Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Qleax Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.103
Cevap
232
Favori
710.986
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    776 Mesaj

burada soru cevap kısmında yanıtlar var dostum..

http://forum.donanimhaber.com/m_117360691//tm.htm#117360691

Soru:Yeni taşındım Kampanyadan nasıl yararlanabilirim

Cevap:www.turk.net sitesinden satış sihirbazına giriş yaptığınızda sizi iki seçenek karsılıyor. "Sabit hattım var" ve "Sabit hattım yok" sabit hattım yok seçeneğini seçtiğinizde il-ilçe-mahalle gibi bilgileri girerek ilerliyorsunuz. Ardından evrakları gönderdiğinizde İlk önce ücretsiz olarak Telekom ekipleri telefon hattını çekiyor. Ardından ADSL hizmetiniz açılıyor. Gerekli şifreler SMS ve MAİL yolu ile size iletiliyor.
    |
    |
    Blackkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    12203 Mesaj

Hocam mükemmel olucak desenize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    doominsert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

modem konusunda daha exper arkadaşlar var onlar dönerler sanırım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: doominsert

Eyvallah dostum. Forumdaşlarıma yardımcı oluyorum. Hem burada takılan hemde turknet de çalışan biri olarak tıkanan durumlarda seyirci kalmam hoş olmazdı zaten. Bir sorun olursa buralardayım :) Genç kadrosu ile daha çok ezber bozulacak

Hocam sağolsun gerçekten çok yardımcı oluyor. Kendisi olmasa aboneliğimi sonlandırmış olurdum sanırım. iyi ki varsınız. Aboneliğimi sonlandırma nedenimde Türknet kaynaklı değil, yanlış anlaşılmasın. Türk Telekom un beceriksizliği. Türknet onların beceriksizliğini bile ortadan kaldırdı. Hala düşünen varsa, çekinmeden başvursun, Türknet dışında bir mağduriyet yaşasanız bile mağduriyetinizi gideriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword88 -- 14 Haziran 2016; 18:43:17 >

• Binbaşı
    1153 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Knight Cross

quote:

burada soru cevap kısmında yanıtlar var dostum..

http://forum.donanimhaber.com/m_117360691//tm.htm#117360691

Soru:Yeni taşındım Kampanyadan nasıl yararlanabilirim

Cevap:www.turk.net sitesinden satış sihirbazına giriş yaptığınızda sizi iki seçenek karsılıyor. "Sabit hattım var" ve "Sabit hattım yok" sabit hattım yok seçeneğini seçtiğinizde il-ilçe-mahalle gibi bilgileri girerek ilerliyorsunuz. Ardından evrakları gönderdiğinizde İlk önce ücretsiz olarak Telekom ekipleri telefon hattını çekiyor. Ardından ADSL hizmetiniz açılıyor. Gerekli şifreler SMS ve MAİL yolu ile size iletiliyor.

Teşekkürler.

|
    |

• Yüzbaşı
    776 Mesaj

Aynen öyle
    |
    |
    X-Slim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi dileklerin için teşekkürler dostum. sağ olsunlar bir konuda destek istediğimde de operasyondan işi gücü bırakıp ilgileniyorlar. Bende onlara teşekkür edeyim buradan
    |
    |
    sword88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1,5 senedir turknet kullanıyorum 16 mb.kadar 35 gb adil. tel de hiç dakka yok 49 tl. ve hız vs çok memnunum 12 gb falan görüyorum. hiç problem yaşamadım. 1 kere kota aşmıştım ayın1 inde hız artmadı. aradım hemen düzeldi. takılma olmuş. müşteri hizmetleri de çok ilgili. geçen mail gelmiş. tahahüt bittiğinde otomatik olarak bu tarifeye geçireceklermiş. iyi olmuş.
    |
    |

Merhaba, vdsl hizmeti taahhütsüz olacak diyorsun peki vdsl hizmetinizde AKK durumu ne olacak :)
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert

AKK yine 150 GB olacak
    |
    |
    eCHoTeCH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Eyvallah dostum. Forumdaşlarıma yardımcı oluyorum. Hem burada takılan hemde turknet de çalışan biri olarak tıkanan durumlarda seyirci kalmam hoş olmazdı zaten. Bir sorun olursa buralardayım :) Genç kadrosu ile daha çok ezber bozulacak

Hocam sağolsun gerçekten çok yardımcı oluyor. Kendisi olmasa aboneliğimi sonlandırmış olurdum sanırım. iyi ki varsınız. Aboneliğimi sonlandırma nedenimde Türknet kaynaklı değil, yanlış anlaşılmasın. Türk Telekom un beceriksizliği. Türknet onların beceriksizliğini bile ortadan kaldırdı. Hala düşünen varsa, çekinmeden başvursun, Türknet dışında bir mağduriyet yaşasanız bile mağduriyetinizi gideriyorlar.

