durumlar böyle olunca bu fiyat 5 lira inmez 5 lira çabalarınız güzel umarım sonuç alırsınız bol şans

• quote:

Orijinalden alıntı: imfatalty

Sebep olanları protesto etmeniz gerekirken "blizzard bize acı" demek ne kadar mantıklı? Adamlar mı senin paranı çöp etti. Yanlış bir girişim.

Ne yapalım dostum tüm ülke berbat durumda bunu herkes biliyorr biz wow oyuncuları sokakta eylem yapıp geleceğimizi mi yakalım öyle bir konuşmussun ki sanki biz tüm suçlu blizzard diyoruz ama yapacak bir şey mi var ? Bizde rusyaya,latin amerikaya yıllardır yaptıkları bölgesel fiyatlandırmayı bize yapmalarını istiyoruz o kadar,hiç yapılmayan sadece Türklerin istediği bir şey değil yani bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 12 Ekim 2020; 10:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colda

Bence fiyatlar gayet makul.
    Son 8 senedir dandik oyunlar çıkarmaktan başka bir şey yapmayan blizzarda niye yalvardığınızı anlamadım.

ülkeyi bu hale getirenlere konuşun dandik blizzarda değil.

Şu mantığa hastayım.

Arkadaşım neyi savunuyorsun? gold, game time falanmı satıyorsun ? sanane yahu destek olmuyorsan kötek olma. yorum yapmak zorunda da değilsin . bak bir sürü adam destek olmuş. fiyatlar makul demek nedir ya?

ana sayfaya baktın mı hiç ? zaten "güncel konular da öne çıkanlar" ın %99 u Hükümet eleştirisi! Ekşi sözlükte aynı şekilde. Ülkeyi bu hale getirenleri de konuşuyoruz. hayır birde anlaşmış gibi çıkmış 2-3 kişi ülkeyi bu hale getirenlere konuşun diyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alen Doğu Gencer

Şu mantığa hastayım.

Arkadaşım neyi savunuyorsun? gold, game time falanmı satıyorsun ? sanane yahu destek olmuyorsan kötek olma. yorum yapmak zorunda da değilsin . bak bir sürü adam destek olmuş. fiyatlar makul demek nedir ya?

ana sayfaya baktın mı hiç ? zaten "güncel konular da öne çıkanlar" ın %99 u Hükümet eleştirisi! Ekşi sözlükte aynı şekilde. Ülkeyi bu hale getirenleri de konuşuyoruz. hayır birde anlaşmış gibi çıkmış 2-3 kişi ülkeyi bu hale getirenlere konuşun diyorsunuz.

Alıntıları Göster

Oyun oynayacağınız yere ders çalışın çok para kazanın.

Fiyatlar gayet uygun. He o dandik oyunlara o paralar verilmez, o ayrı konu.

• Sonuna kadar destekliyorum arkadaşlar.

Bu mesele Siyasi bir mesele değildir gayet yerinde bir eylem yapılıyor olması gereken buydu.

• Steam sayesinde adam gibi baska oyuncularla oyun oynuyoruz ya yeminle onceden hep crack li oyun indiriyorduk nereye kadar steamde oyun 50-60 euro bizde 90TL adamlara helal olsun alabilecegimiz fiyatlari koyuyorlar aynisi Netflix icinde gecerli ulkeye gore fiyat cekiyorlar

Xbox Playstation gibi markalarin bu ise el atmasi lazim fiyat politikasi uygulamasi lazim 500 Dolarlik bir urunu bir ulke 8bin 9bine satiyorsa o ulkeye artik playstation satmamalari lazim.

Chevrolet bunu yapti mesela turkiyenin fiyat politikasini begenmeyip Turkiyeye araba girisini geri cekti hemde ta 2015'den beri bildigim kadariyla diger markalarinda buna dur demesi lazim

• bizim kötü yönetimin cezasını neden blizzard çeksin? adam senden 1 2 dolar alıcam diye hizmet yapacağına hiç yapmaz iş gücü azalır daha çok kazanır. kendi düşen ağlamaz. ekonomimiz çok iği yeğenim

• Katkımızı yaptık sosyal medyadan.Umarım Blizzard ve playstation sabit kur getirir yoksa oyunlar alınacak kıvamda değil.2006 yılında pahalı diyordum keşke dilimi ısaraydımda yazmayaydım. 

• Anlamsızca egonomi çoh gozel yok baş örtülüler yok oy verenler burda siyasi birşeyden bahsedilmiyor neden boş tatava yapıyosunuz belirli ülkelere göre fiyatlandırma varda neden bize yok steam nasıl yapabiliyosa bunlarda yapabilir steam fiyatlarını neden siyasileştirmiyosunuz da bunu siyasileştirdiniz o zaman steam fiyatları da egonomimiz yüzünden böyle güzel kimse ülke ekonomisi iyi demiyor burda zaten sadece bölgesel fiyatlandırma istiyor ama ona bile bi laf sokma çabası içindesiniz destek olma tamam ama konuyu da kirletme bu nedir böyle her yerde bir siyasi düşünce çöplüğü

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.