Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
19.103
Cevap
232
Favori
711.079
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    100 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: i dont care

Beyler 16mbps e kadar paket icin basvuru yaptim umuyorum ki pazartesi gunu baglanacak ancak elimde modem yok. Tavsiye ettikleri modem 180 tl zte marka fakat o kadar veresim yok modeme. Siz hangi modemi kullaniyorsunuz ne onerirsiniz ? Fiyati 100 lira bandinda olursa iyi olur fazlasini vermeyi pek dusunmuyorum

Hocam adsl modem alacaksaniz sahibinden de 20-30 tl ye uygun bir modem bulabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben pek sanmıyorum fiyatların yükselceğini en azından yıl sonuna kadar.Değişiklik geçerken ille fiyatla ilgili konuşulmuştur.Akk'yi direk kaldırmamalarının sebebi fiyat olabilir.
    |
    |
    davshan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2267 Mesaj

Aynen; 3Mbps ile bile günde 22-24GB arası download yapmak mümkün.
    |
    |
    ceza237 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar, ben basvuru yaptim daha onceden evde telefon ve internet yok yani yeni hat cekilmesi lazim. Suan telefon numarasi icin basvuruldu diye yaziyor basvuru surecinde. Binanin icinde kablolama yok bina girisinde tt kutusu var, ordan kablo cekerler mi balkona kadar tt ekibi ? Surec nasil ilerler bu durumda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casfort -- 22 Ocak 2017; 1:43:12 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: GSakin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: davshan

TurkNet ile 1 Mayıs'taki değişiklikleri konuşan oldu mu? Önümüzde sadece 3 ay kaldı, nasıl bir çakallık planlıyorlar cidden merak ediyorum.

Kotayı, hızı ve parayı aynı şekilde bırakacaklarını sanmıyorum.

farketmez. kendileri bilir. anında taahütü sona erdiririz.

değişiklik nedir acaba?

misal 60mbps hızın var adil kullanım hakkını geçtin 3mbps ye düşmeyecek hızın 24mbps ye düşecek. yani kademeli olarak hız düşecek gece 2 ve 6 arası sanırım kullandığın kotada işleme alınmayacak.
    muhtemelen müşteriye zam olarak yansıyacak bu durum.

o zaman 16 mbit hızlar otomatikman AKK siz olacak...
    bu bir rüya olmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    Hayır hıza göre kademe yapılacak. 16 olanın 3mbpd idi sanırım.

quote:

Hayır hıza göre kademe yapılacak. 16 olanın 3mbpd idi sanırım.

16 şu anda şu anda 3 zaten...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    297 Mesaj

16mbps olanın adil kota kullanım bitince 5mbps oluyormuş.@deneme1

|
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4 mpsn -8 mpsn arası hız alanlar 3 olucak.

8-16 arası olanlar 5

16-24 arası olanlar 8

24-50 arası olanlar 16

50-100 arası olanlar 24. Vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurguner -- 22 Ocak 2017; 2:24:31 >
    |
    |
    Evde başka bir internet sağlayıcısından telefon gerektiren interneti bağlı. Turk.net te telefon hattını kullanarak internet bağlıyor. Eğer 2. olarak eve turk.net bağlatmak istesem bağlattırabilir miyim? İkisinide telefon hattı üzerinden bağlayabilirmlermi? Yada yalınbağlattırabilyormuyuz?

aynı daireye iki farklı internet hattı bağlatabilirsin

ilk olarak turk.net i arayıp bulunduğum dairede bir internet bağlantısı olduğunu ikinci bir internet bağlantısı bağlamak istediğini belirtmen lazım. Onlar tamam derlerse,

ilk başta evden ankastreye kadar bir tane daha cat5 ya da cat6 kablo çekmen gerekecek

ev içi tesisata iss ler karışmaz

ondan sonra da başvurunu yaparsın

ya da ilk bağlantını yaparsın ondan sonra kablolama işlerini yaparsın ya da elektrikçiye yaptırırsın
    |
    |
    klik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o modem bildiğim kadarıyla fiber modem değil

arkasında dsl çıkışı varsa kullanırsın

ama çok kısıtlı bir modem

edit:

eğer hali hazırda varsa kullanın ama ikinci el bakıyorsanız bence alternatiflere bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcrew -- 22 Ocak 2017; 10:36:2 >
    |
    |
    Casfort kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mcrew

aynı daireye iki farklı internet hattı bağlatabilirsin

ilk olarak turk.net i arayıp bulunduğum dairede bir internet bağlantısı olduğunu ikinci bir internet bağlantısı bağlamak istediğini belirtmen lazım. Onlar tamam derlerse,

ilk başta evden ankastreye kadar bir tane daha cat5 ya da cat6 kablo çekmen gerekecek

ev içi tesisata iss ler karışmaz

ondan sonra da başvurunu yaparsın

ya da ilk bağlantını yaparsın ondan sonra kablolama işlerini yaparsın ya da elektrikçiye yaptırırsın

Hocam bu konuyu hiç anlamıyorum bilen söyliyebilirmi? Neden cat6? Cidden bilmediğim için soruyorum.

