Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

Yeni abone olacak arkadaşlara önerimdir, uzak durun.
    Haa sinir sahibi olmak istiyorsanız buyurun turk.nete
    Akıl sağlığınızı korumak istiyorsanız benim yaşadıklarıma benzer şeyleri yaşayan arkadaşların yorumlarını okuyun. Stabil olmayan bağlantı mı dersini, insanı salak yerine koyan müşteri hizmetleri ya da teknik destek ekibi mi dersiniz, sistemdeki en ufak hatayı bile 2 aydır düzeltemeyecek kadar ciddiyetten uzak bir altyapı mı dersiniz bunların hepsi turk.net te.
    Kısacası, canınız sıkılıyorsa ve uğraşacak bir şeye ihtiyacınız varsa buyurun zira turk.nete geçince hergün uğraşacak birşey çıkacak size.

Şans mi diyelim bahtsizlik mi diyelim iki ayri adreste iki aboneligim var kampanya ilk ciktigi hafta abone oldum yani 3.aydan gidiyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım bir kere dahi canım sıkılmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen olmayacak, turk telekom dan ekip gelip kontrolleri ve baglantiyi saglayip gidecek ardından hizmet aktif olacaktır

• juba09 kullanıcısına yanıt
    Sizin kabloluk bir işiniz yok. Tıpkı mobil numara taşıma sureci gibi olacak

• Escapetolife kullanıcısına yanıt
    Ilginc bi durum ben de ttnetten alinma airties modem kullaniyorum, aynı sekilde servis saglayici kilidi yok
    Benim basima gelmedi boyle bisey
    Sadece ilk kurulumdan sonra bilgisayardan internete girince ttnet uzaktan kontorole izin vermek istermisiniz evet-hayir dedi
    Hayir dedim gectim, bidaha da karsima cikmadi

• Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Gelip kabloyu toplicaz derken
    Bina tesisatini mi sokup gotureceklermis

• conqueror21 kullanıcısına yanıt
    yok hocam o zamanlar direk ile ev arasına yeni kablo çektirmiştim.kapatınca kabloyu sökücez demişlerdi kutudan eve hala kablo uzanıyor.
  • Kredi kartımdan tahsil edilen 101.27 krs. Nereye gittiğini dün öğrendim. . Başka birinin faturasını ödenmiş benim kredi kartimdan nasıl oluyorsa! En geç yarın dönüş yapicaklarmis!

• Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    Alt yapı Türk Telekom. Diğerleri sadece pazarlama yapmak tadır. Adsl de sorun var ise tüm firmalarda yaşarsınız.
    Avea bütün sanal operatörler PTTCELL BİMCELL POCELL TEKNOSA gibi kimden alsanizda Avea Türk Telekom bakar. Tekel yasası Rekabet kurumu bunun için var.
    En ucuzu kim veriyorsa ki Türk.net şu an kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün firmalar tt net alt yapısı kullanıyor ne olursa olsun TTnet ne yazık ki 😡

• Turk Telekom taahhütlü olduğundan, Köy altı yerleşim yerine abonelik istedim yapamadılar. Adres bilgisi yok. Adres olmadan yapamıyorlarmış. Aynı adrese turk Telekom üyeliği var ama. Nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulnare -- 20 Mayıs 2016; 1:17:06 >
  • rfssfr kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam, bende dun musteri hizmetleri ile konuyu gorustum sistemde numara basvurusu yapilmis o bekleniyor seklinde cevap aldim. 5 is gunu icerisinde telefon ve adsl islemleri bitmis olur dediler ama bu gidisle bakalim kac gun surecek.

• Sonunda para iadesi yapıldı. Dedikleri gibi başkasının faturası çekilmiş benim karttan :)

• Bu tarifeye geçtim ben de bağlanmasını bekliyorum telefon zaten turknet idi 40 lira oduyordum sabit 60 liraya internet ile birlikte oldu güzel oldu

• Online işlemlerde, Fatura Tercihlerindeki "Ayrıntılı fatura istiyorum" seçildiğinde ekstra ücret yansıtılıyor mu ?
  • quote:

Akıl sağlığınızı korumak istiyorsanız benim yaşadıklarıma benzer şeyleri yaşayan arkadaşların yorumlarını okuyun. Stabil olmayan bağlantı mı dersini, insanı salak yerine koyan müşteri hizmetleri ya da teknik destek ekibi mi dersiniz, sistemdeki en ufak hatayı bile 2 aydır düzeltemeyecek kadar ciddiyetten uzak bir altyapı mı dersiniz bunların hepsi turk.net te.
    Kısacası, canınız sıkılıyorsa ve uğraşacak bir şeye ihtiyacınız varsa buyurun zira turk.nete geçince hergün uğraşacak birşey çıkacak size.

Aboneligi 1,5 yili gecmis birisi olarak tamamina katiliyorum. Basiniza gelince anlarsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersin123

quote:

Aboneligi 1,5 yili gecmis birisi olarak tamamina katiliyorum. Basiniza gelince anlarsiniz.

Ama diğer firmalarda taahhüt istiyor hocam ?

• Arkadaşlar bu tarifeyi kullanmak için modem tavsiyesi verir misiniz?

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir adsl modem yeterli. Asus modem kullanıyorum mutluyum ne kopma ne donma

• Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    Herkeste böyle olacak diye kural yok ben gayet mutluyum. İnternet için sık sık arıyorlar aynı tarifeyi daha ucuza veren olursa ona geçerim. Şu an gayet iyi gidiyor. İlk fatura 69.99 çıktı arayıp söyledim 2 saat içinde düzeltildi bir daha da olmayacağının garantisi verildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Herhangi bir adsl modem yeterli. Asus modem kullanıyorum mutluyum ne kopma ne donma

Sağolun hocam

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.