Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.183
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    675 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Beyler biri gelmiş sabah binada başkasına hat bağlamış.yerde kablo parçaları var.benim hat calismiyor.gecen 2 ay öncede hat gitti 1ay gelmedi..sizce ne yapmış olabilirler..baktım yeni kablo bağlamışlar yeşil ve beyaz.ama hangi daireye bilmiyorum.bunu nereye şikayet edebilirim...sabah 4 te çalışan internet 7 de kalktım yok.ttnet veya başka bir internet sağlayıcı kafasına göre benim hattım yerine kendi musterisinin hattını bağlayabilir mi?

Turk Telekoma şikayette bulunun kafasına göre kablolarım ile oynanmış diye. Siz portunuzu biliyor musunuz? Belki portları bile karıştırmış olabilirler. Kablo bırakma olayını Turknet yapıyor başka hangi firmada var bilmiyorum.

Sabah sabah sinirim bozuldu .. arızayı Türk nete yaptırana kadar belki yüz kere aradım..Şikayetvar sitesine yazdım vs çok uğraştım..şimdi yine aynı süreci yaşamak istemiyorum..bıktım vallahi artık..kutuda benim hattı yeni bgladlar zaten adım yazıyor kâğıtta.benim kabloya baktım bağlı..dışardan kutuya gelen kabloya ekstra yeşil beyaz kablo baglanmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpsiz23 -- 14 Temmuz 2017; 8:30:14 >
    ALEXUS#2893

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Bak kardeşim sen portunu bilmiyorsan kutuda hangisi olduğunu suçlama yapamazsın ama bilsen ki bu benim portum kablom çıkarılmış başkasına takılmış veya başkasının kablosu benim portuma takılmış ama bilmiyorsan ve kabloda sorun olmuşsa Turknet bisey yapamaz o diyecek kutuya kadar geliyor gerisi müşteriye aittir.

Belkide kutuda problem yok yani senin kablon portun oynanmadı internet başka bir sebepten gitti. Bunun için kayıt oluştur Turknete ardından BTK ya şikayet oluştur. Geçen yaşadığını da anlatarak yine problem olduğunu yaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kalpsiz23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3016 Mesaj

Gece düzeldi :)

Port falan uğraşılmaz hocam en güzeli ttnet ya .
    |
    |
    Fire.Sword kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen Turknetin altyapı da isen söyle seni telekoma altyapısına alsınlar sorunlar kalkar her halde. Kendi portları fazla doludur ondan sıkıntı oluyordur.

|
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3016 Mesaj

Aynen hocam kapatacağımda fiyat olarak ve akn olarak en iyisiydi ya. Engelli tarifesinden 44 tl ye kullanıyordum, Muhtemelen bundan kaynaklı bir frenleme söz konusu çünkü aylık 200 gb falan kota yapıyorum :S

AKN siz bölgedeyim. TT ye geçicem vdsl verebiliyoruz diyor yanlız taahüt 2 yıl, ben 2 yıl olmadan taşınacaüğım zaten.

Diğerleride çok kazıl ya 5 mbit 50 gb akn 54 liraya veriyor superonline . Baklım fatura ayım dolunca kapatacağım TurkNeti.
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Aynen hocam kapatacağımda fiyat olarak ve akn olarak en iyisiydi ya. Engelli tarifesinden 44 tl ye kullanıyordum, Muhtemelen bundan kaynaklı bir frenleme söz konusu çünkü aylık 200 gb falan kota yapıyorum :S

AKN siz bölgedeyim. TT ye geçicem vdsl verebiliyoruz diyor yanlız taahüt 2 yıl, ben 2 yıl olmadan taşınacaüğım zaten.

Diğerleride çok kazıl ya 5 mbit 50 gb akn 54 liraya veriyor superonline . Baklım fatura ayım dolunca kapatacağım TurkNeti.

Sen Turknet kullan ama AKN li kullan 150GB sonrasında aldığın hıza düşme olur internet hızında. Yine aynı paraya kullanırsın anlatabildim mi?

3016 Mesaj

Zaten hocam şunu farkettim, speedtesten hız testi yapınca altyapı sağlayıcı telekom olunca sorun olmuyor. Ama sorgularken netcen, vodafone asia bir altyapı sağlayıcı daha vardı onlar görününce böyle sapıtıyor .
    |
    |

quote:

Sen Turknet kullan ama AKN li kullan 150GB sonrasında aldığın hıza düşme olur internet hızında. Yine aynı paraya kullanırsın anlatabildim mi?

Akn siz bölgedeyim adamlara beni Akn li yapın desem garip olmazmı

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

quote:

quote:

Akn siz bölgedeyim adamlara beni Akn li yapın desem garip olmazmı

Kullanamıyorum verim alamıyorum bana normal altyapıdan verin interneti yada kapatın de. Verim alamadiktan sonra komusum akn sine.

• Yarbay
    3016 Mesaj

Neyse hocam ona gerek yok, ödediğim ayın internetini kullanıp kapatıcam ayın 27 sinde. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 14 Temmuz 2017; 9:4:28 >
    |
    |

Neyse hocam ona gerek yok, ödediğim ayın internetini kullanıp kapatıcam ayın 27 sinde. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Diğer iss leri problem yapma 2 yıl diye. 1 yıldan sonra cayma bedeli ödemeden ayrılabilirsin. Yasal hak var bu konuda.