Ankastre kutusunda adamlar 2 açık uç bırakır. Normal telefon kablosundada 2 uç var bağlarsın olur biter. Cat 5 misal 6 -7 tane bakır uç olmuyormu içinde. Ee 2 ucunu bağladım 5 tane ucu açıkta kalmıyormu boş yere.

• Yarbay
    7546 Mesaj

inan ben de bilmiyorum

cat 5 ya da cat5e nin de yeterli olduğunu söylüyorlar

aynen dediğiniz gibi sadece iki kablo kullanılıyor diğerleri boşta kalıyor

ama forumdan hep takip ediyorum

genellikle sorunlar ev tesisatından ya da modemden oluyor.

özellikle 16 mbps sonrası hızlarda cat5 ve üst serisi kablo tavsiye ediyorlar.
    |
    |
    onurguner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    TURKNET firmasından memnun değilim.. Dört ay önce türktelekom taahhütümüz bitti. 65₺ fiyat verdiler yeni paket için. Biz de telefon olduğu,taahhüt olmadığı için turknetten internet aldık. Hattımız 16mb e kadar desteklediği halde şu ana kadar 6mbit üstü bir hız göremedik.. defalarca arıza kaydı açtırmama rağmen hem yavaş hem de sıklıkla kopan bir bağlantı kullanmaya çalışıyoruz.. 4,5-5,5 arası hızla.. halbuki turknete geçmeden önce telekomdan 9.5 mbit hız alabiliyorduk.. bence telekom bu hızı vermiyor.. vermek istemiyor, adeta cezalandırıyor.. bunun ispatını da söyleyeyim: birkaç gün önce telekomdan arandım, resmen rüşvet teklifi aldım. 24 aylık taahhüt karşılığında teklifleri şuydu: "biz ana hizmet sağlayıcısıyız, telefon ve internetinizi bize taşıyın,ilk 10 ay internet ve telefon için 45₺,kalan 14 ay için telefon ve internet toplam 55₺ ödeyin. Ayrıca 300₺ye kadar taahhüt bozma bedelinizi biz karşılayalım.. " Allah bunların eline düşürmesin.. ama mecburuz birine..

Büyükbaş Tırnak Kesimi ve Bakımı

• Yarbay
    3975 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dasey

TURKNET firmasından memnun değilim.. Dört ay önce türktelekom taahhütümüz bitti. 65₺ fiyat verdiler yeni paket için. Biz de telefon olduğu,taahhüt olmadığı için turknetten internet aldık. Hattımız 16mb e kadar desteklediği halde şu ana kadar 6mbit üstü bir hız göremedik.. defalarca arıza kaydı açtırmama rağmen hem yavaş hem de sıklıkla kopan bir bağlantı kullanmaya çalışıyoruz.. 4,5-5,5 arası hızla.. halbuki turknete geçmeden önce telekomdan 9.5 mbit hız alabiliyorduk.. bence telekom bu hızı vermiyor.. vermek istemiyor, adeta cezalandırıyor.. bunun ispatını da söyleyeyim: birkaç gün önce telekomdan arandım, resmen rüşvet teklifi aldım. 24 aylık taahhüt karşılığında teklifleri şuydu: "biz ana hizmet sağlayıcısıyız, telefon ve internetinizi bize taşıyın,ilk 10 ay internet ve telefon için 45₺,kalan 14 ay için telefon ve internet toplam 55₺ ödeyin. Ayrıca 300₺ye kadar taahhüt bozma bedelinizi biz karşılayalım.. " Allah bunların eline düşürmesin.. ama mecburuz birine..

Arayıp vdsl e geçmek istediğinizi söyleyin. Vdsl Modem de alın, tahmini 30 mbit hız alırsınız ve kesintiler sona erer

• Teğmen
    146 Mesaj
    Sokağımızda sadece adsl var ne yazık ki..

|
    |

Büyükbaş Tırnak Kesimi ve Bakımı
  • Yarbay
    4540 Mesaj
    AirFiberden sıkıldım artık. Turknete başvuracağım.

Ortalama kaç gün sürer yeni abonelik?

Türk telekomu aradım 17 mbps diyor vodafone da öyle.

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Dell 3567 || Asus RT-N12 Plus ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Teğmen
    100 Mesaj

İkinci ellere bakiyorum hocam zyxel vmg3312-b10b alicam sanirim. Tesekkurler.

|
    |
    mcrew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

internet yok hatası veriyor. müşteri hizmetleri papağan gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. sürekli anlık kopmalar var.

internette gezinmek işkenceye dönüşüyor. çok usandım artıkç
    |
    |
e-ticaret
Blogio
SEO
Paykasa
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,361
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.