Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Foruma Vpn olmadan giremiyorum. Aynı sorunu olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-Y kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sorunu yaşıyordum şuan düzeldi. Tekrar dener misiniz?

• Evet düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Arkadaşlar 35 mbit hızı almak için kullandığınız modem adsl modem olur mu yoksa vdsl modem mi satın almak gerekiyor?

VDSL modem gerekli. 35 Mbit paketi ADSL modem çalıştırmaz...

Kesinlikle katılıyorum, 35 içinden adsl hizi kadar kullanayim ben VDSL modem alana kadar diye adsl modem takmistim ama hiç görmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHA FİYAT 65 TL OLMUŞ RESMEN DOLANDIRICILIK BU! TURK.NET DE KENDİNİ BOZDU KONUNUN SICAKLIĞI FALAN KALMADI KAHROLSUN AMARIGA VE ISRAYIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: psu

Yeni fiyat eski aboneler için 1 temmuzdan itibaren 64.99 tl olmuş.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

sadece zam da yapabilirlerdi upload hızlarını artırmışlar. o da bi şeydir. iyi olmuş artması hızın.kontrol eden var mı ? upload hızınız artmış mı?

• kacanga kullanıcısına yanıt
    Dün akşam modemi kapatıp açtım upload 4mit e çıktı. Ttelekom altyapısı 100mbit paket.
    Dün akşam yaptığım test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitech -- 3 Nisan 2018; 12:48:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitech

Dün akşam modemi kapatıp açtım upload 4mit e çıktı. Ttelekom altyapısı 100mbit paket.
    Dün akşam yaptığım test

tamam hocam sağol ben de 75mbit ttelekom alyapısındayım aksam bakarım artmış mı diye

• Bulundugum siteye superonline fiber geldi. Turknet superonline hatlarını kullanmıyor değil mi?

Şu an 16mbit hızım turknette ve 59.9 ödüyordum ama zam gelecek simdi.

59.9 olarak 50gb 24mbit superonline gecsem mi?
  • Allah bu firmayı bildiği gibi yapsın var olan internet hızımı yarı yarıya düşürdüler şaka gibi

1 hafta içinde düzelmezse iptali için koşturacağım, aklınız varsa geçmeyin karşıda muhattap bile bulamıyorsunuz.
  • guvven kullanıcısına yanıt
    50ye kadar 24 sonrasinda 8 hizla devam etmek mi yoksa hep 16 kullanmak mi...

size hangisi mantikli geliyorsa onu yapin, sol in akn vs. konusunda en kullanici dusmani iki firmadan biri oldugunu da unutmayin.

• Benide bugün aradılar bi sıkıntınız var mı diye hayırdır inş.
  • Arkadaşlar altyapım vdsl olmasına rağmen aylardır uğraşıyorum ve türknet bir türlü beni vdsl ye geçirmiyor, altyapınız desteklemiyor diyor. ama 1 ay önce abonelik yapn kardeşime (abonelik işlemlerinin hepsini ben halletim kendisi anlamaz bu işlerden) vdsl bağlamışlar . Aynı binadayız.

Bunun için ben 2 aydır uğraşıyorum sürekli altyapınız yok diyip mesaj atıyorlar. Btk üzerinden yazdım ve yine aynı cevabı verdiler. Bende memnun kalmadım işaretleyip sıkıntımı yine orada yazdım . Şimdiki süreç ne olacak . İş bittimi yani bi etkisi yokmu bu btk nın .
  • şimdi türknet'ten arandım, 65 tl'ye kampanyamız var diyor. şu anki türksat aboneliğimi başlatmadan evvel türknet sitesinden adresimi girip alabileceğim hızıma bakmıştım 16mbps verebiliyorlar maksimum.

yok ben başka operatörden bağlattım zaten deyince, "peki, 24 ay taahhüte bağımlı bırakılmak istiyorsanız tercih sizindir" gibi küstah bi laf edip kapattı kadın. bu bile ne olduklarını görmek için yeterli.

