Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, kabloluda denedinizmi?
    Bir de vodafone sitesinden alt yapi durumunuzu sorgularmisiniz, kac mbit destekledigini?
    PM'den de modem/hat degerlerinizi iletebilirseniz daha saglikli yardimci olabilirim,
    Selamlar.
  • doctrin2 kullanıcısına yanıt
    Keşke dediğiniz gibi turknet te çalışsam. Hiç değilse mayışım olur.
    İşsizim maalesef bu arada sözleşmede on ödemeli olduğu yazıyor. Bunun neresini anlamıyorsun. Adamlar sitelerine koymuş yazıyı. Daha ne zorluyorsun. Bende firmalardan çok çektim vodafone dan turkcell den. Hatta turkcell 4 4 luk pakete geçmek için telefon hattımı taşıdım. Turkcell bayileri gezdim hepsi bilgisiz olduğundan geçişim uzun sürdü. Telefon hattım taşındıktan sonra bana paketlere zam geldiğini zamlı fiyattan ücret alacağımı söylediler. Başvurumu iptal ettim fakat hattım faturalıya taşındığı için bu ay havadan 50 TL fatura ödeyeceğim. Ayrıca vodafone hattımın tahattutüne son 1 ay kaldığı için 110 lira oraya fatura edeceğim. Yani turkcell beni ayaküstü zikti ama turkcell gibi firmalara birşey demezsiniz turknet gibi işini yapmaya çalışan firmalara demediğinizi bırakmazsıniz. Keşke turknet GSM işine de gitsede hattını alsam. Bunu burda anlatmamın sebebi diğer firmalar varken turknet piyasada tutunmaya çalışıyor siz daha şans vermeden iftirada bulunuyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tezekos kullanıcısına yanıt
    Taşındığımda, Superonline a bende taşıma için başvurmuştum iki haftada bağlayamadilar. Üçüncü hafta pazartesi bağladılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 11 Şubat 2017; 20:49:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Türknet e geçiş işlemim tamamlandı. Yaklaşık 19.50 gibi mesaj geldi. Kullanıcı adı ve şifre ile ilgili. Birkaç saat sonra modeme girebildim. Herhangi bir sorun olmadan kullanaya başladım. Fakat daha önce ADSL deydim VDSL e başvurmuştum. Ama şimdilik ADSL deyim. VDSL başvurusu devam ediyormuş. Bakalım kaç günde VDSL e geçebileceğim.
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Bir sonraki ayın 1 inde geçiyormuş bana öyle dedi en azından

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Bana 3 gün içinde geçiş olur dediler ama bilmiyorum. Ayrıca acaba VDSL olunca ankastreden hat çekmek lazım olur mu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxiZebaniA

Benim evde sabit tel yok olmasa da bağlanabiliyor mu?

Bu konuda bilgisi olan arkadaş yok mu hiç?

• Evraklar ulaştı.

Aktivasyon işlemlerinizin tamamlanmasına 0 adım kaldı.

Yazıyo sitede. Nerden baksan güzel bilgilendirme
  • Olumsuz yorumlar dolayısı ile korkarak başladığım geçiş işlemim tamamlandı. Merak edenleri bilgilendireyim diye ayrıntıları veriyorum.

Gönderdiğim evraklar Pazartesi teslim edildi. Çarşamba günü onay için aradılar ama ben duymamışım telefonu. Sonra perşembe sabahı tekrar aradılar ve onayı verdim.

Cuma öğleden sonra geçişim tamamlandı, heralde internet bile kesilmedi, farketmedim yani :)

Ancak geçiş ADSL olarak gerçekleşti, önceki bağlantım gibi. Online işlemlerden VDSL olarak bağlantı istediğimi belirten mesajı gönderdim aynı gün.

Ve bugün Cumartesi itibariyle VDSL geçişim de tamamlandı. 75e kadar gözükse de tarife, modem üzerinden 67mbit olarak bağlantı kuruyorum. Sanırım hattım bunu destekliyor. Testlerde 55 mbit civarı hız alıyorum.

Herşey beklediğimden hızlı ve sorunsuz gerçekleşti. Umarım böyle devam eder.

Everything is awesome :D

• Vrataski V kullanıcısına yanıt
    Tc kimlik ile gir ben telefonla girince bendede gözükmüyodu ama tc ile girince aşamalar çıkıyodu.

