Şimdi Ara

TURK NET KOTA OYUNU TURKNET KULLANANLAR KONTROL ETSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen ayın bitmesine 10 gün kala hızım düştü bir baktım 254 gb gözüküyor modem şifremi felan değiştirdim anlayamadım sonra kalan 10 gün takip ettim sorun yok ay sonu bir baktım 98 gb düşmüş ama hızım hala 3 mbit (akk 100 gb bende) aradım anlattım kimse inanmadı olamaz felan yanlışlık olmuştur felan dediler

bu ay kontrol ettim ve yakaladım

sistemleri kafasına göre ayın belli günlerinde toplamı alıp yazıyor örneğin ayın 1 inde başlıyor 3 de bitiriyor toplam kullanım 64 saat harcanılan kota 5 gb diyor sonraki ölçümü 3 den başlatıp devam ediyor bu tarihler 1 günde 3 günde olabiliyor

garip olan aşşağıdaki resimde ayın 10 ile 13 arasına 4 kere bakıp hepsinin kotasına hesabıma eklemesi bu şekilde katlamalarla ayın ortasında kotanızı doldutturuyorlar. aradım arıza kaydı oluşturdular

lütfen sizde kontrol edin sizinkilerdede bu sorun olabilir.

TURK NET KOTA OYUNU TURKNET KULLANANLAR KONTROL ETSİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinaltr -- 15 Mart 2015; 0:59:43 >

• Bugün internet hızım 3 mb te düşürülmüş. Hayırdır ne oluyor diye bir bakayım dedim, 95 gb indirme yapmışım görünüyor. Oysaki dün kontrol ettiğimde 25 gb indirme yapmışım görünüyordu. Bulunduğum yerde max 6 -7 mbitle bağlanabiliyorum. Turkneti arayıp durumu söyledim, 95 gb download yaptığımı söylediler. Bende max bağlantı hızımda bir günde bu kadar fazla indirme yapmamın mümkün olmadığını izah ettim (wireless şifrem patlatılmış olsa bile). Eleman cevap veremedi, sizi anlıyorum biz size dönüş yapıcaz dedi. Baktım karşımdakiyle olayı çözemiycez, teşekkür edip kapatıp hemen formu kontrol ediyim dedim. Eminim bu gece kota işini normale döndürürler, daha öncede benzer şeyler başıma gelmişti ama 5 - 10 gb tan fazla ekleme yapmıyorlardı. 60 gb ek yaparak benim için rekorlarını kırmış bulunuyorlar. Plaketmi yaptırsam ne yapsam bilemedim

Edit: Dediğim gibi oldu şu an 29 gb indirme yaptığım görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Sergeant -- 17 Mart 2015; 17:47:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.