Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.011
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 2 gün önce başvurdum. telefon hattı başvurumun ertesi günü yapıldı. Ancak internet açılmadı port yokmuş resmen port bekliyorum
  • doominsert kullanıcısına yanıt
    Nereye başvurdun hocam Türknet e mi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    Evet ya TurkNet üzerinden yaptım bende sistemden yeni adresime hat tesisde. Kağıthanenin göbeğinde ne fiber nede baska bişey var. ADSLde de boş port yok. aptmanda 3g de çekmiyor. İnternet firmasında çalışıp internetsiz kalmak, üstelik port beklemek :D
    bilgiler için çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Slim

Hocam ayni gün zor hatta imkansiz çünkü firma sizin adiniza başvuru yapıyor telefon için onlarin sisteme giriyor ve iş emri çıkıyor felan

İşimi türk Telekoma kaldı ya artık süründürürler. Bizde kablo var ttnet çekmiştik 3 yık önce falan sadece numara verecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün mesaj geldi evraklarınız elimize ulaştı diye , şimdi ne olacak acaba, bende ttnet alo ve adsl vardı telefonum olmamasına rağmen aylık 1518tl alıyorlardı. Başvuru yaparken telefon numaram var şıkkı ile geçiş yapmayı seçtim bundan sonra beni ne bekliyor , kendiliğinden ttnetten turknete mi geçecek eve gelip giden olacak mı, ttnetle herhangi bir görüşme yapmam gerekecek mi ??
    Hakkını yemeyelim cidden iyi ilgileniyor adamlar ve anında bağlanıyorum temsilciye falan inşallah süreç uzayıp beni mağdur etmez. Gider ayak sıkıntı yaşamayayım diye wither3 indirdim:)

Gerçekten çok ilginç bir durum hocam sıkıntı büyük :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Kac gun surdu hocam telekomun gelmesi?

Pazartesi evrakları kargoladım, çarşamba evrakları teslim aldılar, cuma günü sisteme girişi yapıldı, salı günü (bugün) geldiler.
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    Yok dostum aynen geçeceksin. Şimdi o evraklarla TTNET'e başvuruda bulunacak turknet ve geçiş onaylanacak. Ardından sms ile yeni kullanıcı adı ve şifren gelecek onunla modeminin arayüzüne kaydedip kullanacaksın.bu kadar :)
    Cevap için teşekkür ederim, bana online işlem merkezi giriş ve şifresi diye bir mail geldi bu o değildir herhalde çünkü hala tt ile bağlanıyorum internete ? TurkNet Online Islem Merkezi Kullanici Adiniz: xxxxxxxxxadsl, sifreniz: xxxxxx'dir. Diye :)

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    bu online işlem merkezine giriş şifren. Bağlantı sağlandığında sms olarak ayrıca şifre geliyor. modemin arayüzüne nasıl kaydedeceğini belirten bir youtube yardım videosu sms falan 3 sms birden gelecek
  • Hocam şuan kullandığımız sabit telefon var..Bu pakete geçip telefonumuzu da taşıyacağız..Ancak 3-5 ay sonra aboneliği kapatmak istediğimde telefonu da onunla beraber kapatmazlar di mi? İnterneti kapatıp telefonu başka bir operatöre taşıyabilir miyim?
  • turk net in neden 444 lü veya normal sabit no teli yok.1000dk her yöne veriyor değil mi peki 1000 dk her yöne aramada bildiğim kadarıyle cep no ve 444 lü no dahil ama o850 no dahil değil. yani turk net müşteri hizmetlerini ücretsiz her yöne 1000 dk ile arayamıcaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl dolacak 2 hattımı taşıdım çok memnunum.

• Arkadaslar benim evraklarim gecen hafta pazartesi ellerine ulasti ancak o gun bugundur hicbir ilerleme yok. Kac gündür telefon aciyorum musteri hizmetlerine telefon basvurusu yapiliyor diyorlar surekli. Daha numara basvurusu bile olmamis. Burdaki arkadaslarin cogunun 3-4 gunde halledilmis isleri. Bu konuda ne yapsam acaba arkadaslar?

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    Genel bir yanılgı, 0850 li numaralar her yöne dakikalardan aranabilir

• sasamkn kullanıcısına yanıt
    Top turk telekomda anlaşılan. Bölgenin telekom santrali yakınsa bir ugra istersen. Rica ederek bir bilgi alabilirsin belki

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Kapatma işlemi her ikisi için yapılaıyor. Ardından Türk Telekom'a gidip açtırman gerek hattı. Yaklasık 2-3 ay telefon numarası adınıza rezerve kalıyor. Ardından boşa çıkıyor.
  • sasamkn kullanıcısına yanıt
    DM den müşteri numaranı bana atar mısın? Yardımcı olabileceğim bir nokta varsa bakayım bende
  • Hocam evin eski sahibinin kapattırmadığı borcu olan bir internet hattı var. Servis Sağlayıcısı TTnet'miş. Şimdi ben Turk.net 'e geçmek istiyorum ama evin eski sahibi borcu ödemiyor. Bu durumda ikinci bir telefon hattı olmadığından Turk.net'e taahhütsüz geçebilir miyim ?

Bir de genel olarak Turk.net'ten memnun musunuz ?

@doominsert
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.