Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    1 Not

Başvuru oluşturdunuz ise mail adresine evraklar yollanır. Iki sayfada imza yerleri var bunları doldurup her hangi bir kargo şirketi ile gönderebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ödemeyi kendiniz yapacaksanız kargonun. Karşı ödemeli kabul etmiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    karbonbazliorganizma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    428 Mesaj

Teşekkürler.

|
    |
    ThesadisT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar.Bende turktelekom'dan turknet'e geçmeye çalışanlardanım.Belgelerin ulaşması 4 5 gün sürdü.Bugun belgeler ulaştı fakat daha bildirilmemiş.Aynı zamanda benim taahütüm bugün ayın 19'unda bitecekti.Şimdi Turknet aktivasyonu yapılana kadar geçen sürede atıyorum 5 gün sürdü(okuduğum yorumlara göre daha fazla da sürebillir). Bu sürelerin ücretlendirmesi nasıl olacak. Başlangıçta sıkıntı olmayacağını söylemişlerdi ama şimdi farklı şeyler söylüyorlar.MH ile konuşurken telefon kesiliyor felan.Daha önce benzer durum yaşayan bilgilendirirse sevinirim.

Orijinalden alıntı: dustuysekkalkarız

Merhaba arkadaşlar.Bende turktelekom'dan turknet'e geçmeye çalışanlardanım.Belgelerin ulaşması 4 5 gün sürdü.Bugun belgeler ulaştı fakat daha bildirilmemiş.Aynı zamanda benim taahütüm bugün ayın 19'unda bitecekti.Şimdi Turknet aktivasyonu yapılana kadar geçen sürede atıyorum 5 gün sürdü(okuduğum yorumlara göre daha fazla da sürebillir). Bu sürelerin ücretlendirmesi nasıl olacak. Başlangıçta sıkıntı olmayacağını söylemişlerdi ama şimdi farklı şeyler söylüyorlar.MH ile konuşurken telefon kesiliyor felan.Daha önce benzer durum yaşayan bilgilendirirse sevinirim.

Aynen bu kesilme olayı abonelik sonrasında sorununu aktarırken olabiliyor. Ama şimdi bu da Turk Telekom'un yüzündendir kesin. İşin ironisi bir tarafa Turknet'te sorun yaşamayan vdsl kullanabilen az bir kesim var ve bu kişiler Turknet'e destek olmak için çalışıyorlar. Haklılar da onların açısından bakarsan. Memnun olanlar da memnun olmayanlar kadar gelip buraya düşüncelerini yazıyorlar.
    |
    |

• Yarbay
    2648 Mesaj

Teşekkür ettim ben de nisan ayında geçtim bi müşteri hizmetlerini arayayım en iyisi. Arkadaş da 350gb kota resmi atmış iyi mi

|
    |
    Reco. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    190 Mesaj
    yeni modem aldım vdsl destekli ayarlarını yaptım ama hızım hala aynı yardım edicek var mı

Orijinalden alıntı: mtatar19

Buda kanıtı

ne zaman üye oldunuz hocam?

|
    |
    quote:

Buda kanıtı

Slm.

Önceki sayfalara bakmadım.

Standart 250 üzerine 20 TL verip 100GB +AKN aldınız galiba.

i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W
  • Yüzbaşı
    691 Mesaj
    |
    |
    |
    |

daha 2 ay önce 3 mbit kullanıyordunuz ne ara 75i beğenmez oldunuz
    |
    |
    gokceonur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Modem arayuzune giris yapip kablosuz seceneginde kanali 1 bant genisligini 20mhz getirerek deneyebilirsin. Olmassa tek tek degistirerek dene.

Bndede ayni sorun vardi bu ayarlari degistirerek tanimlanan hizi alabiliyorum.

|
    |
    arda211 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanlis bilmiyorsan arkadaslar duzeltsin.

ATM yazan yerin PTM olarak gorunmesi lazim. Suan interneti adsl olarak kullaniyorsunuz.

|
    |
    cetinov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam öyle birşey yapmadım . Bende anlamadım ama akn 350 gb gözüküyor .

|
    |
    isoomail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Hocam öyle birşey yapmadım . Bende anlamadım ama akn 350 gb gözüküyor .

O zaman hayırlı olsun.
    350 GB'ın tamamını kullanmazsanız bile AKN korkusu olmadan kullanmış olacaksınız bu ay.

Edit: Gerçi Türknet kullanıcılarının AKN korkusu zaten yok. Adamlar durup dururken 150 GB'ı 250 yapalım diye zorluyorlar :)
    (Bu edit, şanssız olup aksilik yaşayan arkadaşları ayırararak yazılmıştır. İnşallah onların da sorunları çözülür bir an önce)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 19 Haziran 2017; 23:43:43 >
    |
    |
    i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W
  • Yarbay
    2162 Mesaj
    Cuma günü belgelerimi gönderdim, pazartesi modemim geldi salı kurulum yapıldı akşamına internetim açılmıştı. 75mbit vaat ettiler kablosuz 60-65 civarı gördüm. Sıfırdan kurulum yaptırdım, bina yeni yapıldı telefon hatları çekilmiş kablolar bağlanmamıştı. TT ekipleri her şeyi halletti ve internetim açıldı. Gayet güzel ilerledi süreç, şimdilik bir sıkıntı yaşamadım umarım böyle devam eder.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Garnett_44

Yanlis bilmiyorsan arkadaslar duzeltsin.

ATM yazan yerin PTM olarak gorunmesi lazim. Suan interneti adsl olarak kullaniyorsunuz.

nasıl düzeltebilirim yardımcı olucak var mı

CSGO'da 80-90 + loss ve chokela oynarsınız
    R6 Siege'de 200 civarı
    Overwatch'ta 150-160 civarı
    |
    |

Orijinalden alıntı: PomPom

daha 2 ay önce 3 mbit kullanıyordunuz ne ara 75i beğenmez oldunuz

Hayatımda sizin kadar gereksiz insan hiç görmemiştim, bu ilki bana yaşattığınız için teşekkür ederim.

|
    |
    Abone olduğumdan beridir bu kadar stabil bir hızı yeni yeni yakalamaya başladım. Hattımın 102mb e tanımlı olduğunu ancak bölgenizdeki fiber kutudaki vdsl kartının 75mbps tanımlı olmasından dolayı alabileceğiniz en yüksek değeri modemde alıyorsunuz dedi müşteri temsilcisi... telekom altyapısı*
    http://www.speedtest.net/my-result/6391445012

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 20 Haziran 2017; 10:57:44 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
Lastik Fiyatları
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,443
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.