Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (391. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
181
Favori
764.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk gelen şifre turknet online işlemler için ,ikinci gelen şifreyi modeme gireceksiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

İlk gelen şifre turknet online işlemler için ,ikinci gelen şifreyi modeme gireceksiniz?

Tek mesajda kullanıcı adı şifre geldi onları girince kabul etmiyor. Mh aradım sinyal de gelmiyordu kayıt oluşturdum. Bu gün düzelmezse pazartesi iptal başvurusu yapıp dilekçe fakslıcam. Dalga geçiyolar bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    3 kere kullanıcı adı ve şifre yolladılar biri online işlemler için biri eposta için sonuncusu internet erişimi için bu şifre 10 haneli içinde harf ve rakamlardan oluşuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Aynen. Tplink 9970 aldım ben 180 tl 6 taksit.

Modeminizin aldığı hız ile sizin aldıgınız hız aynı mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Bu aralar pek şikayet eden yok bende artık pek sorun yaşamıyorum ''gibi'' yarın ne olacaz bakalım

Bizimkisi öğrenilmiş çaresizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

3 kere kullanıcı adı ve şifre yolladılar biri online işlemler için biri eposta için sonuncusu internet erişimi için bu şifre 10 haneli içinde harf ve rakamlardan oluşuyor

Aynen kardeş ben 10haneliden bahsettim hep zaten. Peki modem arayüzüne bilgileri girmeden evvel modemde adsl ve/veya internet ışığı yanıyor muydu acaba

• serdarrrrr kullanıcısına yanıt
    Ben ttnet de idim internetim hiç kesilmedi sms geldi dışarda şifren şu kullanabilirsin diye eve geldim tüm ışıklar yanıyordu ttnet de iken ama internete girmiyordu şifreyi girdim modeme söndü sonra hemen yandı sorunsuz çalışıyor şuanda

• quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Bu aralar pek şikayet eden yok bende artık pek sorun yaşamıyorum ''gibi'' yarın ne olacaz bakalım

Bizimkisi öğrenilmiş çaresizlik.

Klasik koşullanma daha uygun....
    Google da "pavlovun köpeği" yazabilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yalın internet var evimde. Turknet e taşımak için başvurunca telefon işini de Türknet mi hallediyor biz mi başvuruyoruz Telekoma? Malum yalın yokmuş turknet te.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIduayenaII

Arkadaşlar yalın internet var evimde. Turknet e taşımak için başvurunca telefon işini de Türknet mi hallediyor biz mi başvuruyoruz Telekoma? Malum yalın yokmuş turknet te.

Türknet halleder

• Yakında iptal edeceğim bu arkadaşların hizmetini. Adslken almıştık Vdsl'e geçirin diyorum öyle bi geçiş yok diyolar. O zaman başka türlü geçiş yapcaz ttnete doğru.
  • Ya bunların yalın adsl hizmeti neden yok?

Veya aynı şartları yalın olarak sunan başka servis sağlayıcı var mı?

• Millet fatura bilgisine baktınızmı 2 fatura gelmiş bana
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Selam, ilk ay ise gelir. On odemeli calisiyor Turknet hocam.
  • Geçen hafta bağlandı diye mesaj geldi. kabloları takınca wlan ışıgı yanıp sönüyor fakat internet ışığı yanmıyor. Müşteri hizmetlerini aradık bi sorun gözükmüyor dediler. Modem kurulumunu da yapıyorum fakat değişen bişey yok. Var mı başka bu sorunu yaşayan?

• Türk telekom ekipleri geldi kurdu hersey tamam eşeoğlueşekler 2 gundur bana kullanici adi sifre vermiyor ki modeme gireyim. Bir tane hiyarda cikti telefona bagiriyor, agzima geleni soyledim normalde emir kuluna patlamam ama adam olacak önce. Ulan daha bağlamadan memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: otostopcu97

Türk telekom ekipleri geldi kurdu hersey tamam eşeoğlueşekler 2 gundur bana kullanici adi sifre vermiyor ki modeme gireyim. Bir tane hiyarda cikti telefona bagiriyor, agzima geleni soyledim normalde emir kuluna patlamam ama adam olacak önce. Ulan daha bağlamadan memnun değilim.

Bana verdikleri kullanıcı adı şifreyi giriyorum kabul etmiyor. Birde internet sinyali vermemişler uyanıklar sözde 7günde taahhütü yerine getirmek için muameleden k.adı şifre yollamışlar pezolar.. pazartesi arayıp iptal ettiricem. Boş muhabbet.

• Birazdan internet üzerinden başvuru yapacağım.

Hattımın değerleri böyle

Sanırın 24mbps vdsl alabilirim. Modemim TTNET tarafından verilen VMG3312-B10B. Araştırdığım kadarıyla herhangi bir sorun olmadan kullanabiliyorum modemimi. İnternetten başvuru yaparken kart bilgisi istiyor. Sanal kart bilgisi mi vereyim normal kart mı?
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Bana da 2 fatura gelmiş. 17 aralık 2016 abone başlangıcı 17 ocak 2017'ye kadar ücretsiz kullandım.Burda sorun yok. 17 ocak- 1 şubat arası 28 tl fatura geldi.Bu da normal.Ama bugün baktım faturalara biri şubat ayı için 60 tl diğeri ödediğim 17 ocak-1 şubat arası fatura, bi daha istiyorlar.Fatura şikayet kaydı oluşturdum.Ne olacak bakalım??!!
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Sanal kart no ver bence. Vdsl alır değerlere göre hat

• 
Sayfa: önceki 389390391392393
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.