Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (822. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce ttnet yalın internet kullanıyordum.Turknete geçeli 6 gün oldu.Direk ttnetten taşıma işlemi olduğu için turknetten gelen kullanıcı adı ve şifreyi modemin arayüzüne girince sorunsuz internetimi kullanmaya devam ettim ve gayette memnunum turknetten ve internet hızımdan 35 mps olarak.

Yalnız 1000 dakika her yöne sabit telefon hakkımı kullanmak için evimdeki ana prizden gelen kabloyu modemden çıkardım ve splittera taktım.Diğer kablonun bir ucunu splitterın phone yazan yerine diğer ucunuda sabit telefona taktım fakat telefondan ses alamadım.

Acaba telefon için yeni bir hatmı çekilmesi lazım ankestre kutudan herhangi bir işlemmi yapılması lazım elektrikçi çağırıp.

Zaten sabit telefon kullanacağım bir şey değildi fakat direk çevir sesini alabilseydim kullanacaktım kenarda dursun diyerek.Ama elektrikçi çağırıp bişiler yapılması gerekiyorsa kullanmayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alsem A kullanıcısına yanıt
    İnternette sorun yoksa altyapıda çevir sesi sıkıntı olmuş olabilir. İkiside aynı kablodan geliyor, ekstra bir şeye gerek yok. Telefon için arıza kaydı açtırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Numara taşıma gibi geçerseniz sıkıntı olacağını sannmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalın geçişlerde sorun oluyor. Türk Telekom ekipleri telefonu ayrı porta bağlıyor. Ama ikisinin birleşmesi gerekiyor. Bunu anlayacak ekip bulmak zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:7:29 >
  • Arkadaşlar Cuma günü kargoyu gönderdim. Pazartesi ellerine ulaştı. Bugün de interneti aktif hale getirdiler. Mesaj geldi. AMA sorun şu ki ankastrede adımın yazdığı hiç bir bağlantı kablosu bırakmamışlar. Şimdi de ara ki müşteri hizmetlerine ulaşasın. Sesli sisteme de kıl oldum. Türk Telekomun verdiği hizmetten de şikayetçiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix52

Önceden yalın hat kullandığın için ankastre kutusundan ayarlama yapılması gerekiyor. Çevir sesi gelmiyor diye destek talebi oluştur. Ankastre kutusundan ayarlama yapılması için Türk Telekomdan çalışan çağırabilirmisiniz diye yazarsın. 2-3 güne TT arar seni. Evine gelecekleri zaman evde ol, gelen çalışanın başında bekle. Güven olmaz TT çalışanlarına.

Düzgün çalışan internetide bozmasınlar valla korktum yani.En iyisi hiç karıştırmayayım zaten kullancağım bişi değil sabit telefon.Gerçi turknete arıza kaydı bıraktım ama.

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:7:22 >
  • quote:

Başında beklersen sorun çıkmaz. Bende dün TT çalışanı çağırdım telefon hattı için, 5 dakikada halletti. TürkNet abonesiyim diyene kadar yüzü gülüyordu. Sordu hangi firmadasınız diye. Bende TürkNet dedim hemen surat yaptı. Kabloyu taktı bastı gitti. Senden habersiz gelmesinler, geldikleri zaman başında bekle hiç bir şey olmaz.

Çağırmayla gelirlermi telekom müdürlüğünemi gitmek gerekiyor.İşlemi evde değil ankestre kutuda yapıyor değilmi.Turknete bıraktığım arıza kaydınişe yaramayacak anlaşılan saha ekipleri yok çünkü.Hangi firma diye sorarsa telekom derim bende😁😁😁

bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:7:18 >
  • Türknet ne yapmaya çalışıyor ?

Ne güzel vdsl olarak geçiş yaptım kendisine ve yüksle olamasa da Türk Telekom’dan daha iyi ferim alıyordum

Bir baktım ki internet 1 haftadan beri yavaş, uğraşmak için vaktim olmamıştı.

Fakat fark ettim ki Beni; VDSL’den ADSL’e geçirmişler.

Twitter dan yazdık sonuç bekliyoruz bakalım.

Daha önce de sorun yaşadım.

Şu bir gerçek ki türknet kullanırken tedirgin oluyor insan

• Turksat kablonet le bu aynı şirket mi?Emin olamadım da*
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

Turksat kablonet le bu aynı şirket mi?Emin olamadım da*

Hayır türk net farklı bir şirket.
  • Arkadaşlar şuan internetim aşırı yavaş test yaptım 2-3 sefer 150 ping 2 mbps anca çıkıyor genel bir sorun mu yoksa bende mi tek?

• 5500 crc hatası var ve 382 kbps yükleme diyo neden ki

• quote:

Arıza kaydında Türk Telekom çalışanı gelmeli dediysen TürkNet TT'ye haber verirse ondan sonra TT çalışanı gelir. Eve çıkmalarına gerek yok. Ankastre kutusundan ayar yapacak sadece.

Dostum zaten müşteri temsilcisine ulaşamıyorsun çevir sesi gelmiyor diye arıza kaydı bıraktım.ayrıca Online işlemlerden detay kısmına tt çalışanı istiyorummu desem.

• İyi akşamlar arkadaşlar şimdi benim evimde internet veya telefon hattı yok daha önce hiç bağlanmamış ben şimdi türknet ten internet bağlatmak istesem ne yapmam gerekecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi çok arkadaş turknetten şikayetçi ama ben bu durumdan biraz da Türk Telekomun payının olduğunu düşünüyorum. Özellikle turknet in yaptığı atılımlar Telekom u endişelendirmiş olmalı. Ben de çok sıkıntı yaşadım turknetten ama bi şekilde çözüme ulaştırdılar. Sorun yaşayan arkadaşlara nacizane tavsiyem paralarını türk Telekom a kaptırmaktansa böyle girişimci firmalara biraz daha sabır göstermeleri.

• Süperonline sözleşmem bitiyor Kasım son.Tavsiye eder misiniz? Kaç haftada bağlanıyor, Ankara'da stabilite nasıl?

• dartanyan96 kullanıcısına yanıt
    Altyapında sorun yoksa snr değerin falan iyiyse dene derim.Taahhüt yok.Sonuçta bu interneti bu fiyata veren başka bir alternatif yok.Akn nin olmaması en büyük artısı.Telekomda ayın 20 günü 5 mbps kullanırken şimdi full ay 35 alabiliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 820821822823824
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.