Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bugun basvurumu yapacagim internete! Simdi pek anlayamadim ttelekomcular sadece kutudan bağlantı yapıp gidiyorlarsa turknet teknik ekip yollayip baglanti kontrolu ayari yapmiyor mu?!? Cok saçma geldi bana

Ben daha once yalin ttnet kullanmıştım. Şimdi aşağıdan bağlantı yapılsa buradaki arkadaş gibi elektrikçi çağırmama gerek olacak mı gene?

Birde elimde ttnetten kalma tplink td w8101g adsl+modem var

http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w8101g-1-port-wireless-adsl2-modem-pm-bd97469

16mb destekleyen internet için uygun bir modem mi sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazacak -- 24 Mart 2017; 7:1:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yazacak kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 ay öncesine kadar ttnet kullanıyordum. Türk telekomdan gelenler sizin hazır olan hattınızın varlığını umursanıyor. Mesela 10. Sıra boşsa oraya iki kablo iliştirip gidiyor. Sonra da o kutudaki 10. Sıraya sizin sinyali gönderiyor. Ben benim hattım bu, neden tekrar iş çıkarıyorsunuz deyince emin misiniz dediler. Evet eminim deyince sorumluluk sizin deyip oraya sinyal vereceklerini söyleyip gittiler.

Eğer hattınızın apartman kutusunda hangisi olduğunu biliyorsanız telekom ekibi gelince onlara söyleyin. Hiç uğraştırmadan halledin

Modem işi pek anladığım bir konu olmadığı için bişey diyemeyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı şekil apartman girişine kabloya adımı yazıp gitmişler. Kendim bağladım. Modemin adsl ve internet ışıkları da kesintisiz yanıyor fakat kullanıcı adı ve parolayı girip kaydetmeme rağmen bağlantı yok. Modem ayarlarında bağlantı mükemmel diyor. 15mbit download/ 1mbit upload görünüyor.

Mh'yi aradım, sistem güncellemesi var kontrol edemiyorum ama anlattığınız gibiyse çoktan bağlanmış olmanız gerekiyor dedi. Olmayınca bir kaç saat sonra arayın tekrar bakalım dedi. Öylece bırakım.

• Nasıl arkadaşlar memnun musunuz yeni bağlantı değil benimki türknet e taşıyacağım.?

• qeep kullanıcısına yanıt
    Benimde öyle oldu hocam evin önündeki kutudan 2 kablo çıkartmışlar isim soisim yazıp gitmişler zaten o iki kabloyu daha önce vodafoncular takmıştı her neyse 2 gün oldu benimde sinyal yok arıyorum kayıt açıyorlar paso bakalım pazartsiye kadar beklerim halledemezlerse başka firmaya artık. Ama yüksek ihtimal türk telekom port,u açmadı ondan gelmiyor sinyal türknet destek hattı biz açtık netinizi diyor ama sinyal yok.
  • Turknet kullanicisiyim

10gun önce aradılar

1000dk 150akn li sınırsız tahattutsuz kullanıyorsunuz

59.99tl

Aynı fiyattan 1000dk sinirsiz internet (adsl) akn yi kaldıralım dediler

Tamam dedim

59.99 akn yok ; )

Yuppi ; )

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı durum bende oldu. Türk Telekom saha dolabından interneti vermiyor ondan oluyor. Ekip göndermeleri gerek.

• Turknet belirli bölgelerde akn yi kaldırmış...Sakarya listede var ama bulunduğum bölgede henüz yokmuş, bekliyeceğiz...

https://turk.net/aknsiz-internet/
  • An itibari Turknete geçmiş bulunmaktayım. İlk günden AKK'yi de kaldırdılar lakin hızım şu anda 0.85 mbps. Hemen müşteri hizmetlerini aradım. İki gün içinde halletcez dediler. Bakalım bekliyoruz. Durumu buradan haber edecem.

• TÜRK NET KULLANMAK AYRICALIKTIR

• turknet yöneticileri sağolsun düzgün bir şekilde milleti sağmadan para kazanıyorlar. anlayın nasıl sağıldığımızı. diğerleri yüzlerce paket çıkartıyorlar yetmiyor 2-3 ayda bir bu yüzlerce paket isim değiştiriyor. hepsi anlamsız, ne kopartırlarsa mantığı. hizmet dediğin böyle olur, tek paket bilemedin 2-3 paket olur.

