Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.016
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eskisehir/Odunpazarı civarlarında Turknet kullananlar var mı? Hizmetten ve hızdan memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabuska kullanıcısına yanıt
    Akarbaşı mh. Model sokakta oturuyorum, kotasız, 12mbps sabit, bence hiçbir sıkıntısı yok

hatta şu an baktığımda aşağıdaki değerler mevcut.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vassel -- 24 Temmuz 2017; 20:26:9 >
  • ARKADAŞLAR 50v mbit İnternete geçiş yapmak istiyorum da kaç güne geçiş işlemi tamamlanır?

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Hocam bi program vardı cevredeki wi-fi ağlarının kullandığı kanalları gösteren onunla bi tarama yapıp kullanılmayan kanaldan yayın yaparsanız sorununuz büyük ihtimal çözülecektir.

Birde bazi modemlere baglanan cihaz sayisi artikkca verimi düşüyor ondan da olabilir. Ben sahsen kablolu kablosuz farketmiyor ayni hizla bağlanıyorum.

Alıcının kanal ayarlarında 36. kanal yoktu ben de w10 kullandığım halde 8.1 eski sürücüsünü yükledim. Ondan sonra modemi de 36. kanala aldım.

Yine de bir şey fark etmedi. Kablo alacaktım bugün ama alamadım, yarın kablo ile de deneyecem.

• quote:

Orijinalden alıntı: vassel

Akarbaşı mh. Model sokakta oturuyorum, kotasız, 12mbps sabit, bence hiçbir sıkıntısı yok

hatta şu an baktığımda aşağıdaki değerler mevcut.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Tesekkur ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: prisonbrk

Sağ alt köşede wifi simgesine tıklayın ve bağlı olduğunuz wifi üstüne tıklayıp özelliklerin girip bakın, AC ve N olarak mı bağlanıyor yada 2.4GHz/5ghz mi

Orada 5ghz bağlı, wifi kart ile hotspot verdiğim zaman onu da wifi analyzer ile kontrol ettiğimde o da 5ghz veriyor.
    Wifi simgesinden özelliklere girdiğimde protokol 802.11N 5ghz yazıyor.
  • turknette bulunan internet aboneliğimi bugün yeni taşındığım eve naklettirecektim ancak tesadüfen karşılaştığım ttnet görevlisi bu bölge özel bir proje alanı gpon santral var dedi. turknet ve diğerleri hizmet veremez dedi. mecbur ttnet fiber alacaksın dedi

• pardonya P kullanıcısına yanıt
    Numara değişir ama siz yeni bağlanan için arıza kaydı açtırın ayrıca eski hattınızı da kapattırın, aynı anda iki hattınız da olacak. Birini kullanmasanız bile faturası gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun sizden 60 liraya 250 GB akn 50 MB hız daha ne olsun beğenmeyen gitsin TTNet alsın arkadaş bu şirket samimi bizden elinden geleni yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Numara değişir ama siz yeni bağlanan için arıza kaydı açtırın ayrıca eski hattınızı da kapattırın, aynı anda iki hattınız da olacak. Birini kullanmasanız bile faturası gelir.

Bir soruda ben sorayım.
    2 Temmuzda sabit ev telefonu ve interneti Türk telekomdan Türknete nakil işlemi yapıldı.Acaba bu durumda da türk telekoma gidip birşey yapmak gerekiyor mu?
  • quote:

Bakalim hocam sozde yarin olurmus, turk net oyle dedi. Bilgilendirceklermis. Internetsiz zor valla 9 gundur bunaldim, isim gucum var :(

• yaklasık 6-7 aydır Turknet kullanıyorum.
    ılk baslarda ttnet'ın nazlanmasndan kaynaklandıgını zanettıgım baglantı sorunları yasadım.
    forumdakı Turk-net yetkılısının yardımları ıle epey duzeldı.

en cok rastlanan sorunlar ; ttnet , santral , kablo , iç tesisat ve modem'den kaynaklanıyor.

Turk-net bana gore ısını yapmaya calısan gayet ılglı bır fırma oldugunu bırcok kez ıspatladı .

herkese tavsıye ederım.

not: ınternet hızından sıkayetcı olanlar kontrollerını mutlaka ethernet baglantısından yapmalı ,
    wi-fi ıle yapılan testler cok basarılı olmuyor...

ek not : VMG3312-B10B modemı olanlar ozellıkle modemlerını degıstırsınler gercekten cok sorunlu bır modem ...

ınternet baglantı kopmaları , modem donmaları ve wifi kopmaları konsunda gayet sorunlu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 24 Temmuz 2017; 22:55:18 >
  • quote:

Kullanıcı adını pm den atarmısın

kullanıcı adı bırakmaya lüzum yok. 40 gündür verdiğim mücadele sonucunda bugün itibariyle türk telekoma başvurmuş bulunuyorum. Yaşadığım tecrübeleri burada ve tüm sosyal mecrada paylaşmaya devam edeceğim...
    Turknetin iş yaptırmaktan aciz destek elemanlarından (!) varmı yokmu tartışılır (3 tane müşteri temsilcisi var, yarım saat bağlanmak için hatta beklersiniz, o iğrenç müziği dinlemekten artık mideniz bulanmıştır... )) kurtulacak, problem yaşadığımda gerçekten ve tam hizmet alacağımı düşünüyorum.
    Turknetin kibirli müşteri temsilcisi için siz modem açma kapatmayı bile bilmeyen potansiyel bir enayisinizdir, papağan gibi aynı cümleleri sayıklar durur) bir de sorunu çözmeden konuyu kapatınca "aldığınız hizmeti puanlar mısınız" saçmalığı yok mu beni öldürüyor.. :) Güya kurumsallar..
    "maximum aldığınız hıza kadar" yalanını sıkıp 10-11 mbit hıza mahkum eden ve aylarca sizi oyaladıktan sonra "yaa napalım port yokmuş kusura bakmayın" deme yüzsüzlüğünü gösteren bu fimadan ayrılıp e24 mbitte olsa tam gerçek vdsl hizmeti alacağımı düşünüyorum.
    Ayrıca donanımhabere çok ciddi reklam paraları ödedikleri aşikar, Turknetin paralı çalışanları (forum kullanıcıları) olduğunu düşünüyorum. Hani "bon çok momnonom, hoçbor soron yoşomodom " diye bik bik yazanlar var ya ha işte onları kast ediyorum...
    Son olarak şunu yazmış forum temsilcisi
    "adresinizde altyapınızın karşıladığı kadar internet hızına ulaşırsınız. Port için ise TT bölge ekiplerine başvuru yapılması gerekmektedir. VDSL boş portu olmadan size VDSL hız verememekteyiz ve bu diğer İSS'ler içinde geçerlidir."

Bütün diğer ISS ler için geçerli mi değil mi göreceğiz..
    Haydi sağlıcakla..

• 09kezman09 0 kullanıcısına yanıt
    Komple taşındıysa gerek yok, sadece eski firmaya borcunuz varsa ödeyin.
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarınıza katılıyorum.

Müşteri temsilcileri zaten önünde önceden hazırlanmış cevapları okuyup duruyor.Farklı bir soru sorunca kem küm tekrar aynı şeyleri okuyorlar.Modem hat değerleri,hat zayıflaması,snr değerinden bahsediyorsunuz,müşteri temsilcisi bunların ne demek olduğunu bilmiyor.Hız artışı konusunda müşteri hizmetleri alabileceğin maksimum hızı alıyorsunuz,diyor.Ben modem arayüzünde daha fazla hız alabileceğimi görüyorum.Müşteri hizmetleri siz göremezsiniz,diyor.Bir de şu saha ekibi yalanı var.Bana müşteri hizmetleri 81 ilde de çalışan saha ekibimiz var dedi.Yalanın büyüğü de bu kadar olur.Sordum bulunduğum ildeki turknet saha ekibi kimdir,nerede ofisleri var,cevap yok.Telefonda bir sessizlik sonra telefon kapandı.Altı üstü yaptıkları türk telekomun portlarını kiralamak o kadar.Gerisini koyver gitsin.Devamlı böyle süslü püslü "arıza kaydı,saha ekibi,destek ekibi" gibi kelimeler kullanıyorlar.Tamamen göz boyamak.Turknet satış ofisi gibi çalışıyor.Satış sonrası destek yok bunu bilin.Bağlantı,hız problemi bunlar önemli şeyler hadi bunları geçtim diyelim.Eğer portta bir arıza meydana gelir veya port ile ilgili bir problem yaşarsan turknet diyor ki "sen git türk telekoma başvur.".Bunun gibi çok şey var.

• 4 aydir kullanmaktaydim ancak yeni tasindigimiz eve nakil yaptiriyim dedim 10 gun oldu hala aktivasyon islemi devam etmekteymis.musteri hizmetlerine 10 dakika beklemeden ulasmaniz mumkun degil.İnat ettim bekledim 15 dk sonunda hattimin iptalini istedim yarin dilekceyi gondericem boyle rezillik gormedim musteri hizmetleri zaten ise yaramiyor.Suanda hangi saglayiciya gecsem diye dusunuyorum.

• kelebekxax K kullanıcısına yanıt
    Aman hocam uzak durun 1 ay internet bekliyenler goruyorum cok ilgisiz alakasiz hic bir halta yaramiyan musteri hizmetleri var.

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

yaklasık 6-7 aydır Turknet kullanıyorum.
    ılk baslarda ttnet'ın nazlanmasndan kaynaklandıgını zanettıgım baglantı sorunları yasadım.
    forumdakı Turk-net yetkılısının yardımları ıle epey duzeldı.

en cok rastlanan sorunlar ; ttnet , santral , kablo , iç tesisat ve modem'den kaynaklanıyor.

Turk-net bana gore ısını yapmaya calısan gayet ılglı bır fırma oldugunu bırcok kez ıspatladı .

herkese tavsıye ederım.

not: ınternet hızından sıkayetcı olanlar kontrollerını mutlaka ethernet baglantısından yapmalı ,
    wi-fi ıle yapılan testler cok basarılı olmuyor...

ek not : VMG3312-B10B modemı olanlar ozellıkle modemlerını degıstırsınler gercekten cok sorunlu bır modem ...

ınternet baglantı kopmaları , modem donmaları ve wifi kopmaları konsunda gayet sorunlu...

Bende tam bugün biriyle anlaşmıştım 50 TL ' ye 2.el Zyxel B10B !! Sorunluysa TT niye vermiş ki bunu.
    Acaba sizin kullandığınız cihaz mı sorunluydu yoksa genelde hepsinde mi sorun var.Öyleyse vazgeçeyim

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    Aynısı bana oldu. 50 mbit hız alırken birken 25 mbite düştü. Kayıt açtırdım. Türk telekom elemanları geldi sizin alabileceğiniz maksimum zaten bu dediler. 50 mbit alıyordum ben birkaç güne kadar dediğimi dinlemeyip gittiler. Siz çözüm bulabildiniz mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendekı sorunlu olabılır...

ıstersenız GET ıle alın 2-3 gun test edın.

eger malına guvenıyorsa sorun yok ..

bu modemı yenı modem alınca sac baş yolmak ısteyene ucretsız verecegım :D
  • 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.