Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Turk Telekom'da taahhüt bittiği için Turknet'e ev ve internet'i taşımak istedim ama Geçen pazar günü Turk Telekom red cevabı vermiş! Bu cevabı neden vermiş olabilir ve ne yapmak gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet , İSS piyasasını altüst etti , dengeleri tüketici lehine değiştirdi.

Altyapıyı elinde bulunduran telekomun müşteri kaybı için engelleme yaptığını görmek

için kahin olmaya gerek yok .

Türknet e üyelik sürecinde hertürlü olumsuzluğu , sorunu birebir yaşadım . Tekelci telekoma

taahüt vereceğime aynı sıkıntıya yine katlanırım .

Türknet bu sorunlara çözüm bulmak zorunda . Muhtemelen YAPA santralleri birçok sorunu çözecek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşlar, Turk Telekom'da taahhüt bittiği için Turknet'e ev ve internet'i taşımak istedim ama Geçen pazar günü Turk Telekom red cevabı vermiş! Bu cevabı neden vermiş olabilir ve ne yapmak gerekiyor?

Benim TTNet de fatura adresim eski evimin adresiydi, adres uymadığı için reddetmislerdi ama sisteme TC uyumsuz diye not düşmüşlerdi... Bilgileri karşılaştırıp nerede farklılık var onu bulman lazim... Sonra o bilgiyi guncelleyip türk net e bildireceksin türk net Telekom a tekrar basvuruda bulunacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 17 Ekim 2017; 12:23:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TürkNET'e 2. kez başvuruyorum. İlk başvurumda sorunsuz işlemler yapıldı. Hattı iptal ederken de biraz dil dökmediler değil. Ücreti de kuruşu kuruşuna iade ettiler.

Cuma günü belgeleri gönderdim. Beni akşamına aradılar. Biraz şaşırdım. Ev adresi taşınmıştı. Adresi tarif ettim. TürkNET kullanıcı sisteminde "Değerli müşterimiz, Ozgur Iletisim hizmetiniz hazir ve sizi bekliyor. Belgeleriniz henüz ulaşmadığı için kullanmaya başlayamadınız..." gibi uyarı veriyor. Evin ankastresinde adıma ayrılmış bir kablo şu an yok. Belgeler de Pazartesi günü ulaştı. Şu an beklemedeyim.
  • Az önce beni arayıp ikna etmeye çalıştılar 7 dk boyunca,diyolarki sıfırdan bağlanan hatlarda gecikme olmuyor,astı astarı var mı bu söylediklerinin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Yolu kaziyorlar şuan, bu port açıldı demek midir?

internete kavusmam tahmini ne kadar sürer?

• quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Size verilen internet türü vdsl ise, bunu adsl modemde kullanamazsınız.İnternet gelmez.Vdsl modem kullanmalısınız.
    Önceden telefon aboneliğiniz yoksa ve telefon şimdi var ise o hattan büyük olasılıkla internet de gelmiştir.

Önceden telefon aboneliğim vardı ancak telefon hattımı da Türknet'e taşıdım. Muhtemelen dediğiniz gibi VDSL internet, ADSL modem çakışması yaşadım. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtigur

Bende türknete fiber için talepte bulundum. 3 iş günü içinde geçiş olur dediler. 3. gün internet gitti. Sorun VDSL modem olmadığı için diye düşündüm ve mh.ni aradım onlarda teyit edince hemen koştum bir vdsl modem aldım, taktım. O da çalışmadı, bende tekrar aradım. günlerden Cuma ve saat de gece yarısı falandı. Bu sefer ki görüştüğüm müşteri hizmetleri bana "hattımda internet yani DSL olmadığını" söyledi ve arıza kaydı oluşturdu. Pazar günü TT dan görevli geldi ve sorunun sahadan kaynaklandığını söyleyerek sorunu yarım saat içinde düzelttiler. Aslında 35 olması gereken hızı da, hattın desteklemediğini söyleyerek 24 yaptılar. Bence destekler, yanılmıyorsam karşı komşumda 35 var. herneyse artık zaten yakında kapattıracağım için çok da üzerinde durmadım. Ancak tek pişmanlığım ilk TTnete abone olsaydım hız 35 olurdu ve sonrasında da türknete nakil yaptırsaydım eğer hız aynı kalırdı diye düşünüyorum. Yani lafın kısası müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlat. Saygılar

Öncelikle yaşadığınız problemler gerçekten can sıkıcı. Modem siparişini bugün sabah verdim, yarın elimde olacaktır. Akşam da deneme şansı bulurum. Umarım bu kadar uzamaz benim sıkıntılar.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

• Arkadaşlar,

Turk.net 'in Nakil İşlemleri nasıl işliyor acaba, haftaya evimi farklı bir ile taşıyacağım. Kaç günde ortalama işlemler tamamlanıyor?

Bilgi & tecrübesi olanlar var mıdır?

