Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.104
Cevap
232
Favori
711.281
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2444 Mesaj
    Ay sonu taahhütüm bitiyor. Türk.net'e geçicem inşallah sıkıntı yaşamam.
    |
    |

Tam olarak nesi sinirinizi bozdu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    FasTBoY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben ilk geçen ay kargo gönderdim hemen ertesinde Telekom ekipleri geldi ama superonline taahhüt miktarını fazla çıkarınca vazgeçtim. Şimdi superonline taahhüt problemini aştık bugün aradım haftaiçi tekrar başvuracağım çok sorun yaşayan olmuş ama ben 3 4 kere tel de görüştüm evraklar ulaştıktan sonrada hep gereken desteği verdiler bence ttnet in yanında bunların ilgisi alakası mükemmel düzeyde keşke mağdur ettikleri aboneleride bir şekilde memnun etseler

|
    |

http://www.vodafone.com.tr/Internet/fiber-sorgulama.php

burdan bakmıştım ben bizim sitedeki o kutu geçen yenisini taktılar yetmiyormuş o.her neyse teknik elamana sordum ne farkı olur fiber ile vdsl dedim merak etmeyim buda vdsl zaten dedi eğer teknik servis kısmı iyi ise geçin dedi.
    |
    |
    erennavas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Memnuniyet mesajı bırakmaya geldim. 150 GB kota şahane arkadaşlar, her ay 160 GB civarı kullanımım oluyor. 13 mbit hız alıyorum bölgemde Türk Telekom'un VDSL portlarını kulladırtmamasından dolayı ama olsun bu hız gayet yeterli. Korkmadan geçin Turk.net'e. Her ay 200-300 dakika da ev telefonundan görüşme yapıyorum. Bu fiyata bedava.

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    3007 Mesaj
    Meyve veren ağaç taşlanırmış, bu konuda bunu çok net görebiliyorum.
    Önceki evde TTnet kullanıyordum arada bir sorun yaşıyordum ama ne kadar çeşitli platformlarda dile getirsem de hiç bir çözüm olmuyordu.
    TTnet in kendine mahküm eden politikaları, taahhüt saçmalığı beni TurkNet e getirdi.
    1 Ocak 2017 pazar günü başvurduğum internet hizmetim, daha önceden hiç hat bağlanmamış evde 6 iş gününde tüm aktivasyonlar yapılarak aktif oldu.
    Tam 20 gündür sorunsuz kullanmaktayım internet hizmetini, henüz fatura falan da çıkmadı, online işlemlerden arada bir kontrol ediyorum.
    Almayı düşünenlere tavsiye ederim, şikayet edenler elbette olacaktır, internette kısa bir araştırma yaparak A dan Z ye her firma hakkında şikayet bulabilirsiniz, fakat ayık olun büyük firmalar artık bunun gibi platformlara kadar girerek yanlı/karşıt yorumlar yazmakta/yazdırmaktalar, koskoca Turkcell Superonline Facebook ta Caps sayfalarına reklam veriyor, siz düşünün artık.
    Bu konuda kablosuz internetine şifre koymmayı unuttuğu için kotası bitip TurkNet i suçlayan bile oldu, herşeye direk inanmayın.
    Taahhütsüz, 150 GB AKN li, 100Mbit'e kadar VDSL hizmetini ve yanında 1000 dakika her yöne konuşma paketini 59.90 TL ye alabileceğiniz başka bir firma yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0 -- 30 Ocak 2017; 8:39:8 >

• Yüzbaşı
    978 Mesaj

Vdsl portunu Türk Telekom kullandırtmaması gibi bir hakkı yok bildiğim kadarıyla

|
    |
    Yggdrasil Asgard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Türk Telekom'un her şeye hakkı var. VDSL başvurum 1 ay askıda kaldı nerdeyse, hiç bir şekilde bağlamadılar. Başvurumu ADSL'e çevirttim ve 2 güne açıldı internet. Gelen TT görevlisine sordum, VDSL port sayısı çok az bu lokasyonda o yüzden Türknet'ten gelen dosyayı onaylamayıp askıda bırakıyorlar dedi. Dosya bana gelse ben bağlantını yaparım ama onaylamıyorlar malesef, sadece kendi müşterilerimiz için kullanıyoruz dedi.
    |
    |
    braveheartgs43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

BattleNet: Chibs#2887
    #BarışKazanacak
    "We're all in brother. We love you. We trust you, Jackie Boy! "
  • Yarbay
    2446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Meyve veren ağaç taşlanırmış, bu konuda bunu çok net görebiliyorum.
    Önceki evde TTnet kullanıyordum arada bir sorun yaşıyordum ama ne kadar çeşitli platformlarda dile getirsem de hiç bir çözüm olmuyordu.
    TTnet in kendine mahküm eden politikaları, taahhüt saçmalığı beni TurkNet e getirdi.
    1 Ocak 2017 pazar günü başvurduğum internet hizmetim, daha önceden hiç hat bağlanmamış evde 6 iş gününde tüm aktivasyonlar yapılarak aktif oldu.
    Tam 20 gündür sorunsuz kullanmaktayım internet hizmetini, henüz fatura falan da çıkmadı, online işlemlerden arada bir kontrol ediyorum.
    Almayı düşünenlere tavsiye ederim, şikayet edenler elbette olacaktır, internette kısa bir araştırma yaparak A dan Z ye her firma hakkında şikayet bulabilirsiniz, fakat ayık olun büyük firmalar artık bunun gibi platformlara kadar girerek yanlı/karşıt yorumlar yazmakta/yazdırmaktalar, koskoca Turkcell Superonline Facebook ta Caps sayfalarına reklam veriyor, siz düşünün artık.
    Bu konuda kablosuz internetine şifre koymmayı unuttuğu için kotası bitip TurkNet i suçlayan bile oldu, herşeye direk inanmayın.
    Taahhütsüz, 150 GB AKN li, 100Mbit'e kadar VDSL hizmetini, 59.90 TL ye alabileceğiniz başka bir firma yok.

