Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (702. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam, bakır 2 uçlu kablo.

Direkten gelen kablo evin içine girebilicek kadar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Evet hocam, bakır 2 uçlu kablo.

Direkten gelen kablo evin içine girebilicek kadar geliyor.

Tamam onun ucuna dilersen rj11 bağla yada ufak bir aparat var splitter gibi kablonun ucunu ona bağlıyorsun telefon prizi görevi yapıyor dilersen de ondan yap sen bilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam, çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • 50 mbit 100 gb kota 80 tl turk telekoma gectim suanda 50-55 arasi stabil hiz aliyorum.Turknette surekli dalgalanmalar oluyordu hat stabil degildi.20 tl fazla veririm kafam rahat olur ayrica eger kotayi 150 yapabilirim 5 tl ucretle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

50 mbit 100 gb kota 80 tl turk telekoma gectim suanda 50-55 arasi stabil hiz aliyorum.Turknette surekli dalgalanmalar oluyordu hat stabil degildi.20 tl fazla veririm kafam rahat olur ayrica eger kotayi 150 yapabilirim 5 tl ucretle.

25 TL az da değil hani! 24 ay taahhüt de cabası.Ayrıca 1000 dk telefon hakkı da yok.Beni zaten en çok bu taahhüt olayı caydırıyor.
    Tabi siz memnunsanız iyi ve sorunsuz kullamalar dilerim...
  • Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    50mbit kotadan sonra 16 ya düşüyor galiba, bizimki 24e düşüyor.

Bunu da düşünürsek 80 liraya 16 mbit demek daha doğru olur

• Arkadaşlar Pendik turknet 2 gündür internetim kesik. Genel arıza olduğunu söylediler. Sizde internet arızası var mı?

• İzmir bozyada da sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasret62

Hocam 1 haftadir annemden babamdan cok aramisimdir ve hepsinde en az 15 dk bekledim isterseniz yarin bir deneyin hak verirsiniz.Herkese tavsiyem turknete bulasmayin aman aman.

Vallahi ben saçma sapan farklı sıkıntılar yaşadım.
    ama 0850 288 80 80 ı arıyorum hemen dusuyor bende.
    belkıde daha abonelıgım baslamadı yenı abonelık yaptıracagım gıbı algılayıp hemen baglatıyor olabılır.
  • arkadaslar lutfen cevaplarsaniz sevinirim.

ben turknette kayit olusturuyordum yarida biraktim ve bugun beni aradilar kayidinizi yarim birakmissiniz diye.

ben de tamam kaydimi yaptirdim 16 mbit akn siz.

benim mail adresime evrak yolladilar.

eger ben hic evraklari imzalamadan gondermessem beni herhangi bir fatura veya ucret cikartmayacaklar degil mi?

ana sayfadaki yorumlari okuduktan sonra isten cayasim geldi cidden.bu kadar problemli oldugunu bilmiyordum

ya da arayip iptal mi ettirsem?

cunki bana kullanci adi ve sifre de gonderdiler. yardimci olacak arladaslar varsa memnun olurum

• 25 tl fazla vermek hizmet alamamaktan daha iyidir.

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Aylık 160-170 gb harcamam olur benim 150 gb kotayi fatura kesimime 1-2 gun kala doldurmus olurum 2 gunde 16 kullaniyim en azindan duzgun hizmet almis oluyorum.

• Evraklari imzalamadan uyeligi baslatmazlar iptal edin gitsin 16 mbit hiz icin bu dandik firmaya 60 tl vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur12onur12onur

arkadaslar lutfen cevaplarsaniz sevinirim.

ben turknette kayit olusturuyordum yarida biraktim ve bugun beni aradilar kayidinizi yarim birakmissiniz diye.

ben de tamam kaydimi yaptirdim 16 mbit akn siz.

benim mail adresime evrak yolladilar.

eger ben hic evraklari imzalamadan gondermessem beni herhangi bir fatura veya ucret cikartmayacaklar degil mi?

ana sayfadaki yorumlari okuduktan sonra isten cayasim geldi cidden.bu kadar problemli oldugunu bilmiyordum

ya da arayip iptal mi ettirsem?

cunki bana kullanci adi ve sifre de gonderdiler. yardimci olacak arladaslar varsa memnun olurum

Bir sıkıntı çıkmaz, evrakları gönderip aboneliğiniz başlamadığı sürece fatura gelmez. Yine de arayıp iptal ettirin isterseniz.
    Sorun kısmıda biraz şans işi, ben başvurdum evrakları yolladım, daha kargo gitmeden telekom gelip ankastre kutusundan işlemi yaptı, kargom 2 gün sonra turknete akşam vakti ulaşmıştı kargo, ertesi gün açtılar internetimi. Sorunsuz açıldı kullanıyorum. Ben memnunum.

• Hasret62 H kullanıcısına yanıt
    Bize göre de turknet uygun olduğundan kullanmaya başladık inşallah memnun oluruz.

• İmzalayıp göndermediğin sürece sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Uzak dur turknetten biraz fazla ver sıkıntı yaşamayacağın interneti kullan.

• Evrakları gönderdik bakalım inşallah sorun yaşamayız, İptal etmek isteyince acaba çok zorluk çıkarıyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coo007

Arkadaşlar Pendik turknet 2 gündür internetim kesik. Genel arıza olduğunu söylediler. Sizde internet arızası var mı?

Genel arıza dediği senin bölgendeki arıza. Yani senin çevreni kastediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekomiko

Evrakları gönderdik bakalım inşallah sorun yaşamayız, İptal etmek isteyince acaba çok zorluk çıkarıyorlar mı ?

Alakası yok fax çekin dilekçenizi iletildi raporu alın fax çektiğiniz yerden. 7 gün içerisinde işleme sokmak zorundalar. O kadar da sürmez zaten merak etmeyin. Sorunda herkes de olmuyor sen bakma. Binlerce sorunsuz kullanan var.

• Turknetten memnubum ama bazi uyelere 350gb akn tanimlamislar banada tanimlansa fena olmazdi

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• 
Sayfa: önceki 700701702703704
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.