Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.992
Cevap
181
Favori
764.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kısım hikaye sen kargoyla yolladıysan kargo teslimi geldiyse sana smsle(ben yurtiçiyle yolladım ulaştırdık diye geldi) ulaşmıştır zaten ama hemen güncellemiyorlar zaten ama 1 gün sonra ulaştıktan güncellemişlerdi bide işte onaylıyormusun geçişi senmi yolladın imzaladın diye arayacaklar sen tamam dedikten 2 gün sonra kullanıcı ve şifren gelir,bende öyle oldu en azından.

Oh artık şu 375 li numaranın aramasından bıkmıştım,çokta güzel oldu.
  • Merhaba arkadaşlar. Şuan Turknet'in 16 mbitlik adsl aboneliğindeyim. Vdsl modem alıp vdsl'e geçmek istedim. Yalnız şimdi geçiş yaparsanız fiyat farkı yansıtılır dediler. Ben de dedim iki paket de aynı fiyat nasıl fiyat farkı yansıyor? Ayın 1'inde geçişinizi yapalım dediler fiyat farkı yansımayacağını söylediler. Ben de kabul ettim. İşin tuhafı telefonla ulaştığım müşteri temsilcisi fiyat farkı ödemezsiniz dedi.
    Böyle bir fiyat farkı yansıtması var mı gerçekten? Yoksa eğer öne çekicem geçişi.
  • redoracle R kullanıcısına yanıt
    Perşembe arandım onay verdim ama telefona modeme gireceğim kullanıcı adı şifre SMS olarak gelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Merhaba arkadaşlar. Şuan Turknet'in 16 mbitlik adsl aboneliğindeyim. Vdsl modem alıp vdsl'e geçmek istedim. Yalnız şimdi geçiş yaparsanız fiyat farkı yansıtılır dediler. Ben de dedim iki paket de aynı fiyat nasıl fiyat farkı yansıyor? Ayın 1'inde geçişinizi yapalım dediler fiyat farkı yansımayacağını söylediler. Ben de kabul ettim. İşin tuhafı telefonla ulaştığım müşteri temsilcisi fiyat farkı ödemezsiniz dedi.
    Böyle bir fiyat farkı yansıtması var mı gerçekten? Yoksa eğer öne çekicem geçişi.

Mesele ayın 15 inde geçtiyseniz ilk 15 gün adsl kalan 15 gün VDSL üzerinden ücretlendirilir.En fazla 1 günün ücretini 2 kere alırlar 2/3 lira fazla ödersin.Taş çatlasa 5 TL yapar.Sonuçta VDSL/ADSL aynı fiyat 1 aya 2 faturamı gönderecekler.

• alembizim kullanıcısına yanıt
    Simdi arayip gecis isleminin one cekilmesini soyledim. 3 is gunu icerisinde gecisiniz yapilacak dendi. Bakalim ekstra ne kadar odeyecegim.

Vdsl de mantikli oldu. Ozellikle mayistan sonra akn hizlarinin guncellenecegini dusunursek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sah!n

Simdi arayip gecis isleminin one cekilmesini soyledim. 3 is gunu icerisinde gecisiniz yapilacak dendi. Bakalim ekstra ne kadar odeyecegim.

Vdsl de mantikli oldu. Ozellikle mayistan sonra akn hizlarinin guncellenecegini dusunursek.

Ben ADSL/VDSL geçerken kesinti oldu.İnternet gitti.Şansıma Türk Telekom arıza ekibi yakındaydı 30 dakikada geldi.ADSL/VDSL geçtikten sonra binanın içindeki kutuda portu degiştiriyormuş sanırım.Hatta 50 Mbit fazla belki sorun olur ben 40Mbit ayarlıyorum demişti.

VDSL geçiş tamamlandıktan sonra DSL ve internet ışıgı gelmezse arıza kaydı oluşturursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 12 Şubat 2017; 17:42:47 >
  • vdsl geçiş işleminde turk.net, türk telekomdan çok daha iyiymiş. yorumlara bakılırsa türk.net'te 2-3 günde adsl'den vdsl'e geçilebiliyor. ben türk telekom'a 18 ocak'ta geçiş için başvurdum 2-15 gün arasında geçiş olacak dendi ama 3 haftayı geçti hala online işlemlerde talep beklemede yazıyor. arayıp kayıt oluşturdum, face'ten, twitter'dan yazdım. en azından bir arayıp sorun hakkında bilgi verin dedim ama o bile yok. ne arayan var ne soran. Bir de şimdi utanmadan telesekreter arayıp, değerli müşterimiz sorununuz çözüldüyse 1, çözülmediyse 2'yi tıklayın diyor yakın zamanda sorunu çözmezlerse ben de türk.net'e geçeceğim. yeter artık.
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Herkes için öyle değil benim gibi bazılarımızı 1 ay bekletiyorlar

• 2 gündür internet kesiliyor ve 3 saat kadar gelmiyor. Telefon da çalışmıyor, komple bana gelen sinyal gidiyor. Böyle bir durum yaşayan var mı ? Sanki Türk Telekom santralden bilinçli kesiyor gibi. Tam da akşam 8'de yapıyorlar.
  • İlk ay 2 faturam çıktı ön ödemeli internet dediler bu durum normal midir.

• hocam, en azından bir arayıp gecikme hakkında bilgi verseler birşey demeyeceğim de, o kadar arıza kaydına rağmen kimsenin arayıp herhangi bir bilgi vermemesi beni kızdırıyor.
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Çalışma var olabilir santralinizde

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Çalışma da yok hocam, aradım kontrol ettirdim ne arıza ne de çalışma var. 8 civarı küt diye gidiyor ne ve gelmiyor 3-4 saat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Çalışma da yok hocam, aradım kontrol ettirdim ne arıza ne de çalışma var. 8 civarı küt diye gidiyor ne ve gelmiyor 3-4 saat.

Aramak ile çıkmaz o durum :) santralde portların yeri vs değişiyor olarabilir veya swich lerdeki yerler değişiyordur olabilir yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

İlk ay 2 faturam çıktı ön ödemeli internet dediler bu durum normal midir.

normalmiş hocam birkaç sayfa önce tartışıldı bak istersen
  • Nisanda 2 senelik tahahhütüm bitiyor turknet ile. 2 sene boyunca neredeyse hiç sıkıntı yaşamadım. 2 sene daha sözlesme yapmayı dusunuyorum, fiyatlarda indirim sağlarlar mı acaba ?
  • Turknet te tahattutlü paket yok artık. Özgür iletişim kampanyası var tahattutsüz 59.99 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bu sekilde devam edeceğiz o zaman.
  • tezekos kullanıcısına yanıt
    Akşam 8'de, internetin en çok kullanılacağı saatlerde ve cuma-cumartesi akşamları kesmeleri bana hiç iyi niyetli gelmedi hocam.
  • İnanamıyorum şuanda ama hattım adsl'den vdsl'e 3 saatte taşındı. Ben şok
  • 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.