Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.422
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    3637 Mesaj
    Arkadaşlar bir akıl verecek olan var mı?

5 haziranda taahütüm bitiyor, temmuz sonu taşınacağım. Bulunuğum evde türknet 16mbit alabilirsin diyor, taşınacağım evde 50mbit.
    Burda üyeliği başlatsam yeni evde 50 ye kadar verirler mi bana yoksa yeni eve geçmeyi mi bekliyim?
    Bu 2 aylık boşluğu mobil internetle idare edebilirim acelem yok.
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    7186 Mesaj

Vodafone üzerinden sorgulama yaptınız mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fortescue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tabiki de turknete, ttnet bana en fazla 16 alırsın diyordu alt yapı benim ben veremedikten sonra kimse veremez ve 14alıyordum. Turknet 50alırsın dedi 41alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fortescue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 480mrt

quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Arkadaşlar benim adresimde port yokmuş. Bina yeni daha bir yılı anca doldu. Port açtırmak için neler yapmam gerekli?

TTnet'in 4 gb kotalı taahhütsüz tarifesine başvurun. Açılır açılmaz kullanmadan türknete geçiş işlemlerini başlatın.

Hocam ise yariyormu, yeni abonelik yaparken port sorunu var deyip islem yapmiolar!!

Turknete sor evden taşınacağını söyle yardımcı olurlar herhalde veya ne yapılabilir onu söylerler. Dua et erkek müşteri temsilcisi çıksın bayanlara laf atmak zor onalrın düşüncelerinin önünde bir cam var ışık oradan bize geliyor ama bizden onlara gitmiyor. Bugüne kadar bir şey anlatabilmiş değilim

|
    |
    michael j fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tamam öyle yapayım o zaman, sağol.
    |
    |
    kaazto28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yarbay
    3701 Mesaj
    arkadaşlar lazım olan varsa elimde 5650 ve 5760 modem var 5760 torrent destekli konuşulur anlaşılır

• Yarbay
    4193 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Arkadaşlar TTNET Kapsama haritasına giriyorum. Bu lokasyonda Türk Telekom ADSL internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. diyor bildiğim kadarıyla ADSL max 16 mbps. Superonline da da aynı şeyi diyor

fakat Türk net e girdiğimde ALABİLECEĞİNİZ HIZ 35 Mbps diyor. Şimdi ben hangisine inanayım?

TurkNet VDSL de sunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Son Perde -- 1 Mayıs 2017; 22:18:16 >

Ben de bu olumlu yorumlara güvenerek internet bağlatmak için doldurduğum evrakları kargoyla bunlara gönderdim. Telefonuma ve mailime on beş gün boyunca evraklarınız ulaşmadı mesajı geldi durdu. Müşteri hizmetlerini üç defa aradım, evrakların ellerine ulaştığını söylediler. Yine de mesajlar gelmeye devam etti, evrakların ulaşmadığına dair. Yirminci gün sonunda internetiniz aktif dediler fakat ne telefon çalışıyordu ne internet. Defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeden sonra dediler ki sorun sizden. Elektrikçi çağırdım, hattınızda sorun yok dedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım, sorunun Türk Telekom'dan kaynaklandığını söylediler. Üç gün sonra aradılar Türk Telekom'daki sıkıntının giderildiğini söylediler. İnternet ve telefon bir kez bile aktif olmamıştı oysa. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım, yine sorun sizde dediler. Başka bir tamirci daha çağırdım. (her gelişlerinde 50 tl alıyorlar bu arada) Gelen adamı müşteri hizmetleriyle konuşturdum telefonda. Müşteri hizmetleri sıkıntının Türk Telekomun yeni müşteri kazandırmamak için kasıtlı olarak sıkıntı çıkarmasından kaynaklandığını söyledi. İkinci tamirci de bir şey yapamadan gitti.

