Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not

Kablo çekmiş mi telekom baktın mı? Sen kutuyu açtığında nasıl başlayacağını anlarsın zaten. Iki ucu olan kablo vidaya sarılıp vida sıkılıyor. Benim kutu eski yenilerde nasıl bilmiyorum. Sen onların bıraktığı kabloyi çıkarıp kendi kablonun uçlarını onların bıraktığı yere saracaksin. Çok basit bir işlem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Neobir75 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3634 Mesaj
    Hem telefon hem internet hala gelmedi. Düne kadar tıkır tıkır çalışıyordu.

Hat babamın üstüne olduğu için bilgi isterler diye arayamıyorum da

İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    22 haziranda bağlantım yapıldı hala internete giremedim. TELEFONUM ÇALIŞIYOR ARAMA YAPABİLİYORUM AMA DSL IŞIĞI YANMIYOR. arayınca arıza kaydı oluşturduk 2 iş günü bilmem ne diyorlar ama 2 iş günü doldu hala cevap yok. robot gibi sabit cevaplar veriyorlar zaten. her aradığımda hızlandırıyoruz süreci diyorlar hala değişen bir şey yok.

Bu sinyal sorunu için ekip gönderilmesine gerek var mı? merkezden halledilmiyor mu? diğer evimde kablonet var bir problem olunca arıyorum merkezden hallediyorlar. türknet neden yapamıyor?

Sizce beni oyalıyorlar mı? iptal edip başka internet bağlatmalı mıyım?

benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı?

Merhaba, 350 GB AKK'ye yükseltilen kişilerin ayrıcalığı nedir acaba açıklar mısınız?

Canlı destek, twitter, müşteri hizmetleri telefonu hepsine sordum kimse bilgi veremiyor.

Benden sonra benim tavsiyem ile TurkNet'e geçen arkadaşıma benden daha fazla AKK verilmiş?

|
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    Normalde superonline taahhüdüm bitince Türknete geçecektim. Şöyle bir konuya baktım da şikayet çok var. Evde televizyon yok benim, bir kaç günlüğüne kesinti olursa internet de olmazsa kafayı yerim. Superonline hakkını yemeyeyim 3 senedir kesinti yaşamadım hiç 1 gün bile. Bir de şu kablo çektir modem al ayarını yap işleri gözümü korkutuyordu.

Bugün aradılar tablet kampanyasıyla 24mbps/125gb 75 tl ödeyeceğim. Tableti de satarım artık. 2 yıl daha superonline kucağındayım anlayacağınız, düzgün bir alternatif yok...

Modeme kabloyu direk bağladığınızda dsl ışığı yanmıyorsa internet hizmetiniz aktif olmayabilir. Telefon tahsisiniz yapılmış ancak internet aktif olmayabilir. Turknetin uzaktan müdahale sistemi yok. Telekom altyapısını kullandığı bölgelerde sorunu saha ekibine iletirler onlar ilgilenir. Kablonet kendi altyapısı olduğundan direk müdahale edebilir. Dilerseniz bir süre daha bekleyin. Internet portu olmadığından bekliyor olabilirsiniz.

|
    |
    aeim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Sizin kablo ile işiniz olmayacak nakil yaptığınızdan modeme Turknet bilgilerini gireceksiniz o kadar. Tüm isslerde sorun oluyor. Burada saadece sorunu olanlar yazıyor çare bulabilmek adına kimse memnuniyetini dile getirmiyor. Diğer isslerin konularına da bak hep şikayet doludur. Bu mantıkla memnun kimse yok internet kullanan sonucu çıkar. Ama öyle değil.

|
    |
    animetrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    824 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Merhaba, 350 GB AKK'ye yükseltilen kişilerin ayrıcalığı nedir acaba açıklar mısınız?

Canlı destek, twitter, müşteri hizmetleri telefonu hepsine sordum kimse bilgi veremiyor.

Benden sonra benim tavsiyem ile TurkNet'e geçen arkadaşıma benden daha fazla AKK verilmiş?

Bana geçen ay 350 verildi şimdi bu ay 250 hata oldu herhalde

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Bana geçen ay 350 verildi şimdi bu ay 250 hata oldu herhalde

Ya adamlar 2 ye basacagina 3 e basmışlar öyle olmuş bazılarının ki o kadar büyütecek birşey yok Ben sabah akşam Turknet için bilgilendirme yapıyorum benimki hala 150 napim şimdi kendimi mi öldürim

|
    |

1 Not

Ara birşey olmaz zaten arıza kaydı alacaklar kendileri birşey yapamaz

|
    |
    michael j fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    56 Mesaj
    Bu kargo ücretleri ne olmuş öle ya 5 sayfa şey için 17 tl ödedim normal fiyatmı bu ? kazıklanmış hissettim valla :)

Orijinalden alıntı: aeim

22 haziranda bağlantım yapıldı hala internete giremedim. TELEFONUM ÇALIŞIYOR ARAMA YAPABİLİYORUM AMA DSL IŞIĞI YANMIYOR. arayınca arıza kaydı oluşturduk 2 iş günü bilmem ne diyorlar ama 2 iş günü doldu hala cevap yok. robot gibi sabit cevaplar veriyorlar zaten. her aradığımda hızlandırıyoruz süreci diyorlar hala değişen bir şey yok.

Bu sinyal sorunu için ekip gönderilmesine gerek var mı? merkezden halledilmiyor mu? diğer evimde kablonet var bir problem olunca arıyorum merkezden hallediyorlar. türknet neden yapamıyor?

