Şimdi Ara

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ (375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.993
Cevap
182
Favori
763.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğiniz modemi Türk Telekom Vdsl için verdi. Şuan onu kullanıyorum. Türk telekom da kullanıyorum ama. Türk nette de kullanılır. Altyapı sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 18 Ocak 2017; 14:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

Bölge neresi

Kocaeli ilk baglantı yapıldıgıda sorun yoktu 16 mbps hız alıyordum vdsl geçmek istediğimi belirttim vdsl geçiş yapıldı dendi ama dsl ışıgı hiç yanmadı yani bağlantı yok bu gün için saha ekibinden randevu almışlar bu saat oldu hala gelen giden yok pekte umudum yok
  • su turknete 26 kasimda basvurdum o günden beri su mesaj geliyor :
    Bulundugunuz bolgede teknik altyapi sorunu nedeniyle aktivasyonunuz tamamlanamamistir. Turknet'le Ozgur Iletisimi kullanabilmeniz icin calismalarimiz devam etmektedir. B001
    TT santral hattimda bi problem olmadigini bos port olduğunu söylüyor ama turknete bildirdigimde hala şebeke altyapı sorunu var diyorlar komsuda internet var banami problem var diyorum hep ayni cevaplar nasil bir internet 2 ayda bağlanmaz halada sure bilgisi veremiyoruz diyorlar taahhütlü internet bağlamak istemiyorum yoksa 1 gün beklemem ama mecbur ama asla baglamayacaklar galiba

• Merhabalar,

Airties RT-211 modemin VDSL2 desteği hakkında bilgisi olan var mı ? Desteği yoksa VDSL2 modemlerden en uygunu önereceğiniz hangi model olabilir?

Edit: TP-LINK TD-W9970 almaya karar verdim, umarım performanslı çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanaksin -- 19 Ocak 2017; 7:9:53 >
  • Arkadaşım modem alacaksan asustan şaşma ben başımdan geçen olayı anlatayım

Daha önce ttnetin verdiği vdls modemi kullanıyordum neyse modem bozuldu bende ikinci el sahibinden 50 tl ye kargo üçreti bana ait modem aldım kargo geldi 18 tl üçret ödedim birde modem bozuk çıktı satıcı telefonlarıma çıkmadı bir sürü uğraştım sonunda paramı sahibinden geri yatırdı ama değmez

Gittim 150 tl ye asus n16 aldım kafam rahat

• Arkadaşlar burada sorun yaşayan arkadaşları görünce münferit olaylar diye düşünmüştüm, çok yanılmışım, çok pişmanım.

türknet tarafından 12.01.2017 tarihinde aboneliğimin başladığına dair sms geldi. bunun üzerine modeme adsl ışığının gelmediğini gördüm.
    bunun üzerine ilgili firmaya arayarak destek talebi oluşturdum.
    destek talebinin detayları aşağıdaki gibidir.
    13.01.2017 13:58:22 İnternet Arıza
    Arızanızın giderilmesi için altyapı sağlayıcı şirket çalışmalarına devam etmektedir. Sizi arayarak ya da kayıtlı cep numaranıza SMS göndererek sonucu en geç 2 iş günü içinde paylaşacağız. Altyapıyla ilgili kontrollerin kapsamına göre bu süre değişebilmektedir.

13.01.de oluşturulan destek talebime hala yanıt gelmediği gibi sürekli olarak telefonda oyalanıyorum ilgili firma tarafından.
    Böyle rezil bir firma görmedim arkadaşlar, siz siz olun uzak durun bunlardan.
  • Konu hakkında beni acil bilgilendirme yaparsanız sevinirim!!

2 gün önce gönderdiğim belgeler onaylandı teyit araması yapıldı 2 iş günü içerisinde internetimin aktif olacağı söylendi. Bugun 2. iş günü oldu firmayı aradığımda bulunduğum bölge de fiber altyapısı olduğundan bana internet sağlanamayacağını ve abeneliğimin iptal olacağı söylendi iptal işlemini başlatmam gerekiyormuş. Bende başlatmadım. Böyle bişey olabilir mi bütün herşey tamamlandıktan sonra mı fiber oldugunu gördü bunlar. ve fiber altyapı olması gerçekten bu firmanın hizmet vermesini etkiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekaonee -- 19 Ocak 2017; 13:22:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinaslan

Arkadaşlar burada sorun yaşayan arkadaşları görünce münferit olaylar diye düşünmüştüm, çok yanılmışım, çok pişmanım.

türknet tarafından 12.01.2017 tarihinde aboneliğimin başladığına dair sms geldi. bunun üzerine modeme adsl ışığının gelmediğini gördüm.
    bunun üzerine ilgili firmaya arayarak destek talebi oluşturdum.
    destek talebinin detayları aşağıdaki gibidir.
    13.01.2017 13:58:22 İnternet Arıza
    Arızanızın giderilmesi için altyapı sağlayıcı şirket çalışmalarına devam etmektedir. Sizi arayarak ya da kayıtlı cep numaranıza SMS göndererek sonucu en geç 2 iş günü içinde paylaşacağız. Altyapıyla ilgili kontrollerin kapsamına göre bu süre değişebilmektedir.