9'unda evraklar ulaştı dendi bugün 11'in sabahında şifrem kullanıcı adım geldi sms ile modemi resetleyip 192.168.1.1 den girip kullanıcı şifreyi kaydetip anında bağlandım netim hiç kesilmeden,hızım arttı.

Bu arada telekomdan kimse filan gelmedi ama benim zaten telefon ve adslim vardı hazırda direkt geçiş yaptığımdan heralde.

Sırf şu sabahın köründe alacaklı gibi arayan turktelekom numarasından kurtulmak için bile geçilirdi,kurtuldum sonunda,taahhüt olmaması için bile geçilir 2 sene bide yuh.
  • Çok yoruldum artık midem bulandı uzun uzun anlatmak için hiç hevesim yok bu konuyu gördüm yazmak istedim. Şans işi çok büyük. TURKNET pişmanlıktır. Kötünün iyisi ttnet devam edin. 6 AY oldu sorun çözmeyi geçtim artık hayattan soğutma boyutuna getirdiler çalışan kişilere bak sistem bu internet satıyoz biz falan dediler heralde ya 1 tane bilgisi olan bu iş konusunda tecrübe sahibi olan gelse gam yemiycem 6 aylık MH konuşmalarımı geçen gün taşeron MH hizmeti veren bi firmada turknet paneline girmemle yıkılmam bir oldu zaten söylediklerim 3 kelime olarak panele not alınmış. Bugün TTNET den arıyolar gelin ttnet geçin o firma sorunu çözemez vs. vs. kendileride çözmüyor sorunu. Burdan sövemiyorum ama turknetindeee ttnetindeeee ......
  • Hali hazırda turk telekom kullanıcısıyım. Turk telekom ve vodafone da vdsl sorguladığım zaman 98 megabit hız alabildiğim gözüküyor. Ama turknette 3 farklı müşteri temsilcisiyle konuşmama rağmen bulunduğum adreste sadece 16mb adsl hizmeti verebileceklerini, adresimde vdsl hizmetinin bulunmadığını söylediler. Daha önce başına gelen var mı? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
  • moozcan kullanıcısına yanıt
    Hocam sen online işlemlerden vdsl yükselttin kaç gün sonra vdsl yükseldi bana teee 1 martda yapılacak dendi sinir oldum

• AxiZebaniA kullanıcısına yanıt
    Benim evde de yok yalın kullanıyordum. Evde internet varsa taşıma için başvurunca turknet hallediyor sabit tel işini numara tahsis ediyor. Ama sıfırdan kurulum için nasıl oluyor bilmiyorum.

• Ekstra kota alabiliyor muyuz?
  • IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum hocam

• Arkadaslar merhaba. Adanaya yeni tasindim. 4yillik bir binada oturuyorum. Eve baglatmak istedigim internete karar veremiyorum. Turknetle ilgili sorularim sunlar

Oncelikle adanada hizmet veriyor mu

Baglanti turu nedir (vdsl, fiber?)

Evde hic internet yok. Onceki kiraci ne kullanmis bilmiyorum girisler falan var. sifirdan uye olursak da ayni kampanyaya katilabiliyor muyuz?

Bunun disinda ne onerirsiniz

Tesekkyrler

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra Vdsl oldu. Yalnız benim başvurum Vdsl idi en başından. Ama önceden Adsl kullandığım için eski servis sağlayıcı da, o yüzden ilk olarak Adsl oldu diye tahmin ediyorum.

• IIduayenaII I kullanıcısına yanıt
    Bana sozlesmenin neresinde hangi maddede yazdigini soyler misn issiz kardesim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: redoracle

Tc kimlik ile gir ben telefonla girince bendede gözükmüyodu ama tc ile girince aşamalar çıkıyodu.

9'unda evraklar ulaştı dendi bugün 11'in sabahında şifrem kullanıcı adım geldi sms ile modemi resetleyip 192.168.1.1 den girip kullanıcı şifreyi kaydetip anında bağlandım netim hiç kesilmeden,hızım arttı.

Bu arada telekomdan kimse filan gelmedi ama benim zaten telefon ve adslim vardı hazırda direkt geçiş yaptığımdan heralde.

Sırf şu sabahın köründe alacaklı gibi arayan turktelekom numarasından kurtulmak için bile geçilirdi,kurtuldum sonunda,taahhüt olmaması için bile geçilir 2 sene bide yuh.

Evet TC no ile girince çıktı aşamalar. Ama hala belgelerin bize ulaşmasını bekliyoruz yazıyor

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.