Sizce beni oyalıyorlar mı? iptal edip başka internet bağlatmalı mıyım?

benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı?

aynı sorunu yaşadım. benimki turktelekomdan geçişti. normalde internetin en fazla 15 dk kesilmesi gerekiyordu ama sabit telefon çalışmasına rağmen, 9 gün boyunca internetsiz kaldım. iptal dilekçesini bile yollamıştım. 9. gün sonunda telekomdan adam gelip portumu değiştirdi. turktelekom eski portumdan internet almama izin vermedi. beni sorunlu porta aktarıp, gitti.

şu anda normal kullanım veya düşük hız download'ta hiçbir sorun yokken, 16 mbps ile download yaparken 5-10 dk da bir modemin ip ışığı sönüp tekrar yanıp, yeni ip alıyor. 2 defa arıza kaydı bıraktım çözülmeyince vazgeçtim. çok sorun olmuyor zaten. yeni ip alıp tekrar seeder'lara bağlanması en fazla 30 sn sürüyor.yani 1 saate inecek şey, en fazla 1 saat 10 dk'da iniyor. onun dışında bugün akk'yi geçince pingler fırladı. turk.net sorumuluk kabul etmedi, suçu hemen bana attı. ek 50 gb akk alıp, hız tekrar yükselince pingler normlae döndü. bu yüzden gerekirse bütün indirmeleri gece yapıp, akk'ye takılmamam gerektiğini öğrendim.
    |
    |

1 Not

Yok öyle fiyatlar 14 buçuk almışlardı benden de istanbuldan yollamıştım. Harbiden iyi geçiriyor kargolar

|
    |
    export20 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3904 Mesaj
    PTT ile bir gün geç gidiyor 6.5 tl'e gönderdim boş yere iki katını ödemeyin. (aps mi neydi)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

2 aydır turk.net'i kullanıyorum. geçen ay gündüz-gece olayını denedim. düzgün işliyor. toplamde 150gb'ı geçtiğim halde gündüz yapılan download 150'yi geçmediği için akk'ye takılmadım. bu ay akk'yi düzgün uyguluyorlar mı diye bütün downloadları gündüz yapıp akk'yi doldurdum, doldurmaz olaydım 150gb'ı geçtiği an daha hızı düşürmeden, pingi iki katına çıkardılar. 1.6 mb ile indirirken ping yüzünden 800 kb ile indirmeye başladı. online işlemlere girip baktığımda kota 150.1 di. ama daha hız düşmemişti. 5 dk sonra hızı da düşürdüler. 600 kb ile indirmesi gerekirken ping yüzünden 300 ile indirmeye başladı bunu canlı destekten yazınca, şu cevabı aldım.

"En çok şikayet görülen konu online oyun esnasında yaşanan sorunlardır. Server ve donanım kaynaklıdır. Konu ile ilgili olarak ping değerinize müdahele edememekteyiz."

adamlar çoğu kişinin ping sorunu yaşadığını kabul ediyor ama bu sorunun kendilerinden kaynaklandığını kabul etmeyip suçu server ve donanıma atıyor.

şimdilik 50 gb ek akk aldım. umarım aktif olunca ping düzelir. bir daha da gerekirkse bütün downlaodları gece yaparım ama akk'yi hayatta cesaret edip geçmem. yalnız bu ping sorunuyla ilgili şöyle birşey dikkatimi çekti. turktelekom ile zamanında 2-3 defa aynı sorunu yaşamıştım. turktelekomda akk ile alakasız bir şekilde bu sorun olunca, internet sayfaları yavaş açılıyordu, youtube videoları 240p ile zor yükleniyordu. turknet'te akk yüzünden yaşanan ping sorununda ise youtube videoları hala rahatlıkla 1080p açılabiliyor, internet sayfaları rahatça yükleniyor. sadece torrent download yaparken ve online oyun sorun çıkarıyor. sanırım bu da sorunun normal bir ping sorunu olmadığını, akk'den kaynaklandığını gösteriyor.

edit: 50 gb ek akk aktif olduktan 10 dk sonra pingler normale döndü. ama turknet'e sorsan ping sorunum onların akk'yi düzgün uygulamamasından değil benim donanım veya bağlanmaya çalıştığım serverlardan kaynaklıydı.

Gece indirince kotadan dusmuyor mu..hangi saatler yazar misin?

• Teğmen
    123 Mesaj
    Bugun baglantiyi yaptirdim..dsl internet isigi yaniyo eleman net var dedi..pcden bi sayfa actim..telekom sayfasina gitti..baska firmayi kullandiginiz icin kullanici adi ve sifresini girin yaziyordu..aradim henuz kargo ulasmamis..

|
    |

1 hafta içinde çözerler mi hocam sizce?

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

02:00 ve sabah 08:00 arasındaki veri kullanımı ve indirme AKN ye eklenmez. Tüm iss lerde böyle. BTK nın aldığı karar bu yönde.

|
    |
    lindeman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: aeim

1 hafta içinde çözerler mi hocam sizce?

Bilemiyorum ki hocam senin bulunduğun bölgede durum nedir port varmıdır sıra çokmudur bunlar hep etki eder süreye. Siz devamlı şekilde sıkıştırma yapın olmazsa da iptal edersiniz. Belki yarın bile gelebilir belli olmaz yani.

|
    |
    2475 Mesaj

arkadaş benden önce cevap vermiş, dediği gibi gece 2 ile 8 arasında yapılan download akk'ye işlemiyor. turk.net'in online işlem merkezinde de gündüz yapılan download ile gece yapılan download'ı ayrı ayrı gösteriyor. torrent programlarında da zaman ayarı var. özellikle oyun gibi büyük boyutlu dosyları sadece bu saatte indirme yapacak şekilde ayarlarsan, akk'ye takılmazsın.
    |
    |
    lindeman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
sohbet
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.