Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 kuruş falan yansıtıyor diye biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Riven_ kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle, aramıştım dedi biz sunucuya 3ü gönderiyoruz kayıplarla size öyle geliyor. Bende dedim madem kayıp var 3.5-4 gönderin sunucuya bize 3 gelsin. Diyor yasal sınır 3 daha fazla gönderemeyiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peki adrese fatura gönderimi için ne yapmak gerekiyor ?
    Ayrıntıları zaten online işlemlerde görebiliyoruz.
  • m_runo kullanıcısına yanıt
    Adrese fatura bilmiyorum hiç almadık.Artık çok gereksiz adrese fatura.Kağıt israfı.
  • Arkadaşlar kampanyanın bitiş tarihi var mı?
  • m_runo kullanıcısına yanıt
    hocam mh aramalisiniz.
  • Arkadaslar evde adsl ttnet var,ikinci bor hat olarak onu kapatmadan bunu baglatabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen türknetten aradılar TÜRKTELEKOMun alt firmasıyız ona bağlıyız deyip türknete geçmemize zorladı. Dedimki ttnetliyim zaten o da türk Telekomum ne gerek var. Ucuz taahhütsüz vs sıraladı. Yani kandırmaya çalıştı. Şimdi bu forumu okuyorum herkes çok memnun. Nası oluyo anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Merhabalar hocam, bende dun musteri hizmetleri ile konuyu gorustum sistemde numara basvurusu yapilmis o bekleniyor seklinde cevap aldim. 5 is gunu icerisinde telefon ve adsl islemleri bitmis olur dediler ama bu gidisle bakalim kac gun surecek.

Hocam selamlar,
    Benim internet cuma akşamı saat 4 gibi bağlandı.Daire ile apartman girişi bağlantısı için pazar gününe usta ile sözleştik.Aaa ben seni unuttum dedi.Bende sinirlenip ölçü aleti ile kendim bağlantısını yaptım.15 dakikamı almadı bile.
    13-14 Mbit hız alabiliyorum.Tv ye bağladım youtube falan gayet hızlı.
    Bu hafta başına sarkar diyordum ama cuma halledildi.
    Telekomcular gelip kabloları belirleyip ismimi yazıp gitmişler kabloya.
    Şimdilik bir sıkıntı yok.Kesilme falanda olmadı.
  • benim kota bittiğinde 3mbit olunca internet kesiliyor. modemi kapatıp açınca düzeliyor. kota yenilemedede hız yükselmiyor ama kotadan yemiş sayılıyor. şikayet bıraktım ama ümitsizim düzeleceğinden. beceriksizlik hep var turknette malesef. bu sorunu yaşayan varmı başka

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Arkadaslar evde adsl ttnet var,ikinci bor hat olarak onu kapatmadan bunu baglatabilir miyiz?

Hocam ben de ikinci hat olarak bağlatacağım. Perşembe günü başvurdum, 2-3 gün içinde açılmış olur diye tahmin ediyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, elektrikçi çağırıp binada bulunan ankastre kutusundan daireye yeni bir kablo çektirmem gerektiğini söyledi. Kablonun ucuna da modemi bağlayacakmışım.
  • Hocam bizde 2 yerde telefon kablosu var ama aynı kablo değil sanırsam.Birinde internetim var,modemi alıp diğerine götürünce bağlanmıyor.Ama diğerinin de çalıştığından emin değilim,önceden kullanıyorduk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

Hocam bizde 2 yerde telefon kablosu var ama aynı kablo değil sanırsam.Birinde internetim var,modemi alıp diğerine götürünce bağlanmıyor.Ama diğerinin de çalıştığından emin değilim,önceden kullanıyorduk.

Hocam birebir aynı sorunu yaşıyorum. Diğer prize takınca internet çalışmıyor. Ama tahmin ediyorum ki farklı problemler yaşıyoruz.

Bazı binalarda bina içi tesisatından 2 kablo çekiyorlar. Eğer sizde de 2 kablo varsa 1'ini şu an kullanıyorsunuz, diğerinin çalışmama nedeni ise yedek olarak çekildiği için ankastre kutusundan eşleştirilmediğidir diye tahmin ediyorum. İkinci internet için ucu boşta olan kablo ankastreden eşleştirilir, böylelikle sıkıntı giderilir. Tabii bir elektrikçiye danışmak en sağlıklısı olur.
  • geldiler kabloyu bağlayıp gitti türk telekom.adsl kullanıcı adım ve şifre falan vermediler.telefon nuamrasını türk telekom mu verecek yoksa türknet mi*
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Telefon numaranı gelen ekipten ogrenebilirdin. Şimdi turknet mh.lerinden ogrenebilirsin. Hizmet aktif olunca kullanıcı adi ve sifre de gelir

• kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    bian sormayı unuttum sonrada çekip gittiler. türknet telefon numarama mesaj olarak atar mı kullanıcı adı ve şifremi*
    kurulumu yaptım modem bana bakıyor ben modeme...
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    Evet mail ve sms geliyor, gelmezse bir iki gune arayip sorarsınız numarayida soylerler

• Sucra kullanıcısına yanıt
    Aynen @kasvet-efza de yazdığı gibi baya bir muhabbeti geçti eski sayfalarda.

Gerçek fiyat 100 tl idi vs muhabbetleri yok çünkü gerçek fiyat o. :) Çoğu kampanyada alicengiz oyunu olarak tabi edilen hususlar vardır. Ancak bu kampanyada kesinlikle yok. Çünkü, kampanyanın hedefi max kullanıcıya ulaşmak. kar amacı gütme değil. eğer kar amacı ile olsaydı, örneğin şöyle olabilirdi reklamlar,

1)Sınırsız internet 150 gb AKN 59,99 TL (ama detaylarına bakıyorsun hızı 8 mb onda da 5-6 alırsın.kayıplarla beraber.)

2)Sınırsız telefon görüşmesi(sadece şehitr içiymiş.)

3)taahhütsüz internet.(o ayın ücreti alınır bir sonraki alınmaz)

gibi şeylerle karlılığı hedefleyebilirler.

1. madde için gelin paketinizi 10 TL ye yükseltelim diyerek.
    2.madde için GSM leri de 10 TL farkla aratalım
    3. madde için.... kampanyasına geçirelim vs.

TurkNet de olay su suan,

HIZ: ADSL de alabildiğin maximum hız.
    AKN:150 GB
    Telefon:şehir içi şehirler arası GSM uluslar arası kademe 1
    Taaahüt:İptal edildikten sonraki kullanılmayan tutarın geri iadesi şeklinde.liste fiyat vs yok.

Zor bir kampanya. Rakip firmalar TV den takip ederseniz yavaş yavaş yüksek AKN li çıkardılar. Ancak hızlar 8 Mb vs. hala 150 ye cıkabilen yok.

ek olarak kampanyada, açılış ücreti aktivasyon ücreti, telefgfon hattı için ekstra açılış ücreti, tahsis ücreti vs de yok.

• Turknet'i gerçekten tebrik etmek lazım.
    Zahmetsiz formalitesiz bir şekilde internet ve telefon sahibi oldum.
    Üstelik istediğim zaman kapatma sansım da var.
    Gerçekten daha ne olsun.
  • kasvet-efza kullanıcısına yanıt
    az önce aradım numara başvurusunda bulunulmuş işlemler devam etmekte 5 iş günü içinde hattınız aktif olacağını söylediler.İletişim numarasınıda değiştirdim.ilk izlenimim olumlu müşteri temsilcisiyle kısa sürede bağlandım ve bilgi edindim.Bundan iyi tarife yok 8 mb verselerde razıyım
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.