Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.077
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not
    Download yaparken 108 kbi gördük mü sevindiğimiz zamandan uploadim neden 2mb diye sorduğumuz günlere geçtik. Nede çabuk geliştin be teknoloji.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    1170 Mesaj
    İnternet hala yok yuh be mh arıyoruz 2 gün bekle diyorlar sonra ankastre kutunuza baktırın diyorlar ama kutuda sorun yok ve yine bekliyoruz inşallah sonu iyi olur da sonradan herşey boşa gitmez 23 hazirandan beri yok net

Böyle uzun süreli kesintiler de telekom müdürlüğüne şahsi dilekçe ile başvuru yapın. Sonuçta telekom hizmet veriyor size Turknet aracı firmadır.

|
    |
    omris2013 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2194 Mesaj

Hocam benim telefon hattim yok turknette diyo telefon hatti alin sonra basvuru yapin diyo

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Turknet in müşteri odaklı bakış açısı nedeniyle ve taahhüt istememesine rağmen asla aboneliğimi iptal ettirmeyeceğim. Sorunlar herzaman olacaktır burası Türkiye. Fakat benim için en önemli olan Turknet in müşteriye bakış açısı. Genel Müdürünü dinlemenizi tavsiye ederim. Ne anlatmaya çalıştığını anlamak çok önemli.

Teşekkürler Turknet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tautar -- 5 Temmuz 2017; 21:3:15 >

quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Aynı şeyleri yaşıyoruz muhtemelen adamların sunuculardan kaynaklı problem var . 2 gün normal internet varken 2 gün işkence yaşıyorsun . Benim sorunu çözdüler .

Nasıl diye sorarsan resime bakabilirsin 1 haftadır bilgisayar açmıyorum, online oyun video falan kullanamıyorum sözde evde internet var .

Bak senin internetin var en azından. Benim oda yok. Baska bir yere taşısam sorun duzelecekmi oda belli degil. TURKNETIN KEYFINE KALDIK.

6 gün oldu. SORUN ADSL ISIGI YANMIYOR COZUM YOK.@TurkNetDestek

HIC KIMSEYE ONERMIYORUM ASLA YANINDAN GEÇMEYİN AMAN DİYEYİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 5 Temmuz 2017; 21:3:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Allah Allah öyle birşey mi varmış? Benimde telefonum yoktu hepsini kendileri ayarladı. Sizin binada telefon kutusu mu yok acaba?

|
    |
    yasin_92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    139 Mesaj
    hattım adres karışıklığından dolayı farklı yere bağlanmış. aradım ve bunu düzelttik fakat ne zaman bağlanır binaya kablo ?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Rick Sanchez

hattım adres karışıklığından dolayı farklı yere bağlanmış. aradım ve bunu düzelttik fakat ne zaman bağlanır binaya kablo ?

Tekrar doğru adres için bildirim yapmışlar ise 2 güne bağlanır kablo.

933 Mesaj

Yazilimsal hızla kesiyorlar onu. Bende de 4 gozüküyordu aradım mhyi 4 yapar misiniz. Kadin hemen yapiverdi. Tabi sans meselesi bu turktelekom altyapisinda 4 upload sıkıntı yaptigi icin 2 tanimliyorlar artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Brodyab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefon kutusu var hattim 24 mbit deatekliyor ama eve sabit telefon sarti var ben sabit telefon istemiyom zaten kullanmadigimiz icin seneler once kapattirdik

|
    |
    Binet aknsiz 32 mbit vdsl-2 kullanıyorum 139 lira. Türktelekoma da 32 lira veriyorum telefon için. Modemde 86 mbit download 36 mbit upload hızı alabileceğim gösteriyor, santrale 250 metre mesafedeyim. Turknete internet sitelerinden başvurdum 75 mbit hız alabileceğim yazıyor. Evrakları bugün yolladım. Benim merak ettiğim 75 yerine 86 mbit internet verirler mi yoksa direk 75 açıyorla sonra biz mi arayıp daha fazla hız istiyoruz. Hızım 150 akn yi geçince kaça düşüyor. Akşamları 2:00 dan sabah 8:00'a kadar sınırsız ve son hızda indirme yapabilecek miyim?

Orijinalden alıntı: yasin_92

Telefon kutusu var hattim 24 mbit deatekliyor ama eve sabit telefon sarti var ben sabit telefon istemiyom zaten kullanmadigimiz icin seneler once kapattirdik

Tamamda telefon hattını kullanmazsın olur biter. Sana artı fatura gelmiyor ki telefon için hem internet hem telefon 60 lira.

1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: tufan1986

Binet aknsiz 32 mbit vdsl-2 kullanıyorum 139 lira. Türktelekoma da 32 lira veriyorum telefon için. Modemde 86 mbit download 36 mbit upload hızı alabileceğim gösteriyor, santrale 250 metre mesafedeyim. Turknete internet sitelerinden başvurdum 75 mbit hız alabileceğim yazıyor. Evrakları bugün yolladım. Benim merak ettiğim 75 yerine 86 mbit internet verirler mi yoksa direk 75 açıyorla sonra biz mi arayıp daha fazla hız istiyoruz. Hızım 150 akn yi geçince kaça düşüyor. Akşamları 2:00 dan sabah 8:00'a kadar sınırsız ve son hızda indirme yapabilecek miyim?

Gece download miktarı AKN ye eklenmez. Özel hızlar alamazsınız 86 mbps gibi. Kullandığınız firmanın portları ile Turknetin portları farklı olduğundan aynı sonucu vermeyebilir. Hızınız AKN sonrası 24 mbpse düşecektir 75 mbpse kadar paket tanımlandığında.

|
    |

• Çavuş
    72 Mesaj
    Hızlı cevap için çok teşekkürler.
    ThesadisT
    |
    |

Ekstra bi masraf sabit tel actirmak telekoma basvuruyoz 40 takla atiyoz

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Ekstra bi masraf sabit tel actirmak telekoma basvuruyoz 40 takla atiyoz

Yok öyle birşey hocam telefon tahsisini turknet yapıyor sizin adınıza. Benimde telefonum yoktu onlar halletti herşeyi. Sizin durumunuz da farklı bir olay var yada yanlış bilgi verilmiş.

|
    |
    2494 Mesaj
    Vay arkadaş ya adamlar hızı yükselteceğine düşürüyor. 16383 kbps ile başlayan yolculuğumuzda bugün modemde 4095 kbps görünüyor. Lan ben ne diyeyim şimdi
    |
    |
  • Yarbay
    3016 Mesaj

Hocam inanin kullanilmiyir internet olsa ne yazar. Youtubede 360 piksek video bile donuyor. Online oyun oynanmiyor. Bu sefer arayana kufur edicem taanulum kalmadi. Bu haftada duzelmesee cikicam diyodum ama yok. Surekli ariza kaydi actiricam ugrassin dursunlar.

|
    |
    Exterminatee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dunyanin obur ucuna kargo gondersek simdiye varmisti..ptt kargo takipten bakiyorum..50 yer dolasti kargo..dun sabah 5 te giris yaptigi yerden bugun cikmis..bir gun yatmis orda..nolacak beklesin canim..adam bosver sende..yaziklar olsun..sanki eliyle tek tek kayit yapiyolar da yetismedi..bugun gelmezse internet iptal edecem..ucuz etin yahnisi boyle oluyormus..

|
    |
e-ticaret
haberler
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.