Evrakların teslimi için on beş, internetiniz aktif demelerinin üzerinden yirmi beş gün geçti. Sabrım tükendi, arayıp iptal edin dedim. Bir gün sonra aradılar, sorunla bizzat ilgileneceklerini, iptal talebimi geri çekmemi söylediler. Kabul ettim. Ne mi oldu? Hiçbir şey. Gelenler bağlantının aktif olduğunu merkeze bildirip dönmüşler. Problem giderilmiştir diye mesaj gelince nevrim döndü. O zaman kadar bir kez bile sesimi yükseltmemişken artık dayanamadım ve arayıp iptal edin dedim, küfür etmeden ama bağırarak. Ertesi gün yine aradılar iptal etmeyin, sorunu çözelim diye. Artık sinirden ağlamaklı oldum. Buraya yazdığım süreci anlattım, kadın sadece dinledi. Haklısınız, dedi ve kapattı. Bir hafta sonra fatura geldi, 75 tl. Bir defa bile kullanamadığım internete bu parayı verecektim. Daha doğrusu kredi kartından çekmişlerdi çoktan. Müşteri hizmetlerini aradım, inceleyeceklerini söylediler. Birkaç gün sonra da faturada bir yanlışlık olmadığını belirten bir mesaj attılar. Kurtuldum çok şükür, deyip arkasını bıraktım.

Demem o ki çok iyi bir firma olabilir, çoğu kişi memnun olabilir ama benim Turknet'le maceram bu şekilde. Hani burada ayrı bir rezalet başlığı açılsa sezadır ama forumun şikâyet sitesine dönüşmesini sevmiyorum. Bu kadar memnun olan varsa vardır bir bildikleri. Dört yıl TTNET, arkasından Superonline Fiber kullandım üç yıl. İkisiyle de hiçbir sıkıntı yaşamamıştım, bunlar gözümü korkuttu. Geçen cuma Türk Telekom'a başvurdum, cumartesi 13.30'da internet bağlandı. Şimdi bu kadar olan şeye rağmen yine de cayma bedeli çok çıkmazsa Turknet'e geçeyim diyorum. Acaba aynı serüveni tekrar yaşar mıyım?
    |
    |

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Bu Turknette akşamları hızlarda sıkıntı var genelde.75 mbps pakaet var.Normalde 24 e düşmesi lazım.Turknet zaten %20 kesinti yapıyor.Hız 24 gelmesi gerekirken 19-20 falan geliyor.Birde akşamları sıkıntı oluyor.Gelen hız aşağıda.

Phanteks Eclipse P400S | GIGABYTE Z370 AORUS Ultra Gaming | MSI NVIDIA GeForce GTX 1080 GAMING X 8G | Intel Core i7-8700K | Corsair Hydro Series H100i v2 | Corsair 2x8 16GB 3000MHz DDR4 RAM | EVGA SuperNOVA 650 G3 80 Plus Gold | Sandisk 480GB SSD Plus | Crucial BX300 240GB SSD | Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM | Corsair Gaming Strafe RGB Mekanik Klavye | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Corsair Gaming Void Pro RGB Gaming Headset | 3x Corsair HD120 RGB Fan | 2x Corsair LL120 RGB Fan | Corsair Lighting Node PRO
    Samsung LC27HG70 27" Curved HDR QLED Gaming Monitor 2K 144HZ
  • Binbaşı
    1867 Mesaj

Bilmiyorum. Epeydir bu başlığı takip ediyorum, daha önce bu sorunu yaşayanlara böyle tavsiye ediyorlardı. Ki gayet mantıklı bence. TT yeni üyeye hayır demez, port açılır, hemen türknete geçiş yapılır ve mutlu son
    |
    |
    thewhitewolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bilmiyorum. Epeydir bu başlığı takip ediyorum, daha önce bu sorunu yaşayanlara böyle tavsiye ediyorlardı. Ki gayet mantıklı bence. TT yeni üyeye hayır demez, port açılır, hemen türknete geçiş yapılır ve mutlu son

Bizde deneyelim bakalim, tesekkurler

|
    |

Orijinalden alıntı: constantine05

Bu Turknette akşamları hızlarda sıkıntı var genelde.75 mbps pakaet var.Normalde 24 e düşmesi lazım.Turknet zaten %20 kesinti yapıyor.Hız 24 gelmesi gerekirken 19-20 falan geliyor.Birde akşamları sıkıntı oluyor.Gelen hız aşağıda.

