Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ersin584

VDSL MODEM TAVSİYE EDECEK VAR MI?

uzun soluklu kullanacaksan ilk olarak airties sonra asus sonra diger markalar bence.
    2. el veya sıfır farketmez.

ben şahsen 2. el Airties Air5650v3 Kablosuz 300Mbps bir modem buldum 100 TL ye sıfır sıkıntı mis gibi turknet 75 gb baglantım var.
  • Arkadaslar internet gitti. Dsl isigi yanip sonuyor arada, sonra geri gidiyor. Ne yapmali, tavsiyesi olan var mi? Daha once de olmustu ama kendi kendine duzelmisti, bu sefer uzun surdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Durup dururken dsl sinyali gittiyse bu sistemsel bir sorundur yapacak birşey yok.Tabiki birisi ankastrenizi karıştırmadıysa. Arıza kaydı oluşturup bekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Arkadaslar internet gitti. Dsl isigi yanip sonuyor arada, sonra geri gidiyor. Ne yapmali, tavsiyesi olan var mi? Daha once de olmustu ama kendi kendine duzelmisti, bu sefer uzun surdu

5 gundur böyle bende durduk yere oldu. Cozume yonelik bir islem yok bu firmada. Kayit olusturuyorsun bozuk plak gibi cozum bekleniyor cozum bekleniyot diyorlar. Baska bir yanit yok ha birde surekli aciliyet bildiriyorlar oyle boyle degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 3 Temmuz 2017; 23:47:8 >
  • Türknet pişmanlıktır, kiraladıkları tek portu 4-5 kişiye paylaştırıyorlar bu şekilde uygun fiyata satış yapıyorlar... bundan dolayıda sürekli kopmalar ve internet hızında düşmeler oluyor..
  • Bu Türknet bildiğiniz dolandırıcı arkadaşlar bana hattınız 100 mhps kadar destekliyor diyip vdsl modem aldırdılar devamlı interneten kopmalar ve düşük hızdan 4-5 defa arıza kaydı bıraktım sonuç hep aynıydı en son bu gün teknik ekipten biri beni aradı ve hattınızın max alacağı değer 24 mhps dedi ben de buna istinaden bana satarken hattınız vdsl destekli diye satınız dedim ve bana vdsl modem aldırdınız dedim bana dediği cevap bunu size satış ofisimizmi söyledi dedi evet dedim o zaman onlarla konuşun dedi ama hattınızın değeri bu daha fazla alamasınız dedi ya arkadaş ben ıss sağlayıcı m dan gayet memnundum ve bu hızdan daha fazlasını onlardan alıyordum ve daha ucuza ...

arkadaşlar bunların 3 gün adsl ni kullandım o da berbatı vdsl de berbat siz siz olun bu firmaya bulaşmayın en kısa sürede vodofone geri dönücem zaten artık gecleri kotada yok bu çakalrla uğraşmaktansa 5 mhps razı olurum daha iyi

allah belanızı versin turknet...

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Durup dururken dsl sinyali gittiyse bu sistemsel bir sorundur yapacak birşey yok.Tabiki birisi ankastrenizi karıştırmadıysa. Arıza kaydı oluşturup bekleyin.

Cagri merkezini aradim, santralden kaynaklandigini soyleyip kayit olusturdu o da. Bekleyelim bakalim

@Exterminatee

5 gun boyunca duzeltilmemesi cok kotu olmus. O kadar surmez umarim benimki

Edit: düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 4 Temmuz 2017; 11:8:39 >

• 23 hazirandan beri bağlanmasıni bekliyorum​ şaka gibi ne kadar çok olumsuz yorum var diye bakıyordum da İnşallah sonu iyi biter

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Yok kardes yeni hat aldım..bakalım bugunde bir gelişme yok..ne arayan var ne soran..ne de panoda işaretli bir kablo var...ttnetten bıktık 16 mbit hız var deyip 6 mbit hız verebiliyordu..turknet bizi bunlardan kurtarır dedik ama turknet neredeyse fatura ödeme dönemi gelecek hala nete giremiyoruz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Aynı şeyleri yaşıyoruz muhtemelen adamların sunuculardan kaynaklı problem var . 2 gün normal internet varken 2 gün işkence yaşıyorsun . Benim sorunu çözdüler .

Nasıl diye sorarsan resime bakabilirsin 1 haftadır bilgisayar açmıyorum, online oyun video falan kullanamıyorum sözde evde internet var .

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

23 hazirandan beri bağlanmasıni bekliyorum​ şaka gibi ne kadar çok olumsuz yorum var diye bakıyordum da İnşallah sonu iyi biter

kredi kartı ile üyelik yapınız..!
    1 ay kullanabilirsiniz sonra baktınız olmuyor. iptal edersiniz hesabınıza paranız yatar.
  • Aktivasyon işlemim az önce tamamlanmış, Internet bağlantım açılmış.

Sınırsız AKK'li 16 MBit ADSL ile TurkNet maceram başlasın bakalım.

Akşam evde kullanıcı ayrıntılarını düzenler, kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı ayarlarım.
  • Baglanti aktif olunca modem ayarlarini kendimiz mi yapacaz arkadaslar..mh mi aramak gerek..

• lindeman kullanıcısına yanıt
    Bana kullanıcı adı ve şifre sms ile gelmemişti. Müşteri hizmetlerini aradım, kullanıcı adı ve şifreyi gönderdiler, yardımcı da oluyorlar modem ayarları için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lindeman

Baglanti aktif olunca modem ayarlarini kendimiz mi yapacaz arkadaslar..mh mi aramak gerek..

kendin yapabilirsin hocam cep uygulaması destek bölümünde videolar var çeşitli modem markaları için
  • Ne kadar olumsuz yorum var..vdsl 50 mb var dediler..telekomcu adsl 16 mb dedi...telekom mh vodafone mh turknet mh 63 mb fiber hattiniz dedi..yarin aktif olacak galiba..ins sorun yasamayiz..gerci kredi kartiyla kayit yaptik iptal ettiririz ama ugrasmak istemiyorum..sirf 150 gb var diye aldim..

• Eğer ki alt yapınız destekliyor veya türknetin (yapa) kendi alt yapısına sahip bir oluşumu var ise direkt vdsl'e geçiş yapabilirsiniz.
  • İnternet yok ilk defa oluyor.

• Bi ayı aşkı süredir hangi iss yi secmeliyim diye araştırıyorum binamizda kablonet ten fiber e kadar tüm iss ler mevcut, araştırmalarım sonucu geldiğim nokta da tüm iss lerin kullanicilari benzer şekilde şikayetçi al birine vur ötekine yani Türk netten oldugu kadar vodafone fiber veya soluperonine fiber den de insanlar benzer şekilde şikayetçi

• Direk geçiş yapmak için aradım ancak fiberden geçiş sağlanamıyormuş. Ben de başvuru süreci sırasında internetsiz kalmamak adına Türk telekomu iptal etmeden Türk nete başvurdum işlemler bitip sorunsuzca bağlantım olunca Telekomu iptal ederim böylece internetsiz kalmamış olurum. Evrakları yazdırıp yolladım, yarın ellerine ulaşır. Sadece yalın internetim olduğu için telefon ve VDSL bağlantılarında bina içinde bağlantı alırken zorlanır mıyım onu düşünüyorum. Elektrikçi çağırırız heralde en kötü, tekrar yazarım sonuçlanınca.
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.