Şimdi Ara

TürkTelekom fiber ve PS5 kullancıları psn online sisteminde sorun yaşıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu tarz hata alan kullanıcılar ile takibi burada yapalım dedim.

Yaklaşık iki haftadır. Türk telekom fiber ve Ps5 kullanıcıları( bakır kablo sistemlerinde bu hata yok) psn sistemi içerisinde bir oyun içi online olma durumlarında ya donma yada bağlanamama sorunu yaşıyor!

Konu hakkında birden çok kişi ve lokasyonlarda tespit yapılmış olup, konu türk telekom’a iletilmiş ve ( ilgili ilçe bürosu tarafından) araştırma devam etmektedir.

Bu sorunu yaşayan arkadaşlar ile bu konuda son durumu tespit ve teyit etmiş de oluruz.

Bu durumla karşılaşan arkadaşların bir çözüm önerisi varsa bilgilendirme yapmalarını rica ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Tam olarak yaşadığınız durumu anlatabilir misiniz hocam ben de türk telekom altyapısını kullanan bir operatörden hizmet alıyorumda online olma gibi sorunu yaşamadım.

• Türk telekom konusunda size bahsetmiştim bır kısmını, fakat psn server hatası çözüldü.
    Fiber kullanıcılarını veya türk telekomdan hizmet alan iss lerde de mevcut olan anlık kopma ve bağlanamama tarzı hatalar ekiplerinde tespiti akabinde kontrolleri yapılıyor
    .
    Sizde yoksa umarım karşılaşmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mattmurdock -- 8 Mart 2024; 12:45:12 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar şuan için Fortnite, EA FC24 gibi oyunlarda bir kaç kez bağlanmayıp , akabinde bağlanıyor. ( 2 kez düzenleme yapıldı ve akabinde 2 gün sonra tekrar bu şekle geldi.

Asıl soruyu artık şöyle sormak ,istiyorum ;

TTNET fiber ve PS5 kullanıp , hiç sorun yaşamayan arkadaşlar varmı ? Acaba bu olay lokal olarak mı izlenmekte? (Kocaeli içerisinde 2 arkadaşımda da aynı sorunu birlikte yaşamaktayız)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.