Şimdi Ara

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.786
Cevap
40
Favori
256.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jrsmurfs

Yalnız buradan Doominsert hocama allah razı olsun , hattım geldi gitti bir baktım hattı interleaved modundan fast pathe almışlar şuan 6 ping gözüküyor istanbul içi allah razı olsun be !!http://prntscr.com/ep0h7i

@doominsert hocam bu konuda banada yardımcı olabilirmisiniz? Ping problemi yaşamaktayım.
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Hocam ama size tavsiyem akksiz pakete çok heveslenmeyin.Kullananlar çok memnun değil.İyileştirmeler bitmeden geçmemek en iyisi akksize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tam konusu değil ama konu üstte olduğu için yazıyorum şuan tt'de akksiz olarak hız alıyorum.
    Var mı benim gibi olan durumu ?

TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

Buda resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 27 Mart 2017; 20:35:21 >
  • süperonline fiber kullanıyorum. Hızım şu an 3mb/s .
  • Bugün ttnetten aradılar . Kullanımlarınızı inceledik ve her ay ortalama 150 gb kullandığınızı gördük ve her ayın ortasından sonra hızınız bu yüzden düşüyor dediler. Eee dedim , isterseniz kampanyamız var 10 lira daha fazla verin 100'den sonra yavaşlasın dedi müşteri temsilcisi . Ya dedim adamlar tamamen kaldırıyor hiç para almadan siz zam zam yapıp komik bir kota koyuyorsunuz dedim . Olsun ama 25 gb çok farkeder sizin için dedi bide ..... He he dedim kapattım
  • Arkadaşlar aboneliğim aktif hale geldi kullanıcı adı ve şifrem ulaştı. Modeme reset atıp DSL Kullanıcı adı ve şifreyi telefonumdan arayüze girdim fakat hiç bir tepkime yok.

Ne yapmalıyım Kablosuz yaptığım için mi olmuyor yoksa modemi mi ayarlayamadım? Ethernet kablosu şart mı bu durumlarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 27 Mart 2017; 20:58:30 >
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    Siz bilmiyorsunuz hocam çok farkeder kesin En doğru bilgi onlardadır Onlar varken asla üst yetkililere bağlanamazsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu test sonuçunu akk kalkdırıldıktan sonra pingle ve hız kötü oldu bekleyin bilmem ne diyenler için atıyorum tamam sizin bölgenizde belki sorun olmuş olabilir 1-2ay zaman vermek lazım ama her bölge için geçerli değil bu, stabil 16 mbps akksiz paketten yararlanıyorum test sonucum an itibari ile özellikle akşam saati attım ki internetin en yoğun kullanıldığı saatlerdir TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] ek olarak oyun içi ping TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0quz28 -- 27 Mart 2017; 22:4:39 >

• 50mbit vdsl türk net geçiyorum bende
  • uydunettende bekliyoruzz
  • 0quz28 0 kullanıcısına yanıt
    Ben böyle güzel hizmet görmedim , tanıdığım herkese zaten tavsiye ediyordum Türkneti artık internet bağlatmak isteyenleri ikna edicem geçsinler diye kesinlikle ;

• zero fear kullanıcısına yanıt
    ADSL mı kullanıyorsunuz VDSL mı? Modeminiz bağlantınıza uygun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet'i aradım bölgemde sizin altyapınız var mı ona göre kota olmasın kontrol edin bakın diye? İlla abone olmamız gerekiyormuş ondan sonra bakabilirlermiş. Ne anladım abone olduktan sonra altyapın yoksa ne yapacaksın? Zaten biliyorum Türk Telekom altyapısı var ama bu şekilde davranmaları da doğru değil.
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    AKK olup olmadığını 20 Nisanda çıkaracakları sistemle kontrol edebileceksin , istiyorsan o vakte kadar bekle ama Türknet 150 gb kotasıyla ve fiyatıyla türk telekomdan çok çok daha fazla avantajlı senin seçimin .
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    ADSL Kullanıyorum Modemde uyumlu zaten 1 sene önce de Türk Telekom adsl kullanmıştım. Müşteri hizmetleri telefondan kurulum yapılabilir dedi arıza kaydı oluşturdu :(

2 sene önce de superonline adsl almıştım 1 ay boyunca bekledim dsl ışığı yanıyor internet yanmıyordu. Sonra iptal ettirip paşa paşa türk telekom a döndüm 1 haftada açıldı.

• Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    Biliyorum zaten onlar da dedi. Bizim en azından diğerlerine göre aynı fiyata 150 gb yani 3 katı kotamız var dediler. Ama benim altyapı Türk Telekom olduğundan sorun yaşarsam pek ilgileneceklerini zannetmiyorum. Türk Telekom'dayken bile ilk başta bir sürü sorun yaşadık şimdi her şey yeni baştan olunca insanın uğraşası gelmiyor.
  • ldr1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam taahhüt yok bişi yok 1 hafta deneme süreside var yanlış bilmiyorsam , burada çoğu kişi türktelekomda düşük hız alırken Türknette daha fazla hız almaya başladı . Bence denemeye değer baktın olmadı taahhüt olmadığı için ay sonu yaklaşırken TT ye geri dönersin ama kesinlikle dene kaybedeceğin bir şey yok .
  • an itibari ile satın aldım evrakları yarın kargolarım inşallah hayırlısı olur..
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    kablolu kablosuz fark etmez.
    1 modemin vdsl destekliyor mu
    2 modem ayarlarından hat durumunun otomatik olduğuna emin ol
    3 Telekom ekipleri hattını aktif etmemiş olabilir
    4 Telekom farklı porta atamış olabilir port değiştircektir çalışanlarına (belki)
  • Jrsmurfs J kullanıcısına yanıt
    Ping değeri gerçek mi hocam ? Ben bunun 20 katı pingde oynuyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.