Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: webnettr Daha Az
1 Kayıtlı Üye
19.104
Cevap
232
Favori
711.218
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ
Giriş
    2572 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GSakin

Ankastre den daireye giden hattı bulabilirseniz kendin yapabilirsiniz sanırım ben bugün kendim deneyeceğim ama Türk Telekom ekibi bana ankastre den kablo çıkardılar ona ek yapıp içeriye daireye taşıyacağım bilgilendiririm

ayni zeminde olsa bende kendim hallederimde. 1 kat fatk olunca baglanti nerden geliyo bilmiyorum. sizden deneyimlerinizi mutlaka bekliyorum :) sonucta elektrikci yapiyorsa bir insanda yapabilmeli. cikan kabloya nasi bir ek baglanti yaptiginizi sorabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jon SNOW 37

istanbul esenler'de oturup başvuran var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

WhatsApp numaraları mı ne varmış oraya atabiliyorsunuz.

|
    |
    DrawStyle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar merhaba birkaç sorum olacak bağlatan arkadaşlara ben bu formları çıkardım hepsini doldurmadım zaten yalın yazlık internetim vardı evde yalından geçiş için başvurdum zaten sitede de işaretleme yaptığımdan sadece imzaları attım kimlik fotokopisiyle yolladım gitti. Şimdi benim yalın internet vardı yazın sonra dolduruldu ama hat duruyor şimdi bunlar gelip bi de telefon hattı mı çekecekler çekenlerse de aynı şekilde telefon kablosunu da kendileri aktif mi ediyorlar bizim zaten kablolar çekili diye biliyorum eve telefon ve internet hat çıkışları evde var elektrikçiye falan ihtiyaç olmaz heralde diye düşünüyorum

|
    |
    clinteastwood1981-Kulaklık ve mp3çalar alındı. (600 tl değerinde)
    unchange- FIFA19 playstation 4 oyunu secondary hesap alındı.
    Alihnn- NFS Payback ps4 satıldı.
    Cihat__ Battlefield 1:Devrim alındı.
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    8 gündür internetim arızalı. geçen geldik baktık sorun yok dediler ama sorun devam ediyor. Yeniden ekip yönlendiriyorlar vs. Görüntüde gerçekten ilgili davranıyorlar ama telekommu yokuş yapıyor nedir. Arızalar kaç günde gideriliyor turknette?

|
    |
    Arkadaşlar sıra modeme geldi. vdsl2 destekli modemin en ucuzu 180-190 lira. TTneten çıkma ZyXEL VMG3312-B10B veya piyasadan ikinci el bulabileceğim hangi modeller uyum sağlıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz.

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

8 gündür internetim arızalı. geçen geldik baktık sorun yok dediler ama sorun devam ediyor. Yeniden ekip yönlendiriyorlar vs. Görüntüde gerçekten ilgili davranıyorlar ama telekommu yokuş yapıyor nedir. Arızalar kaç günde gideriliyor turknette?

9 ocak'tan bu güne kadar çözemediler telefon çalışıyor internet yok bu gün saha ekibi bakacakmış pek inandırıcı gelmiyor bu günde çözülmezse yarın iptal edecegim beklemenin bir anlamı yok

Internet ve telefon calisiyor.

Acelesi olmayan, sabri olan, ben bastirir isimi halletiririm diyenler icin guzel fiyat.

basvuru icin sansini deneyebilirler :)

|
    |
    Bu Akk ve fatura kesim olayını çözemedim.
    Akk 15 inde fatura 1 inde diyor, hat 15.inde açıldığı içinmi Akk 15 inde sıfırlanıyor ya da herkestemi aynı?

369 Mesaj

Bölge neresi
    |
    |
    fenerli34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: deneme1

Bu Akk ve fatura kesim olayını çözemedim.
    Akk 15 inde fatura 1 inde diyor, hat 15.inde açıldığı içinmi Akk 15 inde sıfırlanıyor ya da herkestemi aynı?

Evet herkeste aynı.

Çoğu kişi sorunla karşılaşmış ama benim geçiş sürecim aşırı sorunsuzdu hatta bu kadar kolay bir işlem yapmadım bugüne adar.
    Süperonline kullanıyordum 4 yıldır, tahaaütün bitmesine 5 gün kala başvuru yaptım, formları mail ile yolladılar aynı gün doldurup kargoladım ertesi gün ellerine ulaştı. Telefonla görüştüm ve tahaaüt bitmeden işleme almayın dedim. Öyle de yaptılar tam tahaaütün bittiği gün işlemler başladı 1 saatte bütün işler halloldu, akşam üzeri süperonline kesildi 15 dakika sonra da türknet aktif oldu DSL ışığı yandı. Modeme isim şifreyi girdim bağlantı kuruldu. İlk başlarda hız 20mbitlerde idi, Müşteri Hizmetlerine bağlandım durumu anlattım ertesi gün sabah telekom arıza ekibi geldi apartmandaki telefon kutusundan birşeyler yaptılar 15 20 dakika baktılar ettiler hız da arttı hemen.
    |
    |

İçimdeki tek güç, ancak kurufasulye yersem ortaya çıkıyor.