13.01.de oluşturulan destek talebime hala yanıt gelmediği gibi sürekli olarak telefonda oyalanıyorum ilgili firma tarafından.
    Böyle rezil bir firma görmedim arkadaşlar, siz siz olun uzak durun bunlardan.

10 gündür bekliyorum ben sorunun çözülmesi için sizin 1 gün olmuş
  • 1 hafta oldu arkadaşım bir gün değil

• Turknetten çok memnunum ttnet kullanarak enayilik etmişim yıllarca ilk kez internet kullanıyormuş gibi keyif alıyorum cayır cayır teşekkürler turknet

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanaksin

Merhabalar,

Airties RT-211 modemin VDSL2 desteği hakkında bilgisi olan var mı ? Desteği yoksa VDSL2 modemlerden en uygunu önereceğiniz hangi model olabilir?

Edit: TP-LINK TD-W9970 almaya karar verdim, umarım performanslı çalışır.

Hocam modeminizin performansıyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim. Bende de aynı modem var. Alınan 51 mbit. Kullanabildiğim 15/20 mbit civarları

• furkanaksin kullanıcısına yanıt
    Merhaba, TP-Link Archer VR200 öneririm.
    5ghz + AC destegi mevcut.
    Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Turknetten çok memnunum ttnet kullanarak enayilik etmişim yıllarca ilk kez internet kullanıyormuş gibi keyif alıyorum cayır cayır teşekkürler turknet

Ben de aynı şeyleri yazıcaktım 5 senedir 0 sıkıntı süper fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: Carpocalypso

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Turknetten çok memnunum ttnet kullanarak enayilik etmişim yıllarca ilk kez internet kullanıyormuş gibi keyif alıyorum cayır cayır teşekkürler turknet

Ben de aynı şeyleri yazıcaktım 5 senedir 0 sıkıntı süper fiyat

Ben de gayet memnunum ekim ayından beri kullanıyorum çok yoğun saatlerde bile 40 mbps altına düştüğünü görmedim umarım sizin gibi uzun süre kaliteli hizmet alırım.

Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Bende başvuru yaptım gün gün süreci aktaracağım.

Vodafone Adsl'den Turknet Vdsl'e taşıma olarak, site üzerinden başvurdum.

12.01.2017 Siteden başvuruyu gerçekleştirip evrakları yazdırdım.
    13.01.2017 Evrakları Ptt kargo ile gönderdim.

18.01.2017 Evraklar teslim edildi (Sisteme daha yansımadı.)
  • bende evraklarımı bugün kargoladım 6 senelik dsmart macerasından sonra pişmam olmam umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

Siz SIZ OLUN TURKNETE GECMEYIN PISMAN OLMAZSANIZ BIRSEY DEMIYORUM 20 GUNDUR INTERNET BAGLAMADILAR ARIZANIZ OMURSADA 15 GUNDEN ASA BAKMIYOLAR TURKNET PISMANLIKTIR SAKIN KANMAYIN

Geçmiş sayfaları incelerseniz benim ve benim gibi mağdur kullanıcıların şikayetlerinin türk telekom ekiplerinin keyfi uygulamaları yüzünden yaşandığını görürsünüz...
    yıllardır ttnet kullanıp 2 gündür turknet kullanan biri olarak tüm sorunların türk telekomdan kaynaklandığını açık ve net olatak söyleyebilirim , çünkü bu adamlar telekomun taşeronu, emir kulu gibi birşey....
    Telekom öncelikle kendi müşterileri ile ilgilenir arta kalan zamanlarda taşeron firmalarının işine bakar...
    Ben bu konuyu çok araştırdım...

Kesinlikle hocam basima gelen gecikme turk telekomdan kaynaklanmis. Bina icine baglantimi yapip etiketleme yapmamislar turknette kabahat yokmus suan memnunum turknetten insllah memnunda kalirim

• Arkadaşlar bunda modemi kendimiz mi alıyoruz? Öyleyse beni üzmeyecek fiyat performans ürünü bir modem önerir misiniz?

• Bende vdsl2 li modem var huwai 2. el almıştım çok memnunum , harici diskide taktım modeme muhteşem oldu.

Turknet gibi şirketlerin bedavadan reklamını yapmak lazım helal olsun Fiyat/performans efsanesi bi tarife.

6 aydır kullanıyorum zerre sıkıntı yaşamadım. 40 mbps civarında hız alıyorum upload ta 3 mbps

Geçmiş yorumlara gözüm çarptıda arkdaş yine bilip bilmeden yapılmış düz mantık bana yaramayan kötüdür felsefesiyle çamur atma yorumları

Arkdaşım mahallende fiber yoksa alabileceğin fiyat performans olarak en iyisi bu.

KAlite mi ? Alpt yapı TTnet kalitede TTnet. Tek fark müşteri temsilcileri değişik. alpyapı sorunun için suçlayacaksan TTneti suçla ki hakediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zupper79 -- 19 Ocak 2017; 21:44:44 >
  • NEVERDIES kullanıcısına yanıt
    %99 Türk telekom, yukarida bazi arkadaslarada belirtmistim. Annem Turk Telekom dan emekli mudur.
    Sistemde oncelik TTNET'in ve Türk telekom'un musterilerindedir.
    Sonra SOL, D-Smart, Vodaf, Turknet vs gelir..
  • 
Sayfa: önceki 373374375376377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.