Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (642. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Perşembe başvurdum ctesi açıldı elektirikçiyle uğraşmadım hat takılıydı , 71 mbs aldım indirmelerde 81 oluyor bazen , ancak 2 mbs upload var yayın yaparken donuyor destek kaydı oluşturduk 2 kere 2sinde de sorun yok diyorlar modemde 4095 upload diyor ama bana gelen 2mbs bu sorunu atlatan çözem var mı modeme ayar mı yapmak gerekiyor asus modem alıcam yoksa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brodyab

Perşembe başvurdum ctesi açıldı elektirikçiyle uğraşmadım hat takılıydı , 71 mbs aldım indirmelerde 81 oluyor bazen , ancak 2 mbs upload var yayın yaparken donuyor destek kaydı oluşturduk 2 kere 2sinde de sorun yok diyorlar modemde 4095 upload diyor ama bana gelen 2mbs bu sorunu atlatan çözem var mı modeme ayar mı yapmak gerekiyor asus modem alıcam yoksa

Türktelekom altyapısın da bulunan abonelerin uploadlari 2mbps ile sınırlandırılıyor. YAPA abonelerinin uploadlari ise 4 mbps.

• Pazartesi kargoyla evrakları gönderdim bugün arayıp onay aldılar telefon ile 3 gün içerisinde bağlanacağını söylediler sonunda kurtuluyorum TTNET belasından

Belgelerinizde herhangi bir eksik yok.
    Telefon başvurunuz altyapı sağlayıcı şirkete yapıldı. Başvuru sonucunu size bildireceğiz.
  • Brodyab B kullanıcısına yanıt
    Modemde 4095 yazsa bile yapa bölgesinde olmadığın için uploadın 2 olarak sınırlı o yüzden modeme herhangi bir ayar yapmana gerek yok

https://turk.net/aknsiz-internet/
  • @cyber tech yapa ne zaman gelir öğrenme imkanımızvar mı

• Yalin internet hizmetide bekliyoruz ev telefonu olmayanlarida dusunmeleri gerek

• Benimde 100mbe kadar ethernetten bağlayınca 92 falan gördüm genelde 80 civarı. upload ise 4 tanımlı ama 2görüyor yapada değilim diyedir o da. memnunum açıkçası güzel. turknetin gönderdiği zte modemi kullanıyorum. wifi ile bazen 10-15-20-30-40 çok nadir 50 görüyorum. daha farklı bir modem kullanan arkadaşlar var ise yeşillendirsin beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Yalin internet hizmetide bekliyoruz ev telefonu olmayanlarida dusunmeleri gerek

Hocam internet telefon hattı üzerinden veriliyor. Size telefon veriliyor ama bunun size fazla bir ücret olarak yansıması yok hatta artısı var her yöne 1000 dakika hediye ediliyor. Yurtdışı aramalar da buna dahil. İsterseniz siz telefonu hiç kullanmayın. Yine 60 lira ödersiniz dilersenizde 1000 dakikayı kullanırsınız yine 60 dakika ödersiniz.

• xSwindLer X kullanıcısına yanıt
    benim apartmanda 18 senelik. ankastre, kablolar resmen çürümüş. tereddüt ettim sinyal falan gelmez dedim buradan ama tam hız alıyorum. sinyal sanki sıfır apartman gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

Benimde 100mbe kadar ethernetten bağlayınca 92 falan gördüm genelde 80 civarı. upload ise 4 tanımlı ama 2görüyor yapada değilim diyedir o da. memnunum açıkçası güzel. turknetin gönderdiği zte modemi kullanıyorum. wifi ile bazen 10-15-20-30-40 çok nadir 50 görüyorum. daha farklı bir modem kullanan arkadaşlar var ise yeşillendirsin beni

Huawei HG630a TTnetten kalma modem ile modem yanında yapılan testlerde laptopumla kablo ile aldığım değerlerin 5 mbps altını felan alıyorum. Kabloda 72 mbps çıkarken wifide 65-68 oluyor. Ama telefondan 45-50 civarı alıyorum. Cihazların wireless kartlarida önemli bu noktada. Tablet de 60 civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan_0

benim apartmanda 18 senelik. ankastre, kablolar resmen çürümüş. tereddüt ettim sinyal falan gelmez dedim buradan ama tam hız alıyorum. sinyal sanki sıfır apartman gibi geliyor.

Benim bina 50 yıllık telefon kutusu hz ademden kalma. 75 mbps tam hız alıyorum. Binaya bakmıyor olay. Binaya gelen kabloya ve saha dolabına uzaklığa bağlı.

• TürkNet'e baya geçişler olmuş sanırım. Özellikle kablonet'ten geçenler kimler?
  • Brodyab B kullanıcısına yanıt
    Turknet müşteri hizmetlerini arayıp bulunduğun il/ilçe'de yapa olup olmadığını ve yapa ile ilgili çalışma olup olmadığını sorup bilgi alabilirsin.

7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01
  • Download yaparken 108 kbi gördük mü sevindiğimiz zamandan uploadim neden 2mb diye sorduğumuz günlere geçtik. Nede çabuk geliştin be teknoloji.

• İnternet hala yok yuh be mh arıyoruz 2 gün bekle diyorlar sonra ankastre kutunuza baktırın diyorlar ama kutuda sorun yok ve yine bekliyoruz inşallah sonu iyi olur da sonradan herşey boşa gitmez 23 hazirandan beri yok net

• omris2013 kullanıcısına yanıt
    Böyle uzun süreli kesintiler de telekom müdürlüğüne şahsi dilekçe ile başvuru yapın. Sonuçta telekom hizmet veriyor size Turknet aracı firmadır.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Hocam benim telefon hattim yok turknette diyo telefon hatti alin sonra basvuru yapin diyo

• Turknet in müşteri odaklı bakış açısı nedeniyle ve taahhüt istememesine rağmen asla aboneliğimi iptal ettirmeyeceğim. Sorunlar herzaman olacaktır burası Türkiye. Fakat benim için en önemli olan Turknet in müşteriye bakış açısı. Genel Müdürünü dinlemenizi tavsiye ederim. Ne anlatmaya çalıştığını anlamak çok önemli.

Teşekkürler Turknet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 5 Temmuz 2017; 21:3:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Aynı şeyleri yaşıyoruz muhtemelen adamların sunuculardan kaynaklı problem var . 2 gün normal internet varken 2 gün işkence yaşıyorsun . Benim sorunu çözdüler .

Nasıl diye sorarsan resime bakabilirsin 1 haftadır bilgisayar açmıyorum, online oyun video falan kullanamıyorum sözde evde internet var .

Bak senin internetin var en azından. Benim oda yok. Baska bir yere taşısam sorun duzelecekmi oda belli degil. TURKNETIN KEYFINE KALDIK.

6 gün oldu. SORUN ADSL ISIGI YANMIYOR COZUM YOK.@TurkNetDestek

HIC KIMSEYE ONERMIYORUM ASLA YANINDAN GEÇMEYİN AMAN DİYEYİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 5 Temmuz 2017; 21:3:29 >

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Allah Allah öyle birşey mi varmış? Benimde telefonum yoktu hepsini kendileri ayarladı. Sizin binada telefon kutusu mu yok acaba?

• 
Sayfa: önceki 640641642643644
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.