Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
710.898
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    11938 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: micro77

denemezmıyım hıc . elımde modem frımware kolleksıyonu var :D

sec begen yukle...
    hepsı de aynı sonuc ...

kışlık evde snr 4-5-6 lara kadar düşüyordu . kopmalar olmuyordu

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    quote:

https://forum.donanimhaber.com/zyxel-vmg3312-b10b-ile-yasadigim-sorunlar--127915184#127915184

Sana ya babasından bir seçilmiş cihaz vermişler.Ya da biz de alırsak babayız görecez
    Airties 5650 de var ama düşünmedim de değil..Her cihazda kesin sorunlar yaşayıp yazanlar var!

FEC ve CRC hata degerlerınız olaganustu kotu durumda kopmalar yada yavaslamalar yasamıyor musunuz ?

iç tesısat yada dagıtıcıya gıden kablo yada baglantılarında sorun gorunuyor...
    |
    |
    e_capkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynen

asus ıle aırtıes arasında dusunuyorum...

fakat asus hem donanım hemde update konusunda aırtıes den cok cok ılerıde .

aırtıes son guncellemelerını 2015 de yapmıs , asus ıse bu ay ıcınde yapmıs gorunuyor...

ayrıca aırtıes 5760-5750 ozellıkle cok ısınıyor dıyorlar . (kısın soba olarak da kullanılıyormus )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 25 Temmuz 2017; 4:9:2 >
    |
    |
    sangokuu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ben de geçen gün başvurdum. aynı gün belgeleri kargoya verdim. ertesi gün ulaştı. aynı gün telekomdan geldiler ve hat çektiler. sonraki gün turknet interneti aktif etti ancak ben daha modem alamamıştım. Bir iki gün sonra 2.el bi airties 5650 aldım. yaklaşık 50Mbps hız alıyorum. Şimdilik bir sıkıntım olmadı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    516 Mesaj

adsl hattında(16mbit) hızlarda 2 farklı asus modem kullandım.Modellerini şuan bilmiyorum ama 70-80tl civarında 0 alınana modemlerdi.2 modemdede wifide sıkıntı yaşadım.Sürekli ping ve arada kopmalar vardı.Şunuda söyleyeyim 2 modemide 2 farklı evde denedim.O süreç içinde taşınmıştım çünkü zorunlu denedim Kesinlikle tavsiye etmem.Airties bu işi cidden iyi yapıyor.Ben sorunu airties modemle çözdüm çünkü.Genede karar sizin
    |
    |
    micro77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

3 ile 7 gün arasında değişiyor geçişler
    |
    |
    Zeze1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turknette bulunan internet aboneliğimi bugün yeni taşındığım eve naklettirecektim ancak tesadüfen karşılaştığım ttnet görevlisi bu bölge özel bir proje alanı gpon santral var dedi. turknet ve diğerleri hizmet veremez dedi. mecbur ttnet fiber alacaksın dedi
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

FEC ve CRC hata degerlerınız olaganustu kotu durumda kopmalar yada yavaslamalar yasamıyor musunuz ?

iç tesısat yada dagıtıcıya gıden kablo yada baglantılarında sorun gorunuyor...

O şekilde kullanmıyorum hattı

Geceleri snr 8-9 civarı oluyor. Gündüz 4 e düşüyordu

Şuanki evimde bu şekilde hat değerlerim

|
    |

Maalesef çözüm olmadı şuan 72mb hız alıyorum ancak net stabil değil türknet yapabilcekleri bir şey yok diyor anlamadım

şansımada mahallenin telefon kutusu benim evimde ve modemle kutu arası 5mt sadece bütün mahalle benim kutuya giriyor bağlantıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimitradon -- 25 Temmuz 2017; 11:9:1 >
    |
    |
    HknGkts kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mussti19

turknette bulunan internet aboneliğimi bugün yeni taşındığım eve naklettirecektim ancak tesadüfen karşılaştığım ttnet görevlisi bu bölge özel bir proje alanı gpon santral var dedi. turknet ve diğerleri hizmet veremez dedi. mecbur ttnet fiber alacaksın dedi

türknetle konuşmadan hareket etmeyin bence telekom hep yanıltıcı ve yanlı iş yapıyor zaten kartel olma isteğide var bence sorgulayın
    |
    |

802.11N değilde 802.11AC bağlanması lazım, bir yerde sıkıntı var, modem ayarlarını tekrar kontrol edin yada wifi kartın kontrol programı varsa oradan ayarlarını kontrol edin, AC açık olmayabilir.
    |
    |
    pcwolf28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cyber tech

3 ile 7 gün arasında değişiyor geçişler

Bu sürede internet kapalı kalıyormu?

ttnetten turknete taşıtma işlemi yaparsanız internetiniz kapalı kalmaz aşağıda sırasıyla yapmanız gereken ve sizin adınıza yapılan işlemleri özetledim.

Turknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ttnet abonesi olduğunuzu internet ve telefonunuzu turknete taşıtmak istediğinizi söyleyin turknet işlemlerinizi başlatır mailinize doldurmanız gereken evrakları gönderir o evrakları doldurup size söylenen adrese kargo ile gönderin(kargo ücreti size ait) evraklar turknete ulaşınca işlemlerinizi başlatırlar sizin adınıza internet ile telefon hattınızı kendi bünyesine taşımak için ttnete başvururlar aboneliğinizin taşınma süreci 3 ile 7 gün arasında değişir bu süre içinde de mevcut internetinizi kullanmaya devam edersiniz, işlemleriniz tamamlanınca cep telefonunuza ve mail adresinize turknet kullanıcı adı ve şifre gelir aynı anda da ttnet'ten aldığınız internet kesilir gelen şifreyi ve kullanıcı adını modem arayüzüne giriş yaparak internet kullanmaya devam edersiniz.
    |
    |
    Zeze1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Sağolun onu da bir denerim o zaman.

|
    |
    prisonbrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben son 10 gündür yaşadıklarımi anlatayım.

10-14 gün önceye kadar ttnet kullanicisiydim 24 mbit 75 gb 52.5 tl den kullaniyordum 24.07.2017 de taahhütum bitiyordu.

Turknet in reklamını görüp abonelik yaptırdım geldiler bağladılar bende binanın kutusundan kendim bildiğim ve yapabildiğim için turknet hattını ttnet hattımi çıkararak kutuya caktim.

Gayet güzel 30 mbit hız aldım fakat ps4 de fifa 17 de falan oyun içerisinde lag sorunları yaşadım turknet i iptal ettim.ve tekrar ttnet ı çaktım.Ne oldu ise bundan sonra oldu.

Daireye bi çıktım 6 mbit. :)))

Hemen ariza kaydı ekipler 2 gün sonra geldi abi bizde sorun yok sorun bina tesisatında la kardeşim dün sabah ben 30mbit kullaniyordum aynı kablo aynı hatla turknette. e sizde de 24 kullanıyordum bilemiyoruz derler ve giderler.

Bir daha cat 5 çektim evime haydaaa onda da 10mbit.

Bir daha cat 6 çektim 3. kat daireme sonunda 24 mbit oldu. tabi en az 4 gün internetsiz geçti.

Sonrası tam muamma ttnet i aradım 21.07.2017 de bayan cıktı dedim kardeşim benim taahhüt um ne zaman biter ne zaman kapatalim (aklımız sıra ucuz tarife isteyeceğiz ya)

beyfendi 24.07.2017 de arayın fatura çıkmasın dedi hay hay dedim.

Eve bi geldim internet yok amaaa

Telefondaki kadın hat iptal taahhüdüne bakarken hat askıda kalmış.

haydaaa 2 gün bekle açmadılar. 24.07.2017 sabah açıldı. yani anlayacağınız ekipler öyle hafta sonu çokta yardımcı olmuyorlar.

Sonra ttnet merkeze gittim burda dedim hattı kapaticam baki beni iknaaaa edin kapatmiyim. Kapattık hayırlı olsun dediler :))))

La olm insan bi dur kapatma aman der yok direk kapattı ya la herif.

Bu sabah cankurtaran turknet e tekrar evrak yolladim artık 30 40 50 mbit ne verirlerse kullanacağız artık:)

Şunu anladim arkadaşlar.

Turknet müşterisi olduğunuz için ekipler sizi adam yerine koymuyor.

Turknet te olsa ttnet te olsa arızaya gelmeleri en az 2 gün sürüyor.

Bana ttnet kullanmamin çok da bir özelliği gelmedi onun için turknet e gectim.Yeni abonelik baslattim.

• Yüzbaşı
    513 Mesaj

Hattinizla ilgili bir problem veya nakil gibi kayit actirmaya kalktiginiz zaman nerden bulastim bunlara diye dert yanarsiniz hocam.10 gundur nakil bekliyorum hala ne ariyan var ne soran 40 defa musteri hizmetlerini aradim btk sikatet ettim sikayet vara yazdim hala internet yok.Genel mudurluge kadar gittim bugun yarin aciyoruz diye oyaladilar hep.Musteri hizmetlerine 15 dk baglanamamak bile yeter herseye.

|
    |
    fpotur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hasret62

Hattinizla ilgili bir problem veya nakil gibi kayit actirmaya kalktiginiz zaman nerden bulastim bunlara diye dert yanarsiniz hocam.10 gundur nakil bekliyorum hala ne ariyan var ne soran 40 defa musteri hizmetlerini aradim btk sikatet ettim sikayet vara yazdim hala internet yok.Genel mudurluge kadar gittim bugun yarin aciyoruz diye oyaladilar hep.Musteri hizmetlerine 15 dk baglanamamak bile yeter herseye.

Herkesin farklı sorunları oluşmuş demek ki.

Benimde sizin bahsettiğiniz gibi sorunlarım olmadı ki hele hele müşteri hizmetlerine bağlanmayı 1 dk dan fazla beklemedim.

Hiç baglanmiyorsa turknet direk satış numarasını arayın anında düşüyor.

Sonra beni teknik destek e aktarın diyin :》

Blogio
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Lastik Fiyatları
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.