Bende de aynı

• Yarbay
    2042 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Bu akşamları hızın 3-4 mbps civarına düşmesi süreklilik arz ediyorsa taahhüt bozdurup ceza ödeyip, vdsl modem için para ödeyip TurkNete geçmenin bir anlamı yok sanırım. Gündüz zaten evde yokuz. Akşam da karın ağrısı yaşamayalım.

aynen öyle. gündüz zaten işte oluyoruz. akşamki internet keyfimiz de yavaşlıktan dolayı kaçıyor. 1 ay içinde ücretimizi iade ediyorlar. düzelmezse turknetten ayrılacağım. şu an vdsl netimle 2 mbit hızla giriyorum nete. şu mesajı atarken bile zorlanıyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: TurkNetDestek
    Evine Taahhüt olmadan ADSL veya FIBER İnternet ve Heryöne 1000 DK Sabit Telefon Bağlatmak İsteyen Arkadaşlar Aylık 59,99-TL. Memnun kalmazsanız da kapatabiliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve memnunum. Üstelik bu linkten başvuru yaparsan sen de ben de ilk 1 ay ücretsiz internet kullanacağız. Sayfa açılınca davet kodunu kullana tıklayıp formu doldurmanız yeterli. Başvuru için tıklayın.-->https://turk.net/p/ALU88BA78PEP/
  • Çavuş
    49 Mesaj
    quote:

TTNet in abonelik başlangıcında aldığı 192 tl abonelik ücreti var

Bence iyi bir fikir değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam görüyorum Türknet üzerinden yüksek hızlı internet alıyorsunuz.Benim oturduğum binada Türktelekom fiber kutusu var.FTTB (Binaya kadar fiber, daireye VDSL2 sinyali) sistem üzerinden internete erişiyorum.Türknet bana fiber hizmeti verebilir mi ? Siz nasıl hizmet alıyorsunuz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: constantine05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör O Dedi Yoh Yoh

• Binbaşı
    1477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: huzyin67

quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Bu akşamları hızın 3-4 mbps civarına düşmesi süreklilik arz ediyorsa taahhüt bozdurup ceza ödeyip, vdsl modem için para ödeyip TurkNete geçmenin bir anlamı yok sanırım. Gündüz zaten evde yokuz. Akşam da karın ağrısı yaşamayalım.

aynen öyle. gündüz zaten işte oluyoruz. akşamki internet keyfimiz de yavaşlıktan dolayı kaçıyor. 1 ay içinde ücretimizi iade ediyorlar. düzelmezse turknetten ayrılacağım. şu an vdsl netimle 2 mbit hızla giriyorum nete. şu mesajı atarken bile zorlanıyorum.

Kimseyi küçümsemem, bu küçümseme de değil ama bugün TurkNet'i aradığımda karşıma çıkan temsilcinin diksiyonu, yeterli doonanıma sahip olmadığını hissettirir nitelikte konuşması bile firma hakkında aklımda bir şeylerin şekillenmesine vesile oldu. Bir de hem TurkTelekom altyapısını kullanacaksın, hem de TurkTelekom'dan daha düşük fiyata daha hızlı hizmet sağlayacaksın. Bana inandırıcı gelmiyor.

340 TL (-120 TL TurkNet karşılıyor) 220 TL TurkTelekom tahhüt bozma bedeli, artı 200 TL civarı da vdsl modem alarak yaklaşık 450 TL zararla kullanıcılarının yorumlarını okuduğumda çok sıcak bakamadığım bir iss'ye geçmek sanırım şu an için macera olur. Varsın 16 mbps olsun karın ağrısı yaşatmasın.

• Yüzbaşı
    831 Mesaj
    turknet sitesinde alabilecek olugum hızım 35 mpbs görünüyor ama galiba bulunugum bolgede tt nin fiberi yok bildiğim tek şey superonline in yakın zamanda bölgeye fiber cektiği bizim apartmanın onundede beyaz fiber kutusu var bunun bi etkisi olurmu 35 i görebilirmiyim ayrıca akk sonrası 16 ya dusuyor galiba değilmi şuan vf supernet adsl 16 mbps kullanıyorum 14 felan görüyorum 5 aya tahattut bitiyor şimdiden bişey bakınayım dedim en uygun vdsl modem ne kadar ayrıca bu konuda bilgisi olan?
    |
    |
Lastik Fiyatları
Blogio
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,420
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.