1000 dakikalık ev telefonunu da unutmayın

i5 6600k Asus Z170-A Gigabyte G1 Gaming GTX960 2G Corsair Vengance DDR4 2400 MHZ 8GB Dell Ultrasharp U2414H 24" Corsair 200r Deep Cool Gammaxx 300 Sandisk Ultra II 240 GB SSD High Power Element Smart 750W

• Yarbay
    3007 Mesaj

Haklısınız ekledim
    |
    |
    isoomail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1000 dakika ücretsiz telefon hizmetine yurtdışı konuşma dahil mi acaba ?
    |
    |
    bu kadar rezil ve müşterisini umursamayan evkur vardır başka da firma yoktur 2 haftadır internetim yok hep geri döneceklerini söylüyorlar fakat geri falan dönen de yok.iptal dilekçesini hazırladım. aşağıda kullanım detaylarım var. eve 2 kere turktelekom'dan teknisyen geldi hattınız ile alakadar bir sorun yok dedi fakat dsl link ışığı alamıyorum. 11 gündür hizmet vermiyor.bağlatacak olan arkadaşlar hizmet alamamayı göze alsınlar !!

|
    |
    Bu tamamen şans işi galiba. Müşteri İlişkileri dönecez diye 100 kere kayıt oluşturdu. Bir kere bile dönen yok. Tam bir fiyasko. Bu müşteri hizmetlerinin neyinden memnunsunuz? Bir adam var ne zaman arasam o açıyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkür ederin uzun uzun açıkladığın için. Ama hocam benim TT veya turknet de tanıdığım yok. Ee şimdi tanıdık yok diye internet almıym mı :)

|
    |
    newrophat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ya bir otomatik ödeme talimatını iptal ettirmek için 7-8 kişiyle konuştum, bu kadar basit bir işi bile bilmiyorlar o ona diğeri başkasına aktarıyor.
    Fatura kesiyorlar, direk siteden kredi kartıyla ödeme yapamıyorsun, meğersem oradaki yazan değerden farklıymış fatura.
    Bankadan direk ödeme yapınca farkettim onuda. Şu müşteri hizmetlerini ve online işlemleri düzeltseler bu kadar sıkıntı yaşanmaz.
    |
    |
    mtyg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben baglanti surecinde defalarca konustum. Gayet nazik ve ilgili insanlar denk geldi. Hic sorunsuz hizlica gecis yaptim.

Hatta arayip işim ciktigi icin kapattigim bi arama sonrasinda 3 kez geri arandim sorunuz var mi diye.

|
    |
    mtyg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün türk telekom aradı, herhangi bir taahhüdüm olup olmadığını ve vdsl olarak mı kullandığımı sordu. Sonra teşekkür edip kapattı. Sandım ki teklif yapacaklar, "dülay geri dön" diyecekler. Vallahi bi değişik bunlar
    |
    |

3 ayı geçti turknet bağlatalı ilk 2 hafta kulandım sonra 1 ay internet yoktu, şimdi ise 3 hafta oldu internet yok yani asıl sorun şu 1mbt altında download hızım var 3. haftadır ve arıyorum hiç bir çözüm bulamıyorum. altyapı bizim diyorlar sorun olabilir diyorlar sonra suçu telekom'a atıyorlar 3 haftadır oyaladılar ayrıca fatura iptali talebinde de bulunamıyorum önce sorununuzun düzelmesi lazım diye saçmalıyorlar.Ben online satış yapan bir mağazanın satın alma sorumlusuyum internetten ihalelere girmem gerekiyor.3 haftadır internet yok diye yemediğim laf kalmadı.en son aramamda yetkililerden emre bey le görüştüm 3 gün bekleyin ben sorununuzun çözümüne yardımcı olacağım dedi aradan bir hafta geçti üstüne bu ayki faturamda cıktı.(farklı modemlerle binanın ankastre kutusuna direk bağladım ama değişen bişey yok) fatura yüzünden tüketici hakem heyetine başvurup aboneliğimi de iptal edeceğim. bu sorunları da açık açık SOSYAL MEDYA da yayacağım.(ses kayıtları , çağrı kayıt numaralı ve yazılı dökümanlar var.)

[/link]

[link=http://img4host.net/upload/30132102588f2faebaa40.jpg]

• Teğmen
    126 Mesaj
    İnanmayacaksınız ama öğleden beri internetim ortalama 10-15 saniyede bir resetlenip duruyor. Allah belanı versin türknet.

Edit:Bu durum ilk kez karşılaştığım bir durumda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spy_hunter -- 30 Ocak 2017; 16:21:22 >
    |
    |

kardeş benim değerler nasıl?

|
    |
    hayata gülümse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.