Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    37 Mesaj

sen yine bi dene istersen hocam, kredi kartı ile başvuru yaparsan ilk ay bedavaydı, taahhütte yok. Belki sende ping sorunu olmaz. Sorun olursa kapattırırsın.
    |
    |
    Fatih211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: lordoff

Beyler dnslerde sizlerde de sorun var mi

Birkaç gündür sorun var erişim engeli alıyorum

Hep ortak ip sorunları bunlar ben sürekli dns hatası alıyorum
    |
    |
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    DNS ve İp sorunu yaşayanlara sesleniyorum!!!

Bu sorun TTNET modemlerinden kaynaklı bir sorun.
    TTNET'in vermiş olduğu modemleri TurkNet te kullanıyorsanız kısıtlamalar uyguluyor TTNET. Ayrıca sadece DNS ve İp değil hız kısıtlamasıda uyguluyor TTNET modemler.

Bende ZyXEL VMG3312 B10 vardı.3 aydır TurkNetteyim. İlk 2 ay bütün bu sorunları bende yaşadım. Hergün anlamsızca cihazlar ip alamıyordu, veya DNS ten ötürü modemde sorun yaşıyordum. Dahası hızım günün her saati dalgalıydı. Gece hızlı gündüz yavaştı.
    Şimdi ise modem değiştirdim hiçbir sorunum kalmadı. Günün her saati aynı hızı alabiliyorum!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultimatetnctr -- 1 Temmuz 2017; 23:39:34 >

Sıfır Air5760 modem var ama ne yazıkki aynı hızda pek sorunum olmuyor ama dns hatasından yıldım artık
    |
    |
    ultimatetnctr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Hz. Ebubekir (r.a) bir gün bir ceviz için kavga eden çocukların arasına girer. Durun, ben ikinize de pay edeyim der... Cevizi kırar içi boş çıkar. Mübarek çocuklara döner: "Biliyor musunuz" der... Uğruna dövüştüğünüz dünya bu işte..."
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Sıfır Air5760 modem var ama ne yazıkki aynı hızda pek sorunum olmuyor ama dns hatasından yıldım artık

Bu modemi kendinizmi aldınız?
    Aldıysanız nereden aldınız? Herhangi bir ISS için özel üretilmiş olabilir. Ki bu modeli bildiğim kadarı ile TTNET te kullandı. Bunu iyi araştırın bence

7 Ağustos'ta taahhüdü tamamlayıp türk.net'e geçmek istiyordum. Ancak bundan 2 hafta öncesine kadar turk.net'ten kontrol ettiğimde 50 MBPS, vodafone'dan 64 MBPS VDSL hızı alabilirim şeklinde görünüyordu. Bugün kontrol ettiğimde ise artık 16 MBPS ve VDSL olmadığı sadece ADSL olduğu yazıyor. Turktelekom'dan baktığımda ise HIPERNET yani VDSL olduğu hala yazıyor. Acaba Turktelekom bilerek mi yapıyor bunu ?

Başına böyle bir şey gelen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabrina_ -- 2 Temmuz 2017; 1:3:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    Türk Telekom'dan geçiş yapmıştım Türk.Net'e. Akşam saat 6'dan itibaren bağlantı kesildi ve Türk telekom ile internete bağlanılmıyor ve henüz Türk.Net'ten gelen bir mesaj yok. Sistem'de ''Aktivasyon İşlemlerinizi Yapıyoruz'' gözüküyor ve müşteri hizmetleri de telefon hattı olmamasına, yalın internet olmasına rağmen onunla ilgili bir durum olduğunu söylüyor.

Yarın Pazar günü olduğundan sanırım herhangi bir gelişme de olmaz. Haftasonu internetsiz kalacağımı bilsem ona göre gönderimini yapardım paketin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 2 Temmuz 2017; 1:10:30 >

• Yüzbaşı
    537 Mesaj

Bendede ZyXEL VMG3312 B10b var hicbir sorunum yok ama kablolu 70 mbps aliyorum kablosuz 30 mbps arada daglar kadar fark var ttnet mi yapiyor acaba diyecem pek mantikli gelmedi yarin zyxel i arayacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Port vermiyordur turknete ondan öyledir. Üstelerseniz alabilirsiniz vdsl

|
    |
    Sabrina_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 Not

Yalin internet kullanamazsın Turknet de. O yüzden telefon tahsisi yapılıyordur. Ancak telekomun yaptığı da dengesizlik Turknet aktif olmadan interneti kapatmaları tamamen seni bezdirmek için.

|
    |
    EhrimeN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    830 Mesaj
    Arkaaşlar bu paket için telefon bağlatmak zorunlu mu ?Verdikleri 1000 dk yı istemiyorumda fiber için gereklimi ??

1000 dakika veren tarife fiber için değil hocam öncelikle bunu belirtmek isterim. 100 mbpse kadar vdsl hizmeti için 1000 dakika hediye her yöne 1. kademe yurtdışı atamalar dahil konuşma paketi tanımlanır hattınıza. Bunun için ekstra bir ücret ödemezsiniz. İnternet + telefon için tek fatura 60TL dir. Yalın internet hizmeti olmadığı için telefon numarası tahsis edilmek zorundadır. Dilerseniz siz telefonu hiç kullanmayabilirsiniz. Bu tamamen sizin tasarrufunuza kalmış.

|
    |
    harock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9392 Mesaj

Tam olarak aynısı tp link modemde başıma geldi. Dandik AP taktım düzeldi. Sanırım modemden engelliyorlar bu kadar tesadüf olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    susqunkinq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1 haftadır telefon kablosu ankastreye bağlanacak internet için onu bekliyoruz, istanbulun ortasındayım nasıl bu kadar yavaş olabiliyorlar acaba ? iptal ettircem o kesin ve bu faturayı ödeyeceğimi de sanmasın kimse hizmet aldığım 1 saniye bile olmadı daha

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not

Yavaş olan onlar değil telekom yokuş yapıyor. Bulunduğun ilçedeki müdürlükde de problem olabilir. Kafalarına göre çalışıyorlar demek. Bende istanbuldayım 2 günde kablo dahil herşey bitti hizmet açıldı. 14 güne kadar zaten cayma hakkın var para ödemezsin. Denemesi bedava kampanyasına da katılım yaptinsa 34 güne kadar iptal edersen yine para ödemezsin. Ödeme yapsan paranı iade ederler.

|
    |
    Rick Sanchez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1905 Mesaj

Torrent destekli ttnet'in kullandığı bir modem değil mağazadan alındı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    393 Mesaj
    Arkadaşlar bir sorum olacak adresten sorgu yaptığımda adresinizde bakır altyapı bulunmamaktadır uyarısı veriyor yani bu durumda turknetten hizmet alamam doğru mudur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: susqunkinq

Bendede ZyXEL VMG3312 B10b var hicbir sorunum yok ama kablolu 70 mbps aliyorum kablosuz 30 mbps arada daglar kadar fark var ttnet mi yapiyor acaba diyecem pek mantikli gelmedi yarin zyxel i arayacam.

aynı durum vallahi.

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: susqunkinq

aynı durum vallahi.

Hocam wifi listenizde kac kablosuz ag var ? Bende ayni durumdayim bana sinyal karismasi olarak aciklamislardi buradaki arkadaslar.Hatta inanasim gelmemisti tekrar kablo takip yaptim testi

Kablosuzda ortalama 20 yi anca goruyorum.Bir ara kanal degistirerek 33 e kadar cikmistim ama surekli ugrasmak yoruyor insani.

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
SEO
Paykasa
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,377
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.