3016 Mesaj

Bunu öğrendiğim iyi oldu
    |
    |

Dün akşam 17.02 de mesaj geldi interneti kullanabilirsiniz diye fakat çevir sesi de yok VDSL veya ADSL sinyalin ikiside yok. Bari çevir sesi olsa idi biraz ümidim olur idi lütfen

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNet Destek
  • Yarbay
    4033 Mesaj
    Geçen hafta perşembe günü internetim bağlandı ve ADSL olarak hizmet almaya başladım arayıp VDSL desteklediğini bildiğim için başvuru yaptım 5gün sonra dün mesaj geldi işlemeniz gerçekleştirilmiştir. gibisinden ve internetim gitti şuan giremiyorum tekrar kayıt açtılar büyük ihtimal 1 hafta internetim olmayacak ttnetin saha dolabında üçkağıt yaptığına eminim yeni taşındığım yerde internet yoktu 1 gün içinde düzelttiler şuan modeme gelen sinyal DSL gözüktüğü için modem internete bağlanmıyor türknet kayıt açtık ama ttnete mahkum olduğumuzdan kötü . bilsem böyle olacağını kontrat bitince ttnet vdsl geçiş yapar tahattsüz pakete sora direk taşırdım bukadar uğraşmazdım.
    |
    |
    arkadaşlar 16 mbite kadar olan adsl ye 60 tl veriyorum açıkçası zoruma gidiyor bağlanırken vdsl 2 50 mbit bağlayacaz diyip 16 mbit adsl bağlayıp gittiler, ping yüksek indirme yaparken net kopması çok fazla oluyor devamlı sorun yaşıyorum memnun değilim. izmirde oturuyorum uygun fiyatlı olarak netspeed firmasının 16 mbit 75 gb yalın adslyi 40 tl ye bağlatmayı düşünüyorum yada daha uygun fiyatlara adsl tarifesi veren varsa paylaşabilirse sevinirim.

Orijinalden alıntı: @FLOyD

arkadaşlar 16 mbite kadar olan adsl ye 60 tl veriyorum açıkçası zoruma gidiyor bağlanırken vdsl 2 50 mbit bağlayacaz diyip 16 mbit adsl bağlayıp gittiler, ping yüksek indirme yaparken net kopması çok fazla oluyor devamlı sorun yaşıyorum memnun değilim. izmirde oturuyorum uygun fiyatlı olarak netspeed firmasının 16 mbit 75 gb yalın adslyi 40 tl ye bağlatmayı düşünüyorum yada daha uygun fiyatlara adsl tarifesi veren varsa paylaşabilirse sevinirim.

Vdsle geçiş için talep oluşturdunuz mu? 40 TL den uygunu bedava olması lazım. Önce vdsli deneyin daha sonra bakarsınız diğerlerine.

|
    |

• Onbaşı
    26 Mesaj
    quote:

Allah Allah öyle birşey mi varmış? Benimde telefonum yoktu hepsini kendileri ayarladı. Sizin binada telefon kutusu mu yok acaba?

Enterasan sevgili, @ThesadisT. Şimdi ben superonline abonesiyim voip üzerinden telefon hizmeti alıyorum, aynı zamanda internet. Bana telefonda konuştuğum yetkililer, o hizmeti yani voip üzerinden tanımlanan telefon numarasını iptal ettirmem gerektiğini ve tt'ye gidip tekrar sabit hat abonesi olup ondan sonra turknet'e başvurmam gerektiğini söylediler.

Bakalım maceralı bir kaç gün bizi bekliyor gibi. Hepimizin için hayırlısı...

Şimdi bu konuda 3-4 kişide aynı olay oldu. Önce ttden hat alın felan. Siz sol hiç karıştırmadan yani aboneliğim felan var demeden arayın abone olmak istiyorum diyin. Adresinizi verin aynı cevabı mı verecekler size iletirseniz sevinirim. O kadar insanın ki oluyorda bu 3-4 kişide neden olmuyor. Farklı bir durum mu var sizin altyapi da onu anlayalım. Kimsenin telefonu yok herkese tahsis ediyor Turknet size niye etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ThesadisT -- 14 Temmuz 2017; 10:27:56 >
    |
    |
    2Nokta.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    11864 Mesaj
    Bu 16 MBbps paketlerin 24 Mbps'e ücretsiz yükseltilmesi hediyesi olmuştu.

Ben bu ay bağlattım, yeni aboneyim. Aynı paket yükseltmeden bir daha olur mu ki? :)

Orijinalden alıntı: teoska

Bu 16 MBbps paketlerin 24 Mbps'e ücretsiz yükseltilmesi hediyesi olmuştu.

Ben bu ay bağlattım, yeni aboneyim. Aynı paket yükseltmeden bir daha olur mu ki? :)

YAPA da iseniz 24 mbps olacaktır. 16 mbps kalmıyor YAPA da tabiki altyapınız müsait ise.

Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Lastik Fiyatları
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.