Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThesadisT

75 mbps alman lazım senin o modemde ki değerler ile sinyal kalitesi iyi santral dibinizde her halde.

3 apartman anca var aramızda ama gelin görünki 10mbit alıyorum 1.3mb download hızım var 50mbit alıcam eğer düzelirse inşallah
  • cetinov C kullanıcısına yanıt
    Aynen 50 mbps rahat alır. Sıkıntı olmaması gerekli. Büyük ihtimal vdsl port olmayabilir o yüzden adsl vermişlerdir size. 2 gün içinde düzelmezse beklemeye geçersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba

Ne yazıkki Turknet maceram başlamadan bitti denebilir.11 Haziran'da kullanıcı adı ve şifremi verdiler yani internet açıldı. O günden beri doğru düzgün kullanım yapamadım,10-15 dk da bir kopmalar sürekli sürekli ve hiç ardı arkası kesilmedi​.Modem,splitter, kablo vs akla gelen ne varsa değiştirdik ama yine de kopmaları önleyemedik. 10 larca kez de müşteri hizmetleri ile arayıp kayıt açtırmak da cabası idi.Bugün ise önce sözlü olarak ve 15 dk sonrasında mail adreslerine imzalı dilekçemi gönderdim.Yalnız birşey dikkatimi çekti son dakika.Sözleşme en alt sayfasında 14 gün içinde fesih durumunda ücretsiz ibaresi var,ben buna dahil miyim? Teşekkürler.

• allpino A kullanıcısına yanıt
    Hocam Telekom da kaç ping alıyorsanız türknette de aşağı yukarı aynı pingi alırsınız
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Hocam o işlerden anlıyor musunuz siz ? Dedemlerin internet olduğu için şu an malesef orada olmadığımdan gönderemiyorum. Bizim ttnet'in altyapı değerlerini atsam Turknete geçtiğim zaman alacağım sağlıklı hız hakkında yorumda bulunabilir misiniz ?
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkınızı, TurkNet ile sözleşme imzalamanızdan itibaren 14 gün içerisinde kullanılabilirsiniz. Cayma bildirimini yazılı olarak TurkNet’e iletmelisiniz. Bunun için, 0212 216 55 60 numaralı faksımıza cayma dilekçenizi gönderebilirsiniz. Cayma dilekçesine imza atmayı unutmamalısınız.

Evrakları hangi tarihte imzaladınız ise o tarihi baz alırlar.

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    Altyapı değerleri derken? Sorguda çıkan mı?

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

Buradan da sorgulama yapın. Ayrıca ev telefonunu varsa

https://www.fixnet.com.tr/anasayfa

Buradan da sorgulama yapın. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayınca söylüyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    Turknet'te çalışıyorsunuz galiba? Eğer öyleyse size bir sorum olacaktı belki bir bilginiz vardır. Türk telekom saha kabininden hız çıkışını neden 87 mbit e sabitlemiş olabilir bir bilginiz var mı? Modemimde gözüken maksimum değer 135 mbit ki şansıma tip7 saha dolabı evimin önünde hemen. Ama bir kısıtlama var ki Türk Telekom da Turknet de maksimum hızınız sizin 87 mbit diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaniler

Hocam Telekom da kaç ping alıyorsanız türknette de aşağı yukarı aynı pingi alırsınız

TT da 60 70 arası alıyodum türknette 39 50 arası alıyorum sabit

• Yüksek Hız Alanı 50mb hız olarak Adil Kullanım Hız Alanı 16mb hız olarak gözüküyor ben şuan 10mbit alıyorum akk sonrası hızım 5mbit mi olur yoksa internette yazdığı gibi 16mbit hız olarak kalır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetinov -- 22 Haziran 2017; 11:49:29 >
  • Selamlar herkese,

Bölgemizde türknetin sorgulama sistemiyle kontrol ettigimde (sanırım 1 2 ay önce) 50bit VDSL alabilcegimiz görünüyordu. şimdi kontrol ettigimde 16mbit ADSL görünüyor ? acaba nedendir ?
  • cetinov C kullanıcısına yanıt
    Sanırım modeminizin VDSL uyumlu olmadığı için ADSL hızları alıyorsunuz. Akk konusu ise paketiniz neyse ona göre düşer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cmravclr C kullanıcısına yanıt
    Yok ben görevli değilim Turknet de. Ama ikisi de 87 diyorsa vardır illaki bir bildikleri hocam. Çoğu kişinin modemin de 125 135 görünen var ama o değerleri alan yok.

• Türknet yaz için AKN yi 250 gb yaptı , 3 ay boyunca devam edecekmiş ek olarak uygun olursa da sürekli 250 gb vereceklermiş

• metal_my666 kullanıcısına yanıt
    Adresinizde uygun vdsl portu yoktur. Adsl port daha çok olduğu için vardır. Adsl işinize görürse adsl ile başlayın vdsl e geçmek istediğinizi söyleyin.

• ThesadisT kullanıcısına yanıt
    anlıyorum çok teşekkür ederim hocam. Agustos sonu bitiyor sözleşme olmazsa adsl başlayıp VDSL talep ederim ama verirler mi emin degilim :)
  • Turktelekomdan kablo çekimi gelicek ekip belgeler onaylandıktan sonramı gelirler 14 de başvurdum 15 de sistemde ev telefonu numaram cıkmış o günlerde evde kimse yoktu evin ankastre kutusu direkten gelen kablo geliyordu ama eskiden beri öyle yeni kablo çekimi yok o eski hat üzerinden mi bağlamış olabilirler yoksa hiçmi gelmediler kaç kere kayıt bıraktım telekomdan kimsede gelmedi daha kablo cekimi olmadan telefon no cıkarma kafamda deli sorular

• Belgeler ulaşmasa bile bağlantı yapılıyor ancak internete erişemiyorsunuz. Yolladığınız evraklar işleme alınınca internete erişiminiz açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evrakları beklemiyorlar gelmiştir telekom ekibi. Ankastrenize kontrol edin. Turuncu beyaz kablo bırakırlar genelde ucu boş. Siz onu evinize giden kablo ile değiştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Evrakları beklemiyorlar gelmiştir telekom ekibi. Ankastrenize kontrol edin. Turuncu beyaz kablo bırakırlar genelde ucu boş. Siz onu evinize giden kablo ile değiştirin.

Onlarda sizin gibi diyor ama ucu acık kablo yok kablo cekimi va olmadan telefon numaram nasıl cıktı onuda anlamadım. Bayramdan sonraya sarkıcak sanırım telekom ağırdan alıyor işi

• 
Sayfa: önceki 603604605606607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.