Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    139 Mesaj
    10 gündür sorunum çözülmedi, canlı destek ile konuşuyorum sitede iptal ettirmek istediğimi söylediğimde yardımcı olmak yerine aciliyet bildirildi diyip sohbeti sonlandırıyor
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

Hocam benim de telekom görevlisi geldi, elektrikçiyle uğraşmamam için yardımcı olmaya çalıştı aynı port üzerine telefonu geçirdi arayıp ama interneti türknetin halletmesi gerekiyomuş heralde port numarasını felan herşeyi yazdı bana. İnşallah bir sorun olmaz belgelerin ulaşmasını bekliyorum..

Sana verdiği telefon numarandir. O bağladı ise sorun olmaz evraklar ulaşınca Turknet interneti açınca sms ile dsl kullanıcı adın ve şifren sana gelince modeme bilgileri girerek kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1785 Mesaj

Yok hocam hem tel hem port numarasını yazdı verdi. Açılınca hem tel hem internete bakacaz bakalım. Yurtiçi bugün teslim etmeyecek heralde
    |
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ücretsiz 1 ay TürkNet kullanmak için Referans Kodum

XXE95HE97QTM

https://turk.net/p/XXE95HE97QTM
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Artık sorun olmaz diye düşünüyorum.

|
    |
    T-Y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Bende hemen hemen aynı değerlere sahibim. Hattın maksimum hızı zaten 12-13 mbps , 24 mbps veremeyeceklerini düşünüyorum.

Hocam bence modemde ki değerlere bakarak yanılıyorsunuz. Neden derseniz paylaştığınız resim de ADSL2 PLUS sinyali aldığınız gösteriyor. ADSL sinyali diyelim. VDSL de sinyal değişeceğinden yani port o modemde yazan değerler değişiyor. Ben ADSL den VDSL2 geçtiğimde off yani, modemde yazan değerler acayip yükselmişti. Ayrıca bana telekom 24MB alamazsın kopmalar olur demişti. Evin yanındaki (500mt var aramızda) santrala gidip girdim orda bile adam 16MB al üstü kopma yapabilir dedi. Araştırdım ettim VDSL2 o mesafelerde sorun çıkarmaz bilgisine ulaştım ve direk gidip geçiş yapmıştım. Sanırım 5 yıl oldu halaa kopmadı

Şimdi diyeceksin ki nasıl emin olabilirim. Risk alıp deneyeceksin. Sana bu bilgiyi Türk net vermeli bence. Kademeli olarak sinyalini denesinler. Bunu yapmak ne kadar zor olabilir ki bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gatetrans -- 5 Temmuz 2017; 12:43:23 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Turknetten yapılan son açıklama altyapınızın desteklemesi durumunda alacaksanız şeklinde. Demek ki aynı portlar üzerinden verilecek. Zaten sınırlı sayıda portu var Turknetin öyle port değişimi yapacak lüksü yok.

|
    |
    Gatetrans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    63 Mesaj

Ben superonline adsl için cat6 kablo kullanmıştım. Bunu turknet vdsl ye geçiş te kullanamaz mıyım?
    |
    |
    kütahyalı_ramazan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

paylaştıkça çoğalan tek şey bilgidir...
  • Yarbay
    2348 Mesaj

İnşallah yanılıyorumdur Apartman 10 yıllık , kablolar hiç değişmedi. Bağlı olduğum santrale kuş uçuşu mesafem 860 metre. Bir kaç gün daha bekleyeyim olmazsa ararım TurkNet'i.
    |
    |
    Gatetrans kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam turknet çalışanı falan misiniz acaba sizi Facebook da da hep görüyorum

|
    |
    Bahsedilenler: ThesadisT
    PTT Kargo 9 TL aldı bilginiz olsun.
    quote:

Orijinalden alıntı: TaurenChef

Hocam turknet çalışanı falan misiniz acaba sizi Facebook da da hep görüyorum

Hayır kullanıcıyım sadece hocam.

|
    |
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

Ben superonline adsl için cat6 kablo kullanmıştım. Bunu turknet vdsl ye geçiş te kullanamaz mıyım?

