Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.308
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    582 Mesaj
    Tasinacagim icin interneti kapattiracagim. Ucret odemeden haziran 5e kadar kullanamaz miyim acaba? Ve haziran ayi faturasi odememek icin kapatma islemine ne zaman baslamam lazim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Teşekkürler eksik olma hocam
    |
    |
    kron0S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Turknet müşteri hizmetleriyle iletişime geçin hattınız vdsl destekliyorsa vdsle geçirilmeyi talep edin
    |
    |
    |
    |

teşekkürler
    |
    |
    Bahsedilenler: Rodimus01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör cyber tech

Geçiş için evrakları yollamıştım geçen hafta pazartesi günü evraklar turknet e ulaştı.

Tam 1 hafta oldu halen geçişi tamamlayamadılar. Telefonu geçirmişler ama onuda kullanıma kapatmışlar hiçbir yeri arayamıyoruz. İnternet zaten geçmedi.

Müşteri hizmetlerinden başka arayabileceğim bir numara var mıdır ?
    Bu turknet müşteri hizmetleri insanı sinir etmekten başka bir işe yaramıyor yemin ediyorum bıkkınlık getirdiler.
    |
    |
    3 haziranda TTNET taahhütüm bitiyor ve şuan taşırsam 66 lira cayma bedeli çıkıyor.
    TURKNET 50mbit 150gb aknli tarife için müşteri hizmetleriyle görüştüm.
    3 haziran taahhüt bitiş tarihiniz için randevu alalım aynı gün ttnet aboneliğiniz sonlandığı anda 10dk lık bir kesintiyle sizi geçirelim dediler.
    O 10dk içerisinde de yeni kullanıcı adı şifremi vereceklermiş modemim için.
    Şimdiden başvurunuzu alalım evrakları gönderin 3 haziranda taahhüt bitti anda direk taşıyalım beklemeden kullanalım dediler.
    Kullanan taşıyan arkadaşlardan önerilerini ve bilgilendirmelerini bekliyorum.
    Tek korkum şimdiden başvuru yapmama rağmen 3 haziran tarihinde değil de 3-5 gün bekletilerek internetsiz bırakılmak çünkü sürekli kullanmam gerekiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Merhaba ;

Geçiş için evrakları yollamıştım geçen hafta pazartesi günü evraklar turknet e ulaştı.

Tam 1 hafta oldu halen geçişi tamamlayamadılar. Telefonu geçirmişler ama onuda kullanıma kapatmışlar hiçbir yeri arayamıyoruz. İnternet zaten geçmedi.

Müşteri hizmetlerinden başka arayabileceğim bir numara var mıdır ?

Forumda TurkNetDestek ve doominsert nickli turknet çalışanları mevcut onlara ulaşabilirsiniz

TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş

7/24 Çağrı Merkezi: 0 850 288 80 80 / 0 850 288 70 01
    Faks: 0 212 216 55 60
    e-mail: musterihizmetleri@turk.net

Telefonunuza google playden TurkNet Online İşlemler programını kullanarak ileişime geçebilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turknet.oim&hl=tr
    |
    |
    Bahsedilenler: doominsert , TurkNetDestek

• Binbaşı
    1002 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

3 haziranda TTNET taahhütüm bitiyor ve şuan taşırsam 66 lira cayma bedeli çıkıyor.
    TURKNET 50mbit 150gb aknli tarife için müşteri hizmetleriyle görüştüm.
    3 haziran taahhüt bitiş tarihiniz için randevu alalım aynı gün ttnet aboneliğiniz sonlandığı anda 10dk lık bir kesintiyle sizi geçirelim dediler.
    O 10dk içerisinde de yeni kullanıcı adı şifremi vereceklermiş modemim için.
    Şimdiden başvurunuzu alalım evrakları gönderin 3 haziranda taahhüt bitti anda direk taşıyalım beklemeden kullanalım dediler.
    Kullanan taşıyan arkadaşlardan önerilerini ve bilgilendirmelerini bekliyorum.
    Tek korkum şimdiden başvuru yapmama rağmen 3 haziran tarihinde değil de 3-5 gün bekletilerek internetsiz bırakılmak çünkü sürekli kullanmam gerekiyor.

3 hazirandan önce de geçse sonra da geçsen kesinti anlık olacak... Haftaya hafta başında evrakları yollayın günü geldiğinde geçirirler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    893 Mesaj

Herkes 3-5 gün bekledik falan diye şikayet ediyorlar...
    |
    |
    yasin613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Me[S]uT

Turknet'in boş vdsl portu temin edememesi üzerine TTNet'e geçiş yapmıştım, ardından tekrar Turkneti arayıp nakil işlemlerini başlattım VDSL portu turknete nakil oldu Zaten çıkacak olan cayma bedelini 120 tl ye kadar karşılıyorlar ttnetten ilk ayda taahhüt bozduğum için tahminen kampanyasız ücretten 80-85 tl civarı bir cayma bedeli çıkacak faturasını Turknete yollayacağım

modem vs almadıysan 14 gün içinde yasal hakkını kullanıp tek kuruş ödemeden iptal edebilirsin.Süreyi doldurmadıysan bilemem
    |
    |

• Yarbay
    2475 Mesaj
    kotanın kendi kendine dolduğundan şikayet arkadaşlar bir kota programı kurup karşlaştırsın bence. ben networx 5.5.5 programını kullanıyorum. henüz 3 gündür turknet kullanıyorum. şimdilik turk.net'teki kota ile programdaki kota aynı. dünde gece 2.10 civarı 900 mb civarı birşey indirdim. bugün kontrol ettiğimde gece yapılan download kısmına doğru olarak işlemişlerdi. bende sorun yok yani. umarım sorun yaşayan arkadaşların da sorunları kısa süre içinde çözülür.
    |
    |
    Turknet uyeligi baslatacagim yaz icin 3 aylik. Modeme sahip degilim, 180tl ye Turknetin verdigi modem yeterli mi? Yoksa uzerine biraz daha koyup sunu alsaniz daha rahat edersiniz dediginiz bir cihaz var mi?
    Qualcomm Snapdragon 835 Octa-core CPU, Adreno 540 GPU | 6-inch Optic AMOLED (18:9), 2160x1080 FHD+ | 64/128GB UFS 2.1 | 6/8GB LPDDR4X Ram | 20MP (IMX 376k) f/1.7, 16MP (IMX 398), f/1.7 Dual Rear Camera | 16MP (IMX 371), f/2.0 Front Camera | 3300mAh Battery | One-touch fingerprint sensor | 802.11ac Wi-Fi, 2x2 MIMO, Bluetooth 5.0, aptX HD, USB-C (2.0), NFC ,GPS
  • Yarbay
    3237 Mesaj
    Arkadaşlar benimde ttnet tahhütüm doldu bende türknete geçiş yapacağım.

Fazla bilgim yok bana yardımcı olabilir misiniz?

Öncelikle türknetin sitesne girdim forumu doldurum son aşamaya geldim kredi kartı bilgilerimi istedi?

Birincisi bunu vermeden abonelik başlatamıyor muyum illa vermek zorundamıyım ?

İkincisi ? Evrakları nasıl yollayacağım nasıl dolduracağım forumu onlar mı verecek? Kafam karıştı konuyu okudum ama net bir şey anlamadım
e-ticaret
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.