• Yüzbaşı
    661 Mesaj

Akn sıfırlama tarihi hattın açıldığı tarihtir, dolayısıyla herkesin akn sıfırlanma tarihi farklıdır. Ttnetteki gibi ayın 1'inde sıfırlanmıyor yani.
    |
    |
    deneme1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dediğiniz modemi Türk Telekom Vdsl için verdi. Şuan onu kullanıyorum. Türk telekom da kullanıyorum ama. Türk nette de kullanılır. Altyapı sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 18 Ocak 2017; 14:40:35 >
    |
    |
    mrt710 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 2600X - MSI B450 Gaming Plus - MSI GeForce RTX 2060 Gaming Z - Corsair 8x2 3000Mhz CL16 - Samsung 860 Evo 250GB - WD Caviar Blue 1TB - Phanteks P350X - FSP Hyper K 600 - TP-LINK TL-WN8200ND | Playstation 4 Slim
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Bölge neresi

Kocaeli ilk baglantı yapıldıgıda sorun yoktu 16 mbps hız alıyordum vdsl geçmek istediğimi belirttim vdsl geçiş yapıldı dendi ama dsl ışıgı hiç yanmadı yani bağlantı yok bu gün için saha ekibinden randevu almışlar bu saat oldu hala gelen giden yok pekte umudum yok
    |
    |
    Bulundugunuz bolgede teknik altyapi sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamistir. Turknet'le Ozgur Iletisimi kullanabilmeniz icin calismalarimiz devam etmektedir. B001
    TT santral hattimda bi problem olmadigini bos port olduğunu söylüyor ama turknete bildirdigimde hala şebeke altyapı sorunu var diyorlar komsuda internet var banami problem var diyorum hep ayni cevaplar nasil bir internet 2 ayda bağlanmaz halada sure bilgisi veremiyoruz diyorlar taahhütlü internet bağlamak istemiyorum yoksa 1 gün beklemem ama mecbur ama asla baglamayacaklar galiba

|
    |
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Merhabalar,

Airties RT-211 modemin VDSL2 desteği hakkında bilgisi olan var mı ? Desteği yoksa VDSL2 modemlerden en uygunu önereceğiniz hangi model olabilir?

Edit: TP-LINK TD-W9970 almaya karar verdim, umarım performanslı çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanaksin -- 19 Ocak 2017; 7:9:53 >

Daha önce ttnetin verdiği vdls modemi kullanıyordum neyse modem bozuldu bende ikinci el sahibinden 50 tl ye kargo üçreti bana ait modem aldım kargo geldi 18 tl üçret ödedim birde modem bozuk çıktı satıcı telefonlarıma çıkmadı bir sürü uğraştım sonunda paramı sahibinden geri yatırdı ama değmez

Gittim 150 tl ye asus n16 aldım kafam rahat

|
    |

türknet tarafından 12.01.2017 tarihinde aboneliğimin başladığına dair sms geldi. bunun üzerine modeme adsl ışığının gelmediğini gördüm.
    bunun üzerine ilgili firmaya arayarak destek talebi oluşturdum.
    destek talebinin detayları aşağıdaki gibidir.
    13.01.2017 13:58:22 İnternet Arıza
    Arızanızın giderilmesi için altyapı sağlayıcı şirket çalışmalarına devam etmektedir. Sizi arayarak ya da kayıtlı cep numaranıza SMS göndererek sonucu en geç 2 iş günü içinde paylaşacağız. Altyapıyla ilgili kontrollerin kapsamına göre bu süre değişebilmektedir.

13.01.de oluşturulan destek talebime hala yanıt gelmediği gibi sürekli olarak telefonda oyalanıyorum ilgili firma tarafından.
    Böyle rezil bir firma görmedim arkadaşlar, siz siz olun uzak durun bunlardan.

• Çavuş
    97 Mesaj
    Konu hakkında beni acil bilgilendirme yaparsanız sevinirim!!

2 gün önce gönderdiğim belgeler onaylandı teyit araması yapıldı 2 iş günü içerisinde internetimin aktif olacağı söylendi. Bugun 2. iş günü oldu firmayı aradığımda bulunduğum bölge de fiber altyapısı olduğundan bana internet sağlanamayacağını ve abeneliğimin iptal olacağı söylendi iptal işlemini başlatmam gerekiyormuş. Bende başlatmadım. Böyle bişey olabilir mi bütün herşey tamamlandıktan sonra mı fiber oldugunu gördü bunlar. ve fiber altyapı olması gerçekten bu firmanın hizmet vermesini etkiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekaonee -- 19 Ocak 2017; 13:22:39 >
    |
    |
sohbet
Lastik Fiyatları
Blogio
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.