50 mbit 150gb akn ye geçtim bende. eskisi bile iyiydi şimdi dahada güzel oldu.
  • ev telefonu olayınıda küçümsemeyin. evdeyken ev telefonu kullanın cep telefonları 2-3 dakka üzeri kullanımlarda ciddi ısınıyor ve baş ağrısı yapıyor. hele hele yarım saat konuşanlar varki ev telefonu çok iyi oluyor bu durumda.
  • dostlar 10 gündür turknet aboneisiy,m il3 gün cok iyi idi şuan internete resmen girmiyor sürekli kopma 0.39 mb çıktı hız testim ping 250 ms aradım teknik destek bana hız testi soruyor diyorum ki sayfa bile açılmıyor sen hız testi soruyorsun . dostlar ne dersiniz başımıza bela mı aldık yoksa ttnet benim portumu değiştirdi ? ne yapmamız lazım birde şu var modem arayüzüne giriyorum ayar yapacağım sayfa yada hızı göreceğim sayfa açılmıyor . modem airties 5650 lütfen bir fikir verindx
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

dostlar 10 gündür turknet aboneisiy,m il3 gün cok iyi idi şuan internete resmen girmiyor sürekli kopma 0.39 mb çıktı hız testim ping 250 ms aradım teknik destek bana hız testi soruyor diyorum ki sayfa bile açılmıyor sen hız testi soruyorsun . dostlar ne dersiniz başımıza bela mı aldık yoksa ttnet benim portumu değiştirdi ? ne yapmamız lazım birde şu var modem arayüzüne giriyorum ayar yapacağım sayfa yada hızı göreceğim sayfa açılmıyor . modem airties 5650 lütfen bir fikir verindx

işletim sisteminiz windows 10 mu
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Hat değerleriniz nasıl? Belki portunuzda sorun olmuştur veya altyapıda sıkıntı olmuştur o yüzden bağlantınız olamıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emekci35 E kullanıcısına yanıt
    değil bu arada modeme reset attım kuanici ayarlarini tekrar girdim.suan düzeldi gibi acaba nasıl.odlu hiç anlamadım .

• gelen 60787 giden 4094

ulaşılabilir ,60784 19359

snr 8.1 20.5

hat zayıflama 0 . 0

güç 14.5 8.9

degerlerim bunlar yalnız CS go da ping sürekli 80 100 lerde acaba DNS ayarını otomatik.degil elle mı atasam

• quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

gelen 60787 giden 4094

ulaşılabilir ,60784 19359

snr 8.1 20.5

hat zayıflama 0 . 0

güç 14.5 8.9

degerlerim bunlar yalnız CS go da ping sürekli 80 100 lerde acaba DNS ayarını otomatik.degil elle mı atasam

hocam trabzondamn mı kullanıyorsunuz bende almayı düşünüyorum öyleyse nasıl acaba internet ? birde akk kalktımı
  • Arkadaşlar merhaba,

* 22.03.2017 tarihinde evraklarımı imzaladım ve kimlik fotokopisi ile başvuruda bulundum.
    * 23.03.2017 tarihinde evraklarımı aldılar. İşleme koydular. TT Netten taşıma işlemini başlattılar. Bunlar bildiğiniz gibi evrak üzerinden olmakta.
    * 24.03.2017 tarihinde saat 23.59 da TT Net interneti kesti. Gece 00.00 da Türk Net müşteri hizmetlerini aradım. Telesekreter kullanıcı adı ve parolamı mesaj attı. 00.01 de modem şifremi ve kullanıcı adını değiştirdim. Şu anda hiçbir sıkıntı yok. Hızım 6.6 mbps.

Süreç bu şekilde odu. Türk Nete geçmekten korkmayın arkadaşlar. Şu an için en uygun internet Türk Nettir.
  • whitelated kullanıcısına yanıt
    yok kardeş orduluyum ama isantanbul Şirinevler e ait bu degerler

• 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.