64.99 liraya 16mbps hız sağlayabileceksin, hala daha konuşuyorsun. ben türksat fiber bağlattım 50 liraya 24mbps mis gibi internet.
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Online işlemlerden tarife yükselte bakıyormusun. eğer bakmadıysan bir bak ve sık sık kontrol et.

Aynı süreci yaşadım, defalarca yazdım altyapı desteklemiyor hattınız kaldırmaz vdsl portu yok gibi vs gibi yanıtlar aldım. btk ya hiç yazmadım ama. adres veya binadan başka bir no sorgulattığımda destekliyor görünüyordu. 3 ay falan bu şekilde sürdü. ama ara ara da online işlemlerde tarife yükselt seçeneğini kontrol ediyordum. dediğim gibi yeni sorguda destekliyor görünüyorken geçebileceğiniz paket yok diyordu. sonra bir gün baktım 100 mgbite kadar seçeneği aktif oldu. online işlemlerden başvuruyu yaptım hemen ve geçtim. ki bundan 2-3 önce yine desteklemiyor demişlerdi :)
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Ya hocam bunlar adamı deli eder. Nasıl bir firma anlayışı bilmiyorumki. o dediğiniz olaya bakıyorum bende sadece 16 m bit olanlar gözüküyor. İlk abonelik yaptığımda farklı seçeneklerde vardı, bi sefer bildirim açtım vdsl ye geçiyim diye uğraştılar olmadı sonra o seçeneklerde gitti . Şu an sadece 16 mbit seçebiliyorum :D

Anlatamıyorum adamlara ya abimin bütün işlemlerini ben yaptım önceden hazır olsun diye adsl modemide başvurduğum gün aldım. Adamlar kuruluma geldi bu model bunda çalışmaz burda vdsl var dedi.

Sonra ben aldım benim vdsl modemi kurulu yapıp denedim 39 mbit hız verdi. Sonra biraderede dedim yeni modeme bidaha 200 tl vermeye gerek yok sana adsl bile fazla gelir, bildirim açtım adsl tarifesine geiçirin diye, sorunsuz geçtik adsl ye ve aldığım modemi kullandı kardeşim .

Bende vdl modem var ama bir türlü vdslye geçirmiyorlar. Şaka gibi 6 mbit hızım var :D

• ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    valla hocam biraz şans işi onu anladım. sanırım vdsl portu da az ellerinde. o yüzden bende bir süre geçemedim, sizde o nedenle geçemiyorsunuz bence. biraz daha baskı yapın ve kontrol etmeye devam edin. Şuan tek tarifeleri olduğu için vdsl e geçmeden önce de bende tek seçenek görünüyordu zaten. 1-2 günde bir bakıyordum ama var mı diye. işte bir gün şansıma baktım 100 mgbite kadar hız tarifesi çıktı hemen başvuruyu yapmıştım. yapa da olduğum için bana yüksek hız verebiliyor. modemde destekleyen 49 falan görünüyor, ben 41-42 alıyorum wi-fi ileç kablo ile hiç nedenmedim. ama yoğun saatlerde 20-30 arası da gidip gelebiliyor.
  • İnterneti kapatıp huzura eriştim. Çağrı merkezi açana kadar elveda türk.net.

• zam geldi ama bizim upload 3mb olmadı.
  • 5 TL zamla 65 TL olsa da halen 75Mbit AKN'siz taahhütsüz tarife için uygun bence. Düşünüyorum da hala alternatifi yok gibi. Var mıdır 75Mbit DL 4Mbit UL AKN'siz 65 TL'den fiyat/performans olarak daha uygun ISS ve tarifesi? Benim için üst limit 75TL olur sanırım, o sınıra dayanırsa direk iptal.
  • 
Sayfa: önceki 933934935936937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.