Adsl için kullandığın kabloyu vdsl içinde kullanabilirsin. Zira ikiside aynı altyapı üzerinden çalışıyor.

|
    |
    1830 Mesaj
    Turknet kullanıp memnun olan/olmayan görüşlerini yazarsa sevinirim. Bir dahaki ay Uydunet taahütüm bitiyor. Bu şartlar altında Uydunet'i kullanmaya niyetim pek yok.

Orijinalden alıntı: KortX

Turknet kullanıp memnun olan/olmayan görüşlerini yazarsa sevinirim. Bir dahaki ay Uydunet taahütüm bitiyor. Bu şartlar altında Uydunet'i kullanmaya niyetim pek yok.

Bu firmadan başka firma mı kaldı ki kullanılacaka zaten ? Ben 3-4 aydır kullanıyorum süper bence çok ilgililer.
    |
    |

Orijinalden alıntı: KortX

İlk önce şunu belirterek başlamak isterim. Benim memnun olmam senin memnun olacağın, memnun olmamam senin memnun olmayacağın anlamına gelmez. Zira benim altyapım ile senin altyapın faklılık gösterebilir. Benim bulunduğum bölgenin bağlı olduğu telekom müdürlüğü ile senin telekom müdürlüğünün çalışma hızları da farklılık gösterebilir.

Gelelim kuru fasulyenin faydalarına. 2 aylık bir Turknet kullanıcısı 16 yılı aşkın intenet abonesi olarak kullanmadığım iss kalmamıştır. Öğrencilik yıllarımda (belki 10 sene önce) Superonline Fiberi deneyimleme şansım olmuştu daha yeni başlamıştı kablo döşemeye gerçekten o yıllarda yaşadığım internet deneyimi dışında en verimli kullandığım iss Turknet oldu.

Eğer ki altyapınız iyi durumda ise kesinlikle Turkneti deneyip kendiniz değerlendirme yapmalısınız. Zaten beğenmediğiniz takdirde 14 güne kadar cayma hakkı, abone olurken kredi karti ile otomatik ödeme talimatı vermiş iseniz 34 güne kadar iptallerde fatura ödemiş olsanız bile paranız iade ediliyor. Beğenmezseniz sizin kaybınız yalnızca kargoya vermiş olduğunuz para ve gerekirse kablo çekimi için elektrikçi parası olur.

Beğenmeniz durumun da ise öncelikle taahhütsüz bir hizmeti 60TL karşılığında altyapınızın desteklediği en üst hızı 150 GB AKN (YAPA da AKN yok) + her yöne 1000 dk. (1. Kademe Yurt Dışı Dahil) telefon hizmetini almış olacaksınız. Bu fiyata bu hizmetleri başka bir iss de bulma şansınız şu an için mümkün değil.

Kararı verecek sizsiniz. Ben 2 aylık süreçte hiç bir sorun yaşamadım. 75 mbps hızı en verimli şekilde kullanıyorum. Bunun dışında arada Amerikayi arayıp telefon sapıklığı yapıyorum Umarım yardımcı olmuşturum.

• Binbaşı
    1830 Mesaj

İkinize de teşekkürler.

@ThesadisT

Bu arada sondan ikinci cümleye bittim hocam. Olur da geçersem ben de deneyeceğim. Beni zamanında bol bol rahatsız ettiler oradan. Sıra bende.
    |
    |
    Bahsedilenler: ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör The Red Devil

Orijinalden alıntı: marslan1999

Kargo ulaştktan sonraki gün açıldı, Türk Telekom yüzünden bir gün gecikmeli kullanmaya başladık. 16 MBPS AKK'siz gayet iyi şu an için.
    PTT Kargo 9 TL aldı bilginiz olsun.

AKK siz nasıl oluyor?

Orijinalden alıntı: darthskywalker

arkadaşlar bakırköy'de kullanan var mı acaba? memnun musunuz sıkıntı yaşıyor musunuz? haftaya başvuru yapacağım sizlerin dönüşüne göre...

Bağcılardayim yakın sayılırım size sorun olmadı. Ama Bahçelievler de bir arkadaş vardı forumda onda da sorun vardı. Santral önemli hocam.

|
    |
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Lastik Fiyatları
üniversite
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,433
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.