Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.018
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekim ayından beri turknet kullanıyorum, ilk başlarda olumsuz yorumlardan dolayı tereddüt etmiştim ama taahhüt yok diye bağlattım beğenmezsem iptal ederim dedim. şuana kadar hiç üzmedi çekinen varsa düşünmeden denesin çünkü kaybedeceği hiçbir şey yok beğenmezsen başkasına geç boşuna taahhüt vermeyin iptal cezası ödemekten bıkmış biriyim
    Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• Teşekkür ederim önerileriniz için. Ben o civarda bir bütçe ayırmadım malesef. Ttnetin verdiği modemleri sahibinden.com da satanlar var. O modemler nasıl acaba. 60-70 civarına verenler var. İşimi görecekse o tip modemler de olabilir
  • Arkadaşlar merhaba,

Ben de an itibarı ile Türk Net abonelik sözleşmemi MNG kargo ile gönderdim. Daha sonra sizleri bilgilendireceğim.
  • Gönderdik evrakları bakalım bu fiyata taahhütsüzü deneyerek birşey kaybetmeyiz heralde :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.gü oldu hala hareket yok. Adıma sabit numara tanımlamışlar ama netten haber yok. Altyapı sorunu var diyor utanmadan. Ula sana başvuru yaparken zaten internet kullanıyorduk ne altyapı sorunu.

• qeep kullanıcısına yanıt
    Ben yalindan gectim adamlara ozellikle sordum yalin varmi yok illede tel olcak iyi dedik. Adamlar neti actilar sorun yok. 2 ay oldu telefon hatti yok. Zaten kullanmiyorum diye basta umursamiyordum ama is inada bindi.

Basvuruda turk telekom kaynakli altyapidan dolayi sorun oluyormus. Ne olursa olsun 2 ayda bi hatti acamaz mi insan. 2 aydir hep ayni cevap diyorum aciliyetinizi iletiyorim diyor ertesi sabah ariyorlar yine ayni cevap tt kaynakli altyapi sorunu

Bu haftada baglanmazsa btk ya sikayet olusturacagim bakalim

• Beyler kutunuz uzaksa ilk defa telefon hatti baglatacaksaniz kendim hatti eve cekririm diyen alsin yoksa hic tavsiye etmem ben sitenin girisinden evime baglantiyi kendim sagladim destekleri yokmus bilmiyenlere duyrulur ama fiyati hizi simdilik guzel

• HeRo11 kullanıcısına yanıt
    Btk'ya şikayeti bastım bile. Böyle gevşek gevşek iş mi olur ya? Bana net bilgi vermiyorsan yalan bilgi de vermeyeceksin.

• Arkadaşlar eski tarifem turkcel superonline idi.adamlar peşimi bırakmıyo teklif sunuyorlar hala ama turknete geçtim yarın bina panosundan hattımı saglayıp hizmete başlayacagım aldıgım tarife 75 mgb e kadar hız +150 gb kota+telefon 1000dk+sözlesme yok =60 tl

Turkcellde FİBER 50 megabit hız +150 gb kota+100 dk tel+ilk 3 ay ücretsiz 27 ay sözlesme =65 tl teklifini yaptılar eger mayısta BTk düzenleme yaparsa kota aşsam bile hızım 25 olacak ,siz olsaydınız hangisine geçerdiniz arkadaşlar ?

Şunuda belirtiyim turknet telefon panosuna kadar 75 mgb hız saglıyo ama evdeki tesisat kötü ve bozuk ttnette zamanında cok problem yaşamıştım ... öneriniz neler?

• Turknet ile Twitter'da sorun yaşayan var mı acaba? Sayfalar bozuk olarak açılıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Turknet ile Twitter'da sorun yaşayan var mı acaba? Sayfalar bozuk olarak açılıyor...

Türk telekom twitter'ı yavaşlatmış olabilir, bende de birkaç gündür doğru düzgün açılmıyor.
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Farklı dns ile denediniz mi? Turknet'in dns'ler problemli gibi bu aralar.
  • 3-4 gün önce başvurdum ertesi gün turk telekomdan gelip aşagıda çalışma yapmışlar.evrakları yolladıktan sonrada hemen açıldı internetiniz diye bilgi geldi ancak dün eve gidip modemi telefonu baglıyım diye ugraştım sinyal yok. turk telekom eve gelip sinyal geliyomu gelmiyomu diye bakmamış sadece aşagıdaki kutuya işlem yapmış. eve gelip sinyal varmı dogru daireye bagladık mı acaba diye bakmamış. normalmidir bu? elektrikçimi çagırsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasilyapsam

Turknet ile Twitter'da sorun yaşayan var mı acaba? Sayfalar bozuk olarak açılıyor...

AYNEN Bende de var.twitter karusuk kurusuk acılıyor.
  • nasilyapsam N kullanıcısına yanıt
    Hic turknetle alakalı olabileceğini düşünmemiştim ama bende de var bir kac gündür.

• isseyy kullanıcısına yanıt
    Bağlantı kablosunu bizim mi halletmemiz gerekiyor. Bize de geldiler adamlar kapıya gelip 1 laf bile etmedi , aşağıda 1-2 dakika bir şey yaptılar. Anlam veremedim. Aşağı indim bir şey yok. Daha da kötüsü kablo vs ortada yok , kutunun hangisi olduğunu nasıl bulabiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Bağlantı kablosunu bizim mi halletmemiz gerekiyor. Bize de geldiler adamlar kapıya gelip 1 laf bile etmedi , aşağıda 1-2 dakika bir şey yaptılar. Anlam veremedim. Aşağı indim bir şey yok. Daha da kötüsü kablo vs ortada yok , kutunun hangisi olduğunu nasıl bulabiliriz?

bizde aşagıdaki kutuda bir kabloya ismimi yazmışlar sadece o. Turknet çagrı merkezini aradım. ekip yönlendirelecek dedi. çözemezlerse elektrikçi çagırıcam artık.
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Aynen bu şekilde kabloya daire no 3 yazıp gitmişler. Size müşteri hizmetleri bağlantıyı yapacaklarını söyledi mi ?

• Kakà kullanıcısına yanıt
    yukarı sinyal gelip gelmediğinin kontrolünü yapmadan gitmişler dedim ekip yönlendirelim dediler bakalım gelen ekip herhangi bir şey yapacakmı? yapmaz kendi başımızın çaresine bakcaz.
  • Kakà kullanıcısına yanıt
    Türk telekomdan gelenler kablo bağlayıp gidiyor. Anlaşmamız böyle geri kalanı siz halledeceksiniz diyorlar. Bir elektrikçiye yaptırabilirsiniz.

Aslında yaptıkları şu: kutuda kablo bağladıkları numaraya sinyal veriyorlar. Yani eğer sizin hattınızın olduğu sırayı biliyorsanız o sırayı gösterip buraya sinyal gönderin diyebilirdiniz. Ben böyle yaptım. Elektrikçiyle uğraşmadım.

Ama artık eve giden hattı kablo bağladıkları yere bağlatma ız gerekiyor malesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.