Şimdi Ara

TurkNet'ten Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
389
Cevap
1
Favori
19.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önce zam sonra fiyat yükseltmicez daha ne kadar zam koyucaksın ki

• 1 sene veriyor işte algı yapmaya gerek yok

• zdniz Z kullanıcısına yanıt

yav adamlar iyice sıvadıkları bi acıklama yaptılar. zaten 1 yılda bir zam yapıyorlar. yeni zam yaptılar 1 yıl sonraya kadar yeni zam yok diyorlar. tam Türk milletiyle dalga geçicek bir acıklama yaptılar.bu acıklamayı yapmak icin cok düşündülermi anlamadım.

• İleri teknolojı kablosuz uzaydan wifi dağıtma iken ki kablolu internetin ömrü ne kadar olur muamma.
    Lakin %40 lık zam biraz fazla oldu gibi.bende türknetteyim..2023 demiş ama mevcut gsm oparatörleri sınırsız ev tipi internette kolaylık sağlarsa.kablolu internet sağlayıcıların vay haline.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eca2424 kullanıcısına yanıt
    Geçiş yaparken G541GA kodunu iletirseniz 12 ay boyunca indirim alabilirsiniz

• noname0056 kullanıcısına yanıt

Online işlemler den arıza kaydı bırak sana bakalım kaç günde dönüş yapacaklar sorunu çözecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ugurdcn2 U kullanıcısına yanıt

Mesela hangi firmadan daha ucuz 35 megabit İnterneti 69 tl veren firmalar var hiç baktinizmi

• abitgear kullanıcısına yanıt

Turknet reklam a ihtiyacı yok siz iyi reklam yapıyorsunuz 140 tl size az gibi gözükebilir yüzde 45 zam adilmi sizce asgari ücretle calisiyoruz

• Şahsen bana fazla geldi ve iptal ettirdim. Benim altyapı 50 mbps (vdsl) yeni fiyatlandırma ile 140 lira oldu. Birde internet bağlantımda sık sık kopmalar meydana geliyordu. Kırsal bir alanda yaşadığımdan dolayı Türk telekom ekipleri bakıyorlardı. Turk nete ne kadar arıza kaydı bıraktıysam hep modem kaynaklı olduğunu söyleyip durumu geçiştirdiler. Kırsal alanda türk telekom harici diğer operatörlerin hizmeti maalesef sınırlı.3 gün önce türk neti iptal edip tekrardan telekoma geçiş yaptım. 50 mbps internet için 24 ay taahhütlü 129 tl'le ödüyorum. Kırsal alanda yaşıyorsanız hizmet zoraki geliyor. Ama metropol bir yerdeyseniz diğer firmalar tercih edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmutbayat -- 8 Mart 2022; 17:02:12 >
  • 1 gigabit bağlantım var. Zamlı fiyat benim için bu hıza problem değil.

• saplayacağınızı sapladınız zaten hazirana kadar olsa ne olur olmasa ne olur

• Turknet sabit fiyat politikasindan vazgecmez ve fiyatlarda indirime gitmezse bu isten zararli cikar. cevremde bircok kisi iptal etti aboneligini. ben de haziran ayinda baska iss ye gececegim.

• Zaten her yıl düzenli olarak, Haziran ayından itibaren geçerli zamlı fiyat uygulanıyor. Yine 1 sene sonra zam yapacağız demek bu. Sadece arada ekstra zam olmayacak demenin farklı bir yolu.

• Abone olduk 1 ay sonra zam iyi olmadı:)) hadi hız 1000mbt alsak yine sorun değil hızda düşük altyapı nedeniyle ama yinede Telekom dan iyidir Türknet

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Milletle dalga geçiyorlar.

Devlet de bu taktiği uygulasın.

Benzini de 100₺/Litre yapıp 2 yıl fiyat garantisi versinler :)

• Zaten senede 1 zam yapıyorsun.

Ben gözümü kararttım, telekoma geçip 2 yıl taahhüt vermeyi planlıyorum. en azından 2024 yılına kadar sabit fiyat garantisi olmuş olur.

Türknet seneye hazirandan sonra zam yapsa yine aynı hesaba gelir, 2023 sonuna kadar zam yok dese o zaman olurdu.

• Turknet şuna buna PR tanıtım için ücret ödeyeceğine zam oranını mimimize tutsaydı. %40 zam nedir? @TurkNetDestek Yapılan zam oranı doğru olmadı TT-FİBER abonelerine maksimum %20 zam yapacaktınız yanlış yaptınız çok müşteri kaybedeceksiniz.

• Xantiave X kullanıcısına yanıt
    VDSL değilde, adsl kullananlar için ayrı fiyat belirlenmeli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • B-veritas kullanıcısına yanıt

Sıkıntı zam yapılması değil, yüksek zam yapılması. İnsanlar 120 TL'ye çıkmasını bekliyordu. 140 TL'ye ulaştığı zaman tüm avantajları kalkıyor Türk Telekom'a karşı. En büyük iki avantajı ucuz olması ve routing'i idi, bir de tek fiyat politikasıydı, şimdi Türk Telekom'un 24 aylık taahhüt ile sattığı 100 mbps internet fiyatına taahhütsüz satıyorlar.

Verdiğiniz örnekler çok yanlış. Bir internet sağlayıcının yaptığı masraflar ve kâr oranları, zamlardan o kadar etkilenmiyorlar. Tabikide etkileniyorlar, fakat öbür firmalar kadar değil.

Türk.net'e geçtiğinizde %99 ihtimalle yeni modem taktılar, ve büyük ihtimal sıkıntı oydu. Aynı altyapıyı kullanıyor türk.net ile TTNET, bu yüzden sıkıntı hiçbir şekilde Türk Telekom tarafında olamaz

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.