Turk.Net'e sistem üzerinden destek kaydı açtım ama, cevap veren yok bir gündür.

Teşekkürler.
  • Bilgili, ilgi arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Konu ne kadar aktif kalıp öne çıkartılırsa o kadar yararımıza olacaktır. Tabi sende gel @TurkNetDestek

https://forum.donanimhaber.com/buyuk-bilmece-turknet-superonline--129440080

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım. Adres uyumsuzluğu bilgisini Size kim iletti?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

dun akşam adsl den vdsl e geçiş yaptım, online işlemlerde paketim 35mbps oldu ama portun değişmesi ne kadar sürüyor? bir de port değiştiğinde haber veriyorlar mı geçiş yapıldı diye? yoksa sinyal gidince mi anlayacagız?

Yasin arkadaşım merhaba,
    Bende yaklaşık üç hafta önce ADSL den VDSL ye geçiş yaptım. Müşteri temsilcisi okey verdi. Ama hala ADSL sinyali gelmekte. Online işlemlerde VDSL olarak gözükmekte ama ADSL sinyali gelmekte. Defalarca aradım arıza kaydı açtılar hep, iki gün sora arızanız giderilmiştir olarak değiştirildi. Ben hala üç haftadır ADSL den VDSL ye niye geçemediğimin bilgisini alamdım. Muhatap yok.. Sende bekleyip göreceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Teşekkürler arkadaşım. Adres uyumsuzluğu bilgisini Size kim iletti?

Hocam ben türk net i aradım TC uyumsuz dedi, Telekom u aradım TC yi kontrol ettim doğruydu... Kendim tahmin ettim sorun çıkacak tek yer adresti onu guncelledim hakikaten de olay oymus... Hattı Malatya'da kullanıyorum ama fatura adresim konya kalmıştı sırf işi yokuşa sürmek icin reddetmislerdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: batmanzek

quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

dun akşam adsl den vdsl e geçiş yaptım, online işlemlerde paketim 35mbps oldu ama portun değişmesi ne kadar sürüyor? bir de port değiştiğinde haber veriyorlar mı geçiş yapıldı diye? yoksa sinyal gidince mi anlayacagız?

Yasin arkadaşım merhaba,
    Bende yaklaşık üç hafta önce ADSL den VDSL ye geçiş yaptım. Müşteri temsilcisi okey verdi. Ama hala ADSL sinyali gelmekte. Online işlemlerde VDSL olarak gözükmekte ama ADSL sinyali gelmekte. Defalarca aradım arıza kaydı açtılar hep, iki gün sora arızanız giderilmiştir olarak değiştirildi. Ben hala üç haftadır ADSL den VDSL ye niye geçemediğimin bilgisini alamdım. Muhatap yok.. Sende bekleyip göreceksin.

O zaman bize Telekom il müdürlüğünün yolu göründü yine... Yarın bu gidip oradan sorgulayayim...

• Evraklar dün varmış gözüküyor , bugün evraklarınız gelmedi diye mesaj geldi.Müşteri hizmetlerindende cevap gelmiyor halen bekliyorum , 3 4 güne taahatümde bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LorduSs -- 17 Ekim 2017; 17:56:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorduSs

Evraklar dün varmış gözüküyor , bugün evraklarınız gelmedi diye mesaj geldi.Müşteri hizmetlerindende cevap gelmiyor halen bekliyorum , 3 4 güne taahatümde bitiyor.

geçmiş olsun 1 ayda interneti bağlamaları için beklersin seneye bu zamanlar Turknet interneti kullanırsın diye tahmin ediyorum asfasasd şaka bir yana ucuz etin suyu kara olur derler ya Turknet aynen o hesap bir firma! bence firmanızı değiştirmeyin çünkü Turknet haddinden fazla üye kabul etmeye başlayınca işleri baya savsaklamaya başladı,verdikleri 5 iş günü sözünü tutmuyorlar 18.günündeyim hala internet bağlanmadı.iptal etmekte ayrı bir olay!
  • türknet hakkında forumda, ekşi sözlük'te ve sikayetvar.com'daki şikayetleri okuduktan sonra türknet bağlatmaktan vazgeçtim, türk telekom taahhütüm 22 ekim'de bitiyordu, türknet'i düşünüyordum ama bu kadar şikayeti okuduktan sonra türknet'ten vazgeçtim, yine türk telekom'a taahhüt vereceğiz mecburen.

• Eski adsl modemim vardı, hattım turk.net ile beraber vdsl oldu, şimdi yeni modem tenda v300'üm geldi, hemen test yaptım speedtest 32mb upload 2mb download 15ms ping veriyor, oldukça iyi şuanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnel -- 17 Ekim 2017; 18:52:19 >
  • sinefil90 S kullanıcısına yanıt
    taahütsüz diye bir deniyelim dedim bakalım ne olacak

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 17 Temmuz 2020; 17:7:36 >
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.