Bende ttnet kaynaklı ayın 6sından beri port tahsis bekliyorum sağolsun arkadaş yardımcı oluyor inşallah sorunum çözülür

• Yarbay
    2331 Mesaj
    akk ücreti dahilinde artırma imkanımız varmı

Modemin rahat kaldıracağını düşünüyorum... Ben TV de,bilgisayarda ve cep telefonumda kullanıyorum...
    Aynı modemin aynı siteden başka satıcıdan satışı 10 TL daha düşük fiyata bakınız :http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8961n-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-antenli-wps-adsl2-modem-router-ap-p-BD501196?magaza=Itech%20teknoloji

( Kullandığım model: TP-LINK TD-W8951ND 150Mbps N Kablosuz 4-Port 5dBi Değiştirelebilir Antenli WPS ADSL 2/2+Modem/Router/AP )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hylcn -- 15 Haziran 2016; 15:41:58 >
    |
    |

+10 TL ile 200 AKN olabiliyor. çağrı merkezini 0850-2888080 i araman yeterli.
    |
    |
    karasimsek06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ayın 20 sinde ulaşan evraklarım için hala turk telekomdan port bekliyorum 5 gün sonra tam 1 ay olacak şaka gibi !
    turk nete kızmıyorum ancak bu telekomu heryere şikayet ettim daha dönmediler
    |
    |
    arbede59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ttnet üzerinden dün komşu binaya bakıma gelen ttnet elemanlarına sordum santral şu an kaça kadar hızı destekliyor diye aldıgım cevap 10 sene önceki cevap 8 mbps

şimdi d smarttı bırakıp turk nete gececeğim nasipse turknet 16 gb kadar kampanyası iyi ama bende bu ttnet varken 16 mbps geçsemde 8 mbps kullanacam 10 senede

ttnetin geldigi nokta

konuyu açan arkadaşa bir sorum olcak santral 16 mbps cıkarsa benim hızda cıkar mı otomatik olarak

bide 1 Kademe 1 ülkeleri sabit hatlar, içine almanya giriyor mu
    tşk ederim şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanx54 -- 15 Haziran 2016; 20:18:50 >

Orijinalden alıntı: karann1905

ayın 20 sinde ulaşan evraklarım için hala turk telekomdan port bekliyorum 5 gün sonra tam 1 ay olacak şaka gibi !
    turk nete kızmıyorum ancak bu telekomu heryere şikayet ettim daha dönmediler

umarım biran önce port tahsis ederler. Maalesef TT nin dönüşünü beklemkten başka çare yok
    |
    |
    Arkadaşlar VDSL2/ADSL2 için kampanya çıkışı yarın sabaha ertelendi. İlgilenen arkadaşların bilgisine.
    Merhaba arkadaşlar.
    Pazartesi günü ttnet tarafından bağlantım kesildi.Daha sonra turknet tarafından açıldı diye msj geldi. Ancak dsl ışığı yanıp söndüğü için aradım santrale bakacaklar dedi. Gidip bakmışlar iç tesisat dediler. Ben iç tesisatla alakalı hiçbir şey değiştirmedim sorun bende değil dedim, gelip bakacaklar dedi hala bekliyorum internetin gelmesini. Benim yapmam gereken bir durum var mı? Benim ki gibi sorunla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    |
    |

Ev telefonu da evde olduğum surece baya işime yarıyor 1000 dk her yöne. 60 liraya su an taahutsuz daha uygun hizmet veren bir firma yok, bir şans verilmesi gerektiğine inanıyorum. Ben sans verdim, umarım pişman etmezler.

